Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='marta.k9080']M&S ależ ja absolutnie nie chcę demoralizować:grins: Odbijesz sobie w weekend... To mi sie podoba:evil_lol: już jestem zdemoralizowana:eviltong: mam nadzieje, że sobie odbijemy;)
  2. Jakie szczęśliwe, śliczne :):)
  3. Mądrala, a kto będzie pracował na te futra i ich przyjemności?
  4. [quote name='marta.k9080']wolne se zrób;)ferie są[/QUOTE] U nas nie ma ferii :eviltong:
  5. [quote name='marta.k9080']M&S zawsze jak jest dużo śniegu to szalejemy w najlepsze:multi: wtedy poranny spacerek trwa jakieś 2h Wrrrrrrrrrrrrrrrr, a ja będę w pracy :diabloti:
  6. [quote name='justika']Zrobiłam bazarek na zwierzaki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238633-Śliczne-ciuszki-na-zwierzęta-z-interwencji-do-27-01-godz-20-00?p=20272165#post20272165[/URL][/QUOTE] Zaraz zobaczę.
  7. [quote name='marta.k9080']Jutro szykuje się nam świetny spacer:multi:[/QUOTE] Szczęściary ........
  8. Jakie bidule były, dobrze, że mają domy :)
  9. M&S

    Akity Baby:)

    [quote name='bety']Ja wiem, że żyją :) Pzdr[/QUOTE] To dobrze :)
  10. [quote name='magdabroy']Teściowej :diabloti:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  11. [quote name='Asiaczek']To może tez wpadniecie?:) pzdr.[/QUOTE] Asiaczku, a nie masz nas dość ;) jedziesz w piątek do Związku?
  12. U nas też sypie....
  13. [quote name='unikatowydiament']wieczorne dzień dobry:)[/QUOTE] A dzień dobry :)
  14. No to miałaś świetną drogę ;) Kota jest po sterylce i dochodzi do siebie. Pojedzie do nowego domu najprawdopodobniej w najbliższy weekend :)
  15. I trzepanko ;)
  16. Ciekawe, czy już różki rosną ;)
  17. Śnieżny pies :)
  18. Brawo Lunka :klacz::klacz::klacz::klacz::klacz:
  19. Co u maluchów? pozdrawiamy.
  20. M&S

    Akity Baby:)

    Lilka, żyjecie?
  21. Cześć Morki :)
  22. Cześć Rufiku :)
×
×
  • Create New...