[quote name='Aleksandra95']Ja ich nie mam, ale Fundacja Znajdki potrzebuje pomocy dla nich .
Znalezione w opuszczonym domku w Radzyminie (3 km ode mnie) Było 8 szczeniaków, są teraz już tylko 2 suczki widoczne na zdjęciu. Nie wiem co z matką, czy już złapana, czy jeszcze błąka się tam samopas :([/QUOTE]
Tyle jest tych małych nieszczęść....ręce opadają.
Ja na DT się nie nadaję, niestety. A jak można pomóc fundacji?