[quote name='dOgLoV'][quote name='M&S']
Teściowa mieszka z nami :roll:[/QUOTE]
Ale chyba na parterze?
[quote name='magdabroy']Jak by się przyzwyczaiły, to i na dworze by siedziały ;) Przecież są koty, które zimą też wychodzą na dwór :)
Także Aga, budujcie wolierę i koty won na dwór codziennie. Bez względu czy lato czy zima ;)[/QUOTE]
Moje, moje:multi:
[quote name='Angi']to Sebestiana na dwór, codziennie :evil_lol:[/QUOTE]
O dokładnie z kotami :evil_lol: