Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Cześć jamnicze :) nie wiem co się znów dzieje z dogo, ale nie można się zlogować, wylogować a przez 2 dni nie chciała się otworzyć....:mad::diabloti: A.
  2. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]witam piątkowo :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Witam :lol: dopiero wróciłam.....i zaraz wybywam ;):lol: A.
  3. [quote name='bety']Ooooooooo latający Holender :evil_lol::evil_lol: - jakaś dziwna ta żaglówka ;) [URL]http://img441.imageshack.us/img441/2029/img0862jrv.jpg[/URL] Fajne łódeczki. Pzdr[/quote] każdy plywa jak potrafi :evil_lol::evil_lol:, ryby tyż latają... Dzięki :p A.
  4. opalam się :lol: [URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/12-11.jpg[/URL] A.
  5. [quote name='jamnicze']Chodzi oczywiście o nocleg :evil_lol: Goście - też nas czekają, mają przyjechać za tydzień w piątek ;)[/quote] ....to gdzie śpią turyści, tylko w pokojach...? czyli jest co robić i jest rozrywkowo ;):lol: A.
  6. A jaki jest podział na płeć...? A.
  7. [quote name='bargest']Wszystkie malenstawa przeslodkie, nawet te kocie.Gratulacje dla nowych mam. U mnie sytuacja sie wyjasnila mam trzy brabantczyki 2 pieski i suczke oraz jedna suczke brukselska tzn kosmata.Ciagle jednak nie mam czasu by zrobic im zdjecia, bo pochlania mnie remont domu ktory trwa juz prawie drugi miesiac.Moze w sobote zrobie fotki i pochwale sie moimi kluskami.[/quote] To będziemy czekać na fotki :p A.
  8. [quote name='R.J.Osanna']Tak naprawdę to ma 14, ale jeden jest w inkubatorze i karmię go sondą, bo był jeszcze niedojrzały. Nie wiem czy da radę przeżyć, ale się staramy:lol: Miałam dwa lata temu miot 14 majorek. wszystkie się odchowały i pięknie urosły :loveu::loveu::loveu: Nawet kilka championów młodzieży juz jest z tego miotu:lol: Z tego co wiem, jak na razie jest to faktycznie rekord:lol: A oto maluszki z mamą:loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [/quote] Oj biedny maluszek :-(, trzymam za niego mooocno kciuki Ale dzielne masz dziewczyny :-o tyle maluszków.... cudne fasolki :loveu::loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/159/aa8979961a1aec2b.jpg[/URL] cztery są czarne, czy będą pręgowane...? a reszta, tak równiutko lebki umaszczone O, mamuśka zdziwiona, ciekawe, czy się doliczyła dzieci ;):lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/164/ac42b85400f94451.jpg[/URL] A.
  9. [quote name='Asiaczek'] O, a co się dzieje...? Mania wróciła i stąd to zamieszanie? Pzdr.[/quote] Wróciła, wyjeżdża, samochód, lekarz.....mam dość, a i moja siostra cioteczna przyjechała A.
  10. [quote name='Asiaczek']Na dobrą jajecznice możesz wpaść do mnie...:lol: Pzdr.[/quote] Dziękuję za zaproszenie, ale mam teraz urwanie głowy i innych kończyn... i muszę bez dobrej jajecznicy się obejść A.
  11. M&S

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']zycie jest kruchutkie:-( umarla moja babcia...wspaniala, dobra, ciepla osoba, ktora swoja madroscia umiala wszystko zalagodzic, wyjasnic. przykro mi tylko ze nie spotkalam sie z nia i nie powiedzialam ze dziekuje za to co mi przekazala... przede mna ciezkie chwile... jade na pogrzeb... ale tez bede musiala spotkac sie z ludzmi ktorzy mnie nie cierpia... jak przez to przejsc?[/quote] Lolciu, bardzo mi przykro....trzymaj się A.
  12. [quote name='R.J.Osanna']Nie dałaby rady. Miała w brzuszku 13 szczeniaczków!!!:loveu:[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: [quote name='R.J.Osanna']teraz to dopiero mam pychole do zacałowania:loveu::loveu::loveu: 13 maluszków się urodziło! Ich zdjęcia będą później, a dzisiaj , na "osłodę "- Sergio, brat Syriusza:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/quote] O kurcze, to chyba rekord dla majorki... Jak czuje się mamuska? głaski dla wszystkich :lol: i oczywiście GRATULACJE :multi::multi::multi::multi::multi: fajny pręgus :p [URL]http://images39.fotosik.pl/159/8639783ef09f5e5e.jpg[/URL] A.
  13. M&S

    Quest i Kersi...

    pięknota :lol: fotki mioooodzio A.
  14. Fajne fotki z zawodów :) A.
  15. [quote name='gosiaja'] fajnie się patrzy na żaglowce z innej perspektywy miłego dzionka[/quote] trochę inaczej wyglądają ;) [quote name='Izabela124.']Nadrobione;) Cudne naprawdę zdjęcia widziałam, te fale.... Cudo i wystawowe fotki ładne:loveu:[/quote] Fajnie, że wpadłaś, dzięki za miłe słowa :lol: A.
  16. Cześc, ale fajna burza była u nas, pół nocy nie spałam efekty wizualno-akustyczne cuuuudne i lało A.
  17. [quote name='Tengusia']mialam to samo :placz:[/quote] Lubię burze, ale też chciałabym pospać....:cool3: A.
  18. Hello w czwarteczek :p w nocy była buuuurza piękna i lało....i spać nie dało :mad: A.
  19. [quote name='deer_1987']Dzien dobry!! Dzisiaj mi dobrze bo dopiero po 8 wychodze do pracy :P Fotki akwa i 1 psiakow juz wstawilam[/quote] Hej, hej dzień dobry :lol: A.
  20. M&S

    papilony muchy

    Witamy się pierwszy raz, śliczne motyle :lol::lol::lol: a te maleństwa :loveu: [URL]http://i325.photobucket.com/albums/k393/mucha__/w8.jpg[/URL] zapraszamy do nas :p [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f696/maks-spark-czyli-galeria-szpicow-wilczych-d-127077/[/URL] pozdr Ania
  21. [quote name='narisowa']kurs bankowy 1 eu = 1,95 lewa Ceny z kantoru w Warnie 10.07.09 EUR 1,94 USD 1,39 GBP 2,25 CHF 1,275 HUF 0,63 PLZ 0,41 najlepiej opłaca się wyjąć z bankomatu, pod warunkiem, że twój bank nie pobiera prowizji, ewentualnie kupić euro i wymienić w banku. mozna wymienić euro w recepcji w ośrodku jordash. kurs 1 eu = 1,92 lewa[/quote] Dzięki :lol: A.
  22. fajne zmarszczaki :lol: [URL]http://img529.imageshack.us/img529/9752/obraz002sp.jpg[/URL] A.
  23. [quote name='Ada-jeje']znalazlam Orzesze jet pomiedzy Zorami i laziska gorne, wszystko mozliwe ze pies jest zabrany po drodze, bylo by dobrze gdyby wlasciciel mogl obejrzec psa.[/quote] mogliby obejrzeć mimo wszystko....
  24. śliczna :loveu: [URL]http://lh4.ggpht.com/_mDZf8cxjZKk/Sl4XL-vO4gI/AAAAAAAAD2E/0XPXcdPVNJo/s640/P7150113.JPG[/URL] takie maleństwa :p A.
×
×
  • Create New...