[quote name='Błyskotka']Witam :)
Ostatnio miałam problem z zalogowaniem się na dogo. Mam nadzieję że nie będzie już tych problemów.[/QUOTE]
Dużo osób miało, ja też....
Miłego dnia :)
Czas jakiś temu odbyła się sesja fotograficzna kociastych;)
Szylkrecia:)
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5877.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5878.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5879.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5880.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofIMG_5881.jpg[/IMG]
[quote name='Eden']Kocha się te wszystkie psiaki jak swoje, a tu nadchodzi czas rozstania i człowiek zawsze to przezywa....niefajne to jest.[/QUOTE]
Takie rozstanie, to jest okropne....chociaż z drugiej strony piękna sprawa. Eh, życie.
[quote name='agaga21']idąc tym tropem, stąpacie po niepewnym gruncie ;)
bo jeśli nie teściowa, to KTOOOOOO???????????:crazyeye: (czyt. kto po teściowej ma się wyprowadzić by kot w końcu zaznał spokoju ducha)[/QUOTE]
No właśnie,.................
[quote name='marta.k9080']współczuję,ja też nie mam lekko:evil_lol:
bezczelne dziewczę położyło się obok mnie...zdechnę.[/QUOTE]
Nie ładnie tak o dziewczynce mówić :evil_lol: