[quote name='Cienka']Ojojo widzę, że mój ostatni post się gdzieś zagubił się w czasoprzestrzeni :P Asiu my w lutym nawiedzamy Wawę.[/QUOTE]
Gdybyś troszkę dłużej zabawiła na dogo, to wiedzaiałabyś, że pomyliłaś galerie.....:eviltong:
[quote name='Nutusia']E, Glutencjusz - mała rada... Przyuważ jak Amiga wieczorem wesaleczkę rozkłada, żebyś umiał sam i wtedy nie będziesz... spadał :)[/QUOTE]
hahaha, doobre!!!!!
[quote name='jola_li']Handluje psami. Kilka już wzięła i - zniknęły :(.
Rozmawiałam właśnie z Anią-tygrysiczką.
W zeszłym roku jej dzieci miały 3 i 7 lat.
Dzieci tej zainteresowanej Fryckiem mają 4 i 8.
Darowujemy sobie.
Lepiej na zimne dmuchać.[/QUOTE]
Ręce opadają....
[quote name='jola_li']Usiłuję zebrać dokładniejsze informacje nt. tej osoby, przed którą ostrzegają. Podobno, jako zaprawiona w licznych adopcjach, odpowiada na pytania zgodnie z oczekiwaniami.[/QUOTE]
Ma takie hobby, czy co...?!
[quote name='Vectra']Ciśnienie jest dziś cool :cool3: w końcu cieplej na tyle , że wywaliłam szczeniaki na pierwszy spacer ... ciśnienie mam wysokie.
One powinny się troszkę bać , być przejęte tym że świat się zmienił .... a nie z miejsca chcieć roznieść las :shake:[/QUOTE]
Aaa, kurduple adrenalinkę podniosły;)