Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='deer_1987']I kaca dzis leczy? :D[/quote] Nie :eviltong:;) A.
  2. [quote name='gosiaja'] Morkowi i Azizowi się jazda nie podobała[/quote] ...trzęsło ? A.
  3. [quote name='evl']ja wiem, że koty są super, ogólnie to ja bardzo kocham koty :) [/quote] Ja też :lol: ale szczurzyca...:-o A.
  4. [quote name='bety']Oczywiście, masz jakieś wątpliwości :cool3: Pzdr[/quote] .... w życiu :lol::lol::lol:;) A.
  5. [quote name='Asiaczek']... wazeliniara!;) Pzdr.[/quote] [quote name='bety']....zazdrośnica :eviltong:;):evil_lol: Pzdr[/quote] ...czułe słówka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
  6. [quote name='gosiaja']ten jest wykopany i niestety nie sprawny można było tylko oglądać[/quote] Szkoda, że nie jeździ, ale i tak jest super :lol: A.
  7. [quote name='evl']Zazwyczaj jeśli kot wygląda pięknie, słodko i miziakowato okazuje się kawałem wrednego, mendowatego stworzenia :evil_lol: Najpiękniejsza kotka u znajomych na wsi, półdługowłosa trikolorka z ciemnymi obwódkami wokół oczu, potrafi wtrąbić człowiekowi, jak uzna, że przesadza z tymi czułościami :eviltong:[/quote] e tam, koty są suuper :eviltong: A.
  8. ale fajny, przejechałabym się takim....:p [URL]http://lh6.ggpht.com/_TKTE-sRL4lc/SmOF_CIeHUI/AAAAAAAAJBs/EMMzU4J9dTQ/s512/2009-07-19_58_ab.jpg[/URL] ten też...;) [URL]http://lh6.ggpht.com/_TKTE-sRL4lc/SmOGivIEJ-I/AAAAAAAAJFQ/CeKdYntDPTw/2009-07-19_12_a.jpg[/URL] A.
  9. [quote name='AngelsDream']Ona nie jest ani słodka, ani fajna - ona wygląda słodko, a to różnica. I serio, gdybym nie wiedziała, że są różne koty, to nigdy nie pomyślałabym po niej, żeby kota mieć.[/quote] Wiem, że są różne....mam 2 sztuki ;):evil_lol: A.
  10. M&S

    Quest i Kersi...

    piękny....:lol::loveu: [URL]http://images49.fotosik.pl/167/e58007a19ca583e4med.jpg[/URL] A.
  11. [quote name='Buszki']Oj tam zaraz pulpety :roll:.To telewizja pogrubia :evil_lol:.[/quote] dobre...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
  12. [quote name='Ilka21']niestety pary hodowlanej nie będzie bo suni sobie nie zostawiłam:shake:[/quote] szkoda.... A.
  13. [quote name='AngelsDream']Oddam, oddam - mała ma naprawdę paskudne usposobienie. nie wierzę....:razz: fajne :lol: http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_16/09-07-16-42.jpg A.
  14. [quote name='maga18']my tez zgłoszeni[/quote] To fajnie, będzie nas tam troszkę...;) A.
  15. [quote name='AngelsDream']I jeszcze my, my! :D Wszystkiego najlepszego![/quote] Dziękujemy, dziękujemy Wam pięknie :lol::lol::lol: A.
  16. [quote name='Agnieszka K.']Albo: [B]My name is First, the first Prince of Perfectly Splendid[/B] [B]My name is Prince, the first Prince of Perfectly Splendid[/B] tylko to chyba trochę za długie :evil_lol:[/quote] Dobre :cool3: A.
  17. [quote name='Błyskotka']My jesteśmy zgłoszeni :cool3:.[/quote] My jesteśmy w trakcie ;)
  18. [quote name='gosiaja']fotki są z picasa więc może ich nie być widać ale proszę tu link [URL="http://picasaweb.google.pl/gosiaja/18072009?authkey=Gv1sRgCIzzxpHS-MnoTg&feat=directlink"]Picasa Web Albums - gosiaja - 18-07-2009[/URL][/quote] Dzięki :p A.
  19. ....nie widać fotek :shake::placz: A.
  20. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R'] Normalnie stęskniłam się troszkę za Wami! :D Pozdrawiam Iwa[/quote] To miło :p:lol: A.
  21. [quote name='jamnicze']LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI - dos 1, CWC, NDSwR, BOB [/ quote] GRATULACJE :multi::multi: A.
  22. M&S

    Eśkowa galeria :)

    [quote name='Iwa-R']Ufff..... w końcu udało mi się tu dostać :multi: Nie wiem dlaczego ale od poniedziałku mam problemy, żeby w ogóle wejść na forum, cały czas mi pokazywało jakiś błąd. Dla Asiaczkowej, Bety i Sparkowej mam małe niespodzianki ;) (interesuje was rozpiska psów wraz z lokatami i ocenami? :razz: - tylko z Austrii, na Węgrzech nie podawali oficjalnie ocen). Pozdrawiam Iwa[/quote] spoko, ja też tak miałam z dogo....:cool1: jasne, ze interesują ....narzeczona Sparka tam była ;):p A.
  23. :crazyeye:ale siłacz [URL]http://images39.fotosik.pl/163/55c2425da54c7fdb.jpg[/URL] kawał psa :) A.
  24. Ktoś się wybiera ?
×
×
  • Create New...