[quote name='Błyskotka']Aniu ale my jesteśmy bez włosa :cool3:.
Na poważnie to Sułtan jest na tyle "uniwersalny " że mogę go wystawiać przez cały rok. Nawet jak gubi włos nie wygląda tragicznie. On ma sporo puchu a nie tak jak Fjona która ma sztywny włos. Wasima chyba też w większości będzie puchata, zobaczymy mniej więcej za rok ;).[/quote]
to dobrze, że ma włos cały czas :p moje też tak mają...
A.