[quote name='Izabela124.']Cześć dziewczyny. Zaraz wam pokażę jakie śliczne szczeniaczki grzywaczowe czekają na nowych właścicieli :)[/QUOTE]
Pokazuj, pokazuj!!!
a przy okazji zerknij tu...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236334-Szczeniaki-w-bdt-(-Poznań-)?p=20270613#post20270613[/URL]
[quote name='marta.k9080'][URL]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5893.jpg[/URL]
:loveu::loveu::loveu: wymiziałabym kuleczkę[/QUOTE]
Ja też ;);)
[quote name='marta.k9080']M&S
masz latarkę?ja lubię po ciemku łazić,ale jakoś przyzwyczaiłyśmy się do spacerku ok 7.20 i to za chwilę jasno się robi już...
Jest śnieg, więc nie muszę chodzić z latarką. Ja byłam o 6.30 w lesie :eviltong: