-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']ten w schronie ma klapniete uszy na zywo wyglada raczej jak mini kaukaz - nie jak szpic na zdjeciu widac ze nie ma siwego przy nosie - co ordo ma na zdjeciu[/quote] jak klapnięte uszy, to faktycznie nie szpic....:shake: szkoda -
Basiu, wstawiam link.... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ofiary-schroniska-zywe-trupy-blagaja-o-pilne-wsparcie-127622/[/URL] ostatnie strony A.
-
[quote name='jamnicze'] A wiesz, że zlikwidowali tam "podłogę" :crazyeye: i i to ma być schronisko :angryy:[/quote] Jak to :crazyeye::-o nie ma podłogi...to co jest klepisko :cool1: A.
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Orzesze z tego co pamietam to gdzies okolice Gliwic, ale kto wie, skad pies przywedrowal. :crazyeye:[/quote] Tak, to chyba są te okolice....ciekawe w jaki sposób trafił do schronu? -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
już wiem...mieszkał w Orzeszu -
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']A z jakiej miejscowosci jest Ordo :crazyeye:[/quote] kurcze nie pamiętam :oops:...muszę sprawdzić -
[quote name='Błyskotka']Żaglowce pierwsza klasa :).[/quote] Dzięki :lol: A.
-
[quote name='michal_unga'][B]Ale bez szpica[/B] - to się nie liczy:eviltong::eviltong:[/quote] Co się nie liczy....? A.
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
kurcze, nie wiem czy to Ordo... [URL]http://img223.imageshack.us/img223/8250/img1683w.jpg[/URL] mało widać na fotce....ale wykluczyć nie można -
[quote name='bonsai_88']Czemu :placz:... Pod bluzką schowam jak Groszkowego kota :diabloti:. Tym razem musi sie udać :evil_lol:[/quote] Zabieraj go dla Birmy...;):evil_lol: A.
-
Eris jest chyba najmniejsza? [url=http://img441.imageshack.us/i/eris33.jpg/]Imageshack - eris33[/url] jakie słodkie pychole :loveu: [url=http://img156.imageshack.us/i/everelzaeris2.jpg/]Imageshack - everelzaeris2[/url] A.
-
[quote name='jefta']a gdzie dokładnie? i w jakich godzinach? ktoś z anina, międzylesia, starej miłosnej chętny na spokojne spacery? mam nieagresywną sukę[/quote] dokładnie na Marysinie...., ale od piątku przez tydzień nas nie będzie...po 25.07. co Ty na to? A.
-
[quote name='bety']Cześć! - Czy Wam też dogo pracuje w tempie ślimaczym?[/quote] Dziś nie chciała sie otworzyć, teraz jest lepiej.... A.
-
OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !
M&S replied to hanek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a pisałam, żeby własciciele poszukiwanego szpica ruszyli się osobiście do schroniska, a nie przez telefon - nie wiem ale jakbym szukała swojego psa to sprawdzałabym każdy KAŻDY ślad :shake:[/quote] Ja to napisałam, ale wpływu na nich nie mam....:shake: Gdyby, któryś a moich futrzaków zaginął, co nie daj Boże, to szukałabym wszędzie i sprawdzała każdy ślad....I byłabym wdzięczna każdemu z Was, za jakikolwiek sygnał -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']dysplazja zwiazana z wiekiem...? To przeciez zaburzenia rozwojowe...!!!;) [/quote] Tak, tak też bywa i dlatego m.in. przeswietlenie powinno robić się młodym psom. U starszych psów dysplazja może mieć inną przyczynę. A u Samsona nie da sie już stwierdzić, czy jest efektem dziedziczenia.... A. -
[quote name='deer_1987']Piekne zaglowce w nocy wstawiane :D[/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]o raju ale tu żagli, aż nie wiadomo na czym oko zawiesić :crazyeye::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dzięki :lol::lol::lol:, a oko na żaglu ;) A.
-
Cześć Tulaski :lol: A.
-
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :) Tak w niedzielę baaaardzo wcześnie rano ;). Jedzie jeszcze z nami suczka Dagsi :cool3:.[/quote] To dajcie im popalić :cool3:, a my jak zawsze bedziemy trzymać....;):p A.
-
[quote name='miniaga']Ja również się doczekałam. Dziś w nocy Jagódka urodziła 4 pięknych malców- 2 dziewczynki i 2 chłopcow. Między pierwszym a ostatnim upłyneły zaledwie 2 h i 5 min. Żadnych komplikacji, choć profilaktycznie zrobię usg bo mam wrażenie że coś w macicy zalega (dla uspokojenia siebie). Zdjęcia wieczorkiem bo nie śpię 40 godzinę. [/quote] Gratulacje :multi::multi::multi: czekamy na fotki :p A.
-
uroczy :) [URL]http://gotrek.pl/gallery2/d/13382-2/IMGP7113.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Impresja']sory, ale jak dla mnie w porównaniu z Thajem Doroty to onw wyglądają jak amstafy :P są małe, kępej budowy mają strasznie moce szyje i kwadratowe głowy...[/quote] Widocznie są jeszcze niezbyt wyrównane.... A.
-
Cześć gosiaja, dobrej środy :lol: Głaski dla...wiesz kogo ;) A.
-
Bardzo ładny :lol: [URL]http://i056.radikal.ru/0907/31/220fca4129ba.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Szybowiec'][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]MWPR Warszawa 10/12.07.2009r[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]s.M.M.Borg-Grabkowski[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Suka[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]klasa pośrednia[/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]1768 VALKEA Thorvalta [COLOR=red]CWC,CACIB,NDSwR,BOB[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/quote] GRATULACJE :multi::multi::multi: A.
-
Witanko :) dobrego dnia, Aniu jedziecie w ten weekend? A.