Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. Oj tak, podwieczorek zaostrzył mi apetyt;)
  2. [quote name='tulasy']Tulaski witają i do Łodzi zapraszają U nas pogoda zgniła, choć jest -1 - szaro-buro i mglisto Może ktoś podeśle trochę słoneczka Basia[/QUOTE] U nas też pogoda beznadziejna. Pada jakieś mokre....szaro, buro spać się chce.
  3. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/1492/1492562i1wrg1549r.gif[/img][/url]
  4. Księżniczka Tula :lol: [URL]http://imageshack.us/a/img838/8428/pic0263.jpg[/URL] Piękna
  5. [quote name='mestudio']A pan, który wpłaca pieniążki na karmę dla Sańki poprosił mnie w przelewie o zdjęcia więc grzecznie opisałam sytuację Sanieczki, podziękowałam za pomoc i wysłałam dużo zdjęć.[/QUOTE] To może domek z tego będzie...?
  6. Ucz się, ucz;) Pozdrawiamy.
  7. M&S

    Moje Chow Chowy

    Witanko z zimowej Warszawy:)
  8. [quote name='koelka']Też mi to przeszło przez głowę, ale tam nie chodziło o pieniądze, zabrakło po prostu ludziom czasu i chęci.[/QUOTE] Może nie powinni mieć psa, nie każdy się do tego nadaje.
  9. Biedulek.........zdrowiej maluchu.
  10. Bo niektórzy mają bardzo malutkie rozumki.....
  11. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1649/1649453bb2gzqx2z7.gif[/img][/url]
  12. Bardzo urodziwe śniadanko ;):)
  13. [quote name='Asiaczek']Aniu, jak będziesz miala jakies niepotrzebne gazety, to ja bardzo poproszę o zbieranie. Dla moich maluchów, rzecz jasna:) To co, wpadniecie w sobotę skosztowac eksperymentalnych pierogów?:) pzdr.[/QUOTE] Dobrze, będę pamiętała. Asiu, szczerze Ci powiem, że nie wiem jak będzie w weekend. myslę, że zdzwonimy się przed sobotą, a może w piątek podjadę na sekcję, jak będziesz of course;)
  14. [quote name='Nikaragua']I ja też :)[/QUOTE] I ja z rana się witam :)
  15. [quote name='MALWA']Tak sobie myślę, ze gdyby była Pani Dejzi poszła z nią do behawiorysty, to moze byłoby wszystko ok, i mała mogłaby u niej zostać.......ech, pewnych decyzji nigdy nie zrozumiem.[/QUOTE] To kosztuje......
  16. [quote name='izek77']No fakt Panna Migotka to super laska :)[/QUOTE] Oczywiście :) głaski dla malutkiej.
  17. [quote name='_Goldenek2']Żądamy zdjęć Majeczki !!!! :)[/QUOTE] Tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  18. Cześć, ale pogoda...:shake: spać się chce.
  19. Dzień dobry. Mam nadzieję, że Zorka lepiej się czuje...
×
×
  • Create New...