Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Honey']O, to ja tez bede trzymac kciuki ! :lol: I za wystawe i za porod :multi:[/quote] [B]Honey[/B] A, Ciebie nie będzie w Warszawie....? A.
  2. [quote name='Asiaczek']... i nie zawadzi o Waszą chatkę? pzdr.[/quote] nie, ja zawadzę o chatkę mamusi :lol: A.
  3. [quote name='Asiaczek']No właśnie nie...:cool3: Pzdr.[/quote] I to dlatego :evil_lol::evil_lol:;) A.
  4. [quote name='agnethka']eee..no jeśli się dzień wcześniej urodzą to będę niańczyć :lol: ale termin mamy na weekend akurat w dwudniową warszawską krajówkę :lol: (gdzie wstępnie miałam być)[/quote] Będa małe faajnie :multi:, tylko trochę daleko :cool1: A.
  5. [quote name='Asiaczek']To, szczerze mówiąc, nie wiem, czy się cieszyć, że nie ma dr Katza, czy martwić, że wczorajsza zabawa była taka słaba...:cool3: pzdr.[/quote] Mówiłam, że nie miewam, a imprezka dobra była :lol: A.
  6. [quote name='Asiaczek']Ah, to teraz pora na wizytę Mamusi... Siostra juz była, to teraz Mamcia. Pozdrówka dla Rodzicielki!:lol: Pzdr.[/quote] Siostra jest w Polsce z drobną przerwą do końca sierpnia prawie, a mamusia wraca dziś do domu z wyjazdu :cool3: A.
  7. M&S

    Hiro

    [quote name='Asiaczek']Aniu, przychodź! Dogadamy termin.:lol: Pzdr.[/quote] Ok. jakoś się dogadamy :p A.
  8. [quote name='Asiaczek']A mnie się wydaje, że dzisiaj jest sobota. Ciekawe, dlaczego?!?!?!:crazyeye: Pzdr.[/quote] ...a nie balowalaś wczoraj przypadkiem :evil_lol:;) A.
  9. [quote name='bonsai_88']Wiecie, ja normalnie to 2 razy do roku chodzę do fryzjera, ale teraz potrzeba mi duuuużo poprawy humoru - w końcu rozstaję się z Kamilem :roll:[/quote] nie wiem co powiedzieć.... A.
  10. [quote name='Asiaczek']No to co to za imprezka "po latach" była, jak dr Katz nie przyszedł...?!?!?!:crazyeye: LIPA!!! Pzdr.[/quote] Kaca nie miewam, taka jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A imprezka faajna była, podróż sentymentalna, teraz powrót do rzeczywistości....na dworzec po mamusię ;) A.
  11. [quote name='Asiaczek'] Mówisz o swoim samopoczuciu czy o sytuacji na ulicy...?:evil_lol: A, myślałam, że o jakichs innych piszesz... Pzdr.[/quote] O jednym i drugim :eviltong::p nieeee A.
  12. [quote name='pati1033']bo ja po prostu malutka taka jestem :eviltong: i dzieki tej niewidzialnosci udalo mi sie przejsc z Tamisia przy ochronie i nas nie zauwazyli :evil_lol: Maks i Spark- no szkoda, ze nie udalo nam sie poznac :([/quote] ....może na Warszawskiej wrześniowej :p A.
  13. [quote name='DorkaWD']Trzy raz w miesiącu do fryzjera? :crazyeye: [B]Bonsai... co zrobiłaś z Birmą? [/B]Gdzie ona? Dawaj fotki, bo inaczej odwiedzę Cię i fryzjer nie będzie Ci już potrzebny :eviltong:[/quote] 3 razy w miesiącu to rozpusta...:-o:-o:-o:evil_lol: Ja chodzę co 2 - 3 mce... Ale groźnie się zrobiło...:cool3: Cześć w piąteczek :) A.
  14. Hello, miłego dnia :) głaski dla Bobika A.
  15. [quote name='agnethka']bo pati się skutecznie chowa na wystawach :lol: nawet jak jest na ringu, a ktoś siedzi przy ringu to jej nie widać :lol:[/quote] Aha, to Ona tak "in coguto"...;) A.
  16. [quote name='pati1033']a nie :evil_lol: - ona normalnie na swoich 4 lapkach, z Bimem u boku, wlazla brama glowna :evil_lol:[/quote] To miała dobre wejście :p;), szkoda że was nie spotkałam, urocza dziewczynka :lol: A.
  17. M&S

    CACIB Poznań 8.11.2009

    może pojedziemy
  18. Nam pasuje tylko 2 sędziów....
  19. Witanko w piąteczek :) A.
  20. [quote name='Błyskotka']Stawka wraz z wynikami: [URL]http://www.interdogbohemia.com/html/n_vysledky09.html[/URL][/quote] Dzięki :lol:
  21. M&S

    Quest i Kersi...

    Witanko piątkowe :p A.
  22. Hello w piąteczek :) A.
  23. [quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :). No to dobrze że nie przyszedł :lol:.[/quote] Hello :) Lubię go za to :p;) A.
  24. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Węgry są 2 x CACIB. Owszem ciekawe :cool3:. Chodzi ci o mój paszport ? Jak będę wyrabiać to na przyszły rok. W tym nie jest mi potrzebny.[/quote] ...ops, coś mi się chyba pozajączkowało Aaa, rozumiem :) A.
×
×
  • Create New...