Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='BeaBono']O, ludu, to są szczeniaki, nie przeginacie czasem?[/QUOTE] Wydaje mnie się, że nie przeginamy.
  2. Hahaha;) [url]http://imageshack.us/a/img6/9757/nadiag.jpg[/url]
  3. [quote name='Sonka95']Ja to znam przypadek , gdzie na 30 m2 mieszka rodzinka z dogiem niemieckim :evil_lol:[/QUOTE] Można i tak;)
  4. [quote name='Ladymonia0610']2 osoby są zainteresowane. Ale po kilka szt mogą wziaść.[/QUOTE] Kurcze, jak to wszystko ogarnąć?
  5. [quote name='Nikaragua']dawno temu studiowałam ;)[/QUOTE] Ja też już czas jakiś temu studia skończyłam.....piękne czasy były;)
  6. [quote name='stokrotka.af']boszeeeeeeeeeeeee jaki wstyd :oops: dawno mnie u Was nie było :oops: jaki słodki kociaczek :loveu: oddaj oddaj :cool3: mizianka dla wilczastych :razz:[/QUOTE] No troszkę czasu upłynęł;) Cześć Matko Polko:) Ona nie jest na sprzedaż:eviltong:, ale tam wcześniej są fotki innych kotków.....
  7. Dobry wieczór Onku:)
  8. [quote name='Nat_Tom']Monty będzie wprowadzany do rezydenta. Ja tak sobie myślę, ze najlepiej byłoby gdyby chłopaki spotkały się na neutralnym gruncie, czyli na dworze. A dopiero potem w domu. Co o tym myślisz What May NN ?[/QUOTE] Zdecydowanie. Spotkanie musi być na gruncie neutralnym.
  9. Ale uuuuuuuuuuuszy;) http://imageshack.us/a/img854/8898/dsc04199b.jpg
  10. [quote name='stokrotka.af']nio myślałam,że nigdy tego nie powiem, ale.....mogłam zostać w Wawie i wszystko byłoby prostsze.... dobrze,że jest net ;)[/QUOTE] Jest to bardzo prawdopodobne. Mam nadzieję, że na zawsze nie wyemigrowałaś?!
  11. [quote name='unikatowydiament']hej:) Doperow wstaąłm,jestem zaziębiona,mam gorączkę,i nie wiem czemu mam roztroj żołądka,wzięłam polopiryne i tabletki na rozwolnienie,głowa mi pęka i suszy mnie okropnie.[/QUOTE] Randka wyszła grypą..... Zdrówka:)
  12. Do sanek zaprzęgniesz :evil_lol:
  13. [quote name='Nikaragua']ulubiony tekst moich kolegów na studiach :multi:[/QUOTE] Stary jak świat;)
  14. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Doginka']U nas biało, zimno, ale bardzo przyjemnie;-) Aż sama się dziwię, że to piszę, bo nie cierpię zimy:lol: A za chwilkę idę z psami na bulwarek - odpoczywam u mamci w Wawce:lol:Kocham swoją nową pracę:lol:[/QUOTE] Przyjemnie....:roll: wiatr wiał paskudny.
  15. [quote name='Buszki']Witanko :). A u nas,po wczorajszej mgle,szadź się osadziła na drzewach.Wygląda bajkowo....[/QUOTE] Witanko :) A u nas drobniutki śnieg pada. [quote name='Aleksandra95']Witamy :):):)[/QUOTE] Hello:lol: [quote name='dOgLoV']dobry wieczorek ;)[/QUOTE] Dobry, bo jutro już piąteczek:multi:
  16. Widać, że jest bardzo nieśmiała. Urocza:):)
  17. M&S

    Moje Chow Chowy

    Taki ciapciuś fajny :)
  18. Śliczna dziewczynka:):)
  19. Oby to był Ten dom dla Kropka!!!! Na razie nie mogę nic obiecać. Muszę się podliczyć, ale nie wykluczone, że jakimś pieniążkiem wspomogę....
  20. [quote name='b-b']Znajdzie się domek i dla Bafinki :)[/QUOTE] Nie ma innej opcji:)
  21. Cześć Dziewczyny :)
×
×
  • Create New...