Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='ktiger']zaglądam wieczorkiem ;)[/QUOTE] A ja z rana zaglądam :)
  2. Zaglądam do dziewczynki :)
  3. Dzień dobry z pochmurnej Warszawy.
  4. To teraz trzeba trzymać kciuki za małą.
  5. [quote name='ludwa']To może 2 by wzięli? W kupie raźniej;)[/QUOTE] O tak i nie ma to jak mieć dwa psy:):)
  6. [quote name='Eden']Tak, tak dokładnie wygladał Glutosław w dniu 01.12.2012.:shake:[/QUOTE] Dobrze, że to już przeszłość...
  7. [quote name='__Lara']Dzięki :) muszę zadzwonić do Pani Ani i spytać się czy była u Sisi teraz :)[/QUOTE] Zapytaj koniecznie.
  8. [quote name='marta.k9080']My już mówimy dobranoc:sleep: słodkich snów:p Dobranoc
  9. [quote name='marta.k9080']M&S choć może lepiej wszystkiego nie wiedzieć...:evil_lol: To też racja.
  10. [quote name='marta.k9080']M&S szkoda,że nie ma tłumacza z psiego na ludzki:evil_lol: Szkoda........
  11. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Doginka']Mam zdrowego psa;-)[/QUOTE] Super i tak trzymać:)
  12. Moje też są okrutnie gadatliwe;)
  13. Ładne psice. Gdzie te domki?!
  14. [quote name='jamnicze']No tak, a ja dopiero dotarłam tu po wystawie, a w hali, to oczy za Wami wypatrywałam :evil_lol: Ale pewnie jeszcze na niejednej wystawie się spotkamy ;)[/QUOTE] Zapewne tak będzie;)
  15. [quote name='dOgLoV']ja Sebastiana też poznałam w necie i na pierwsze spotkanie umówiliśmy się na spacer z psami w bardzo tłoczne miejsce :diabloti: jaka Qwendzia wtedy była słodziasta malutka , puchata :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Poderwał Cię na Tybetankę;)
  16. M&S

    Sfora Hektora

    Na Marysinie też ładnie:) I co u weta?
  17. Bardzo ładna :)
  18. [quote name='dOgLoV']Najlepiej w miejscu bardzo publicznym ;)[/QUOTE] Koniecznie!!!!!!!!!
  19. [quote name='marta.k9080'] Jutro mija rok od kiedy Lunka stała się moja:loveu: czyli ma też imieniny. To wszystkiego najnajlepszego
  20. [quote name='Asiaczek']Toni, właścicielce Terry, też się podoba:) Pzdr.[/QUOTE] Nie mogło się nie podobać.
×
×
  • Create New...