Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='ania z poznania']A Puchatkę widziałaś :)?[/QUOTE] Taką bialutką z czarnym?
  2. Ostatnio ludzie nie chcą przygarniać zwierząt :shake:, nawet kociaka z rodowodem do adopcji...
  3. Za gruby to on nie jest, faktycznie....
  4. urocze [URL]http://imageshack.us/a/img708/3659/p1010081w.jpg[/URL]
  5. Ty suczkę dla Kissa, to ja mogłabym golasa;) Mają fajną stronkę i są całkiem blisko.
  6. Jakie fajne. W jakim są wieku? Miałabym dylemat, czy golas czy kudłate;)
  7. Latem, latem....zimę trzba przeżyć jakoś;)
  8. Przyszłam z wątku Scoobiego. Cudaki malutkie :):) Bedę zaglądać.
  9. M&S

    Sfora Hektora

    Ale w Centrum breja jak nie wiem co....
  10. [quote name='marta.k9080']nawet od samego patrzenie czuć miękkość futerka:loveu:[/QUOTE] Tak, futerko delikatne i puchate.
  11. U nas jest ok.
  12. [quote name='Izabela124.']Cześć dziewczyny. Zaraz wam pokażę jakie śliczne szczeniaczki grzywaczowe czekają na nowych właścicieli :)[/QUOTE] Pokazuj, pokazuj!!! a przy okazji zerknij tu... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236334-Szczeniaki-w-bdt-(-Poznań-)?p=20270613#post20270613[/URL]
  13. [quote name='marta.k9080'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5893.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: wymiziałabym kuleczkę[/QUOTE] Ja też ;);)
  14. [quote name='marta.k9080']M&S masz latarkę?ja lubię po ciemku łazić,ale jakoś przyzwyczaiłyśmy się do spacerku ok 7.20 i to za chwilę jasno się robi już... Jest śnieg, więc nie muszę chodzić z latarką. Ja byłam o 6.30 w lesie :eviltong:
  15. [quote name='Eden']Zabieram Glutosława na spacer, Mama zastępcza chwilkę odsapnie :-)[/QUOTE] Miłego spaceru :) A fotki będą?
  16. Właściwy Owca, na właściwym miejscu ;)
  17. Dzeiń dobry :) U nas dosypało...i było szuflowanko :diabloti:
  18. Cześć, jak sesja? Dobrego dnia :)
  19. Doberek i miłego dnia :)
  20. U nas też sypnęło. Głaski dla Miłki :)
  21. Nie dziwne, że jest radosna. Jest jej u Was dobrze.
  22. Witanko:) My też byliśmy dzisiaj w lesie jak jeszcze było ciemno :eviltong:
  23. [quote name='Błyskotka']Jaka słodzinka :)[/QUOTE] Tak , śliczna kota :loveu:
×
×
  • Create New...