[quote name='Asiaczek']Aniu, jak będziesz miala jakies niepotrzebne gazety, to ja bardzo poproszę o zbieranie. Dla moich maluchów, rzecz jasna:)
To co, wpadniecie w sobotę skosztowac eksperymentalnych pierogów?:)
pzdr.[/QUOTE]
Dobrze, będę pamiętała.
Asiu, szczerze Ci powiem, że nie wiem jak będzie w weekend.
myslę, że zdzwonimy się przed sobotą, a może w piątek podjadę na sekcję, jak będziesz of course;)