[quote name='stokrotka.af']boszeeeeeeeeeeeee jaki wstyd :oops: dawno mnie u Was nie było :oops:
jaki słodki kociaczek :loveu: oddaj oddaj :cool3:
mizianka dla wilczastych :razz:[/QUOTE]
No troszkę czasu upłynęł;)
Cześć Matko Polko:)
Ona nie jest na sprzedaż:eviltong:, ale tam wcześniej są fotki innych kotków.....
[quote name='Nat_Tom']Monty będzie wprowadzany do rezydenta. Ja tak sobie myślę, ze najlepiej byłoby gdyby chłopaki spotkały się na neutralnym gruncie, czyli na dworze. A dopiero potem w domu.
Co o tym myślisz What May NN ?[/QUOTE]
Zdecydowanie. Spotkanie musi być na gruncie neutralnym.
[quote name='stokrotka.af']nio myślałam,że nigdy tego nie powiem, ale.....mogłam zostać w Wawie i wszystko byłoby prostsze....
dobrze,że jest net ;)[/QUOTE]
Jest to bardzo prawdopodobne.
Mam nadzieję, że na zawsze nie wyemigrowałaś?!
[quote name='unikatowydiament']hej:)
Doperow wstaąłm,jestem zaziębiona,mam gorączkę,i nie wiem czemu mam roztroj żołądka,wzięłam polopiryne i tabletki na rozwolnienie,głowa mi pęka i suszy mnie okropnie.[/QUOTE]
Randka wyszła grypą.....
Zdrówka:)
[quote name='Doginka']U nas biało, zimno, ale bardzo przyjemnie;-) Aż sama się dziwię, że to piszę, bo nie cierpię zimy:lol:
A za chwilkę idę z psami na bulwarek - odpoczywam u mamci w Wawce:lol:Kocham swoją nową pracę:lol:[/QUOTE]
Przyjemnie....:roll: wiatr wiał paskudny.
[quote name='Buszki']Witanko :).
A u nas,po wczorajszej mgle,szadź się osadziła na drzewach.Wygląda bajkowo....[/QUOTE]
Witanko :)
A u nas drobniutki śnieg pada.
[quote name='Aleksandra95']Witamy :):):)[/QUOTE]
Hello:lol:
[quote name='dOgLoV']dobry wieczorek ;)[/QUOTE]
Dobry, bo jutro już piąteczek:multi: