Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Witanko wtorkowe :)
  2. M&S

    Moje Chow Chowy

    [quote name='Błyskotka']Witam :) Ostatnio miałam problem z zalogowaniem się na dogo. Mam nadzieję że nie będzie już tych problemów.[/QUOTE] Dużo osób miało, ja też.... Miłego dnia :)
  3. M&S

    Sfora Hektora

    U nas też dosypało i trzeba było odśnieżyć :diabloti: Miłego dnia :)
  4. Dzień dobry malutki :) Wiadomo jak wypadła konsultacja u weta?
  5. Cześć zazdrośnico ;)
  6. No tak, bo może nik nie przyjechać z kierownictwa...
  7. Ślicznota :):) i te maleńtasy obok niego też urocze.
  8. Cześć piękna, już niedługo polecisz do domku!!!
  9. Witano w śnieżny ranek :) W lesie jest cuudnie.
  10. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5888.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5889.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5890.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5893.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5896.jpg[/IMG]
  11. Czas jakiś temu odbyła się sesja fotograficzna kociastych;) Szylkrecia:) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5877.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5878.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5879.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5880.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5881.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Eden']Kocha się te wszystkie psiaki jak swoje, a tu nadchodzi czas rozstania i człowiek zawsze to przezywa....niefajne to jest.[/QUOTE] Takie rozstanie, to jest okropne....chociaż z drugiej strony piękna sprawa. Eh, życie.
  13. [quote name='Eden']I to jest najgorsze w DT, rozstania.[/QUOTE] Nie zazdroszczę.....
  14. Doopalonki :loveu: [url]http://img23.imageshack.us/img23/667/kofik.jpg[/url] Nadia-pełnia szczęścia:) [url]http://imageshack.us/a/img849/4282/img1bi.jpg[/url] przepiękna!!!
  15. [quote name='agaga21']idąc tym tropem, stąpacie po niepewnym gruncie ;) bo jeśli nie teściowa, to KTOOOOOO???????????:crazyeye: (czyt. kto po teściowej ma się wyprowadzić by kot w końcu zaznał spokoju ducha)[/QUOTE] No właśnie,.................
  16. Urocza jest. A jakieś domki są zainteresowane?
  17. [quote name='marta.k9080']współczuję,ja też nie mam lekko:evil_lol: bezczelne dziewczę położyło się obok mnie...zdechnę.[/QUOTE] Nie ładnie tak o dziewczynce mówić :evil_lol:
  18. Chyba, że tak.
  19. [quote name='marta.k9080']Luna puszcza smrodki..chyba okno otworzę:evil_lol:[/QUOTE] Lepiej idź z nia na spacer;)
×
×
  • Create New...