Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='Cienka']Ojojo widzę, że mój ostatni post się gdzieś zagubił się w czasoprzestrzeni :P Asiu my w lutym nawiedzamy Wawę.[/QUOTE] Gdybyś troszkę dłużej zabawiła na dogo, to wiedzaiałabyś, że pomyliłaś galerie.....:eviltong:
  2. [quote name='Nutusia']E, Glutencjusz - mała rada... Przyuważ jak Amiga wieczorem wesaleczkę rozkłada, żebyś umiał sam i wtedy nie będziesz... spadał :)[/QUOTE] hahaha, doobre!!!!!
  3. Trzymamy mooocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Będzie dobrze:)
  5. Jasne, poczekam:)
  6. Oj, to nie fajnie..... Trzymam mooocno za nowy dom dla małej!!!
  7. Ten jest cudny [url]https://lh6.googleusercontent.com/-cMBCFlNf_CE/UOQCRtwtMAI/AAAAAAAABvU/KQF8DNvLMi8/s640/IMG_63.jpg[/url] ma takie sarnie oczy...
  8. No i dobrze, nie będziesz mieć "cieczkowych" stresów;)
  9. Dzień dobry w Nowym Roku:) Żyjecie...?
  10. [quote name='jola_li']Handluje psami. Kilka już wzięła i - zniknęły :(. Rozmawiałam właśnie z Anią-tygrysiczką. W zeszłym roku jej dzieci miały 3 i 7 lat. Dzieci tej zainteresowanej Fryckiem mają 4 i 8. Darowujemy sobie. Lepiej na zimne dmuchać.[/QUOTE] Ręce opadają....
  11. [quote name='jola_li']Usiłuję zebrać dokładniejsze informacje nt. tej osoby, przed którą ostrzegają. Podobno, jako zaprawiona w licznych adopcjach, odpowiada na pytania zgodnie z oczekiwaniami.[/QUOTE] Ma takie hobby, czy co...?!
  12. Dzięki, fajne są. mam pytanie jeszcze o szerokość stojaków L. Będę myślała:)
  13. :loveu::loveu: [url]http://img685.imageshack.us/img685/4593/dsc00006fk.jpg[/url]
  14. Jak dobrze, że moje nie muszą być golone itd....;)
  15. [quote name='Asiaczek']Jaki elegancki szpicek:) pzdr.[/QUOTE] Prawda...:)
  16. Dzień dobry:) Głaski dla Morków.
  17. Tak, co dwa psy, to nie jeden:)
  18. Tak, w pozytywnym:)
  19. Fajna sprawa, ale niestety nie mam fb i poza tą fotką nic więcej nie widziałam, a szukam czegoś w tym guście. (tylko bez metalowych misek)
  20. [quote name='Asiaczek'] Jakos nie zdarzyło mi się widziec Vectry z niskim cisnieniem....;) pzdr.[/QUOTE] Fakt, jest energetyczna;)
  21. Uszatka:loveu: Powodzenia w nowym domu!!!!!
  22. Będzie dobrze!!!! a i pragnienie też się spełni:)
  23. [quote name='Vectra']Ciśnienie jest dziś cool :cool3: w końcu cieplej na tyle , że wywaliłam szczeniaki na pierwszy spacer ... ciśnienie mam wysokie. One powinny się troszkę bać , być przejęte tym że świat się zmienił .... a nie z miejsca chcieć roznieść las :shake:[/QUOTE] Aaa, kurduple adrenalinkę podniosły;)
×
×
  • Create New...