[quote name='jamnicze']No tak, a ja dopiero dotarłam tu po wystawie, a w hali, to oczy za Wami wypatrywałam :evil_lol:
Ale pewnie jeszcze na niejednej wystawie się spotkamy ;)[/QUOTE]
Zapewne tak będzie;)
[quote name='dOgLoV']ja Sebastiana też poznałam w necie i na pierwsze spotkanie umówiliśmy się na spacer z psami w bardzo tłoczne miejsce :diabloti: jaka Qwendzia wtedy była słodziasta malutka , puchata :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Poderwał Cię na Tybetankę;)