[quote name='marta.k9080']M&S
ależ ja absolutnie nie chcę demoralizować:grins:
Odbijesz sobie w weekend...
To mi sie podoba:evil_lol: już jestem zdemoralizowana:eviltong:
mam nadzieje, że sobie odbijemy;)
[quote name='marta.k9080']M&S
zawsze jak jest dużo śniegu to szalejemy w najlepsze:multi: wtedy poranny spacerek trwa jakieś 2h
Wrrrrrrrrrrrrrrrr, a ja będę w pracy :diabloti: