Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl7.glitter-graphics.net/pub/945/945077n6gv373mvj.gif[/img][/url]
  2. M&S

    Sfora Hektora

    [quote name='Doginka']U nas nie wiało, może to zasługa miejsca:lol::hmmmm: A teraz mimo mrozu jest jeszcze fajniej - cisza, spokój, wiatru brak - właśnie wróciłam z nocnego spacerku;-)Jak mi tego brakuje w Markach - tych nocnych spacerów i pogadanek z moją madre:lol:[/QUOTE] W Centrum zawsze wieje.... W Markach, chyba nie jest źle? A teraz pada śnieg, pada śnieg..... Dobrego dnia Sforo:)
  3. [quote name='dOgLoV']Ja nie mam sie z czego cieszyć bo z piątku na sobotę jeszcze do pracy ide :roll:[/QUOTE] Uuuuu, przykra sprawa... [quote name='Angi']a mi to obojętne, bo od dzisiaj mam wolne :lol: Hej wam ;)[/QUOTE] Nie wkurzaj ludzi :mad: [quote name='Shilomaniak']Witaj , widziałem Cie na dogo po 10 rano i tak sobie pomyślałem że musisz być w pracy:lol::evil_lol: i chyba się nie myliłem. Jak to dobrze że człowiek w pracy się tak męczy:cool3:. Matce Polce tylko koci brakuje do szczęścia, królik , pies , dziecko że o mężu nie wspomnę i jeszcze mały kocio , Rufi poluje na świeże futro, świeże futro poluje na królika okrutnika, Arturek raczkując zacznie polować na wszystko i Stokrota z mina radosną w środku tego tajfunu:eviltong:, ja to widzę . Ale wracając do psiów , mamy szczęscie że człowiek mieszka blisko jakiegoś lasku, to i futra mają się gdzie wyszaleć. Jak czasami mnie najdzie ochota , to Shilkę w kaganiec i autobusem do miasta , cholera pies się nie ma gdzie załatwić , fragmenty trawnika a i tak ludzie się dziwnie patrzą jak się schylam i sprzątam koopę.Niezależnie od wszystkiego stasznie mają psi w mieście , spaliny , hałasy , można się do tego przyzwyczaić , ale z lasem pod nosem lepiej dla futer i dla nas. I konkluzja ; miłego wieczoru:lol:[/QUOTE] Kurcze, nic się nie ukryje:evil_lol:. Oj, czasami męczy się okrutnie:eviltong: Tak teraz to jest szczęście wielkie, o 6.30 jestem w lesie. dobrze, że śnieg leży to zębów sobie nie wybije...może;) W centrum jest syf. Konkluzja cudna, dziękuję:lol:
  4. Ptasie piórko, bardzo ważne widać było;)
  5. Tak też można;)
  6. [quote name='Shilomaniak']Jak się założycielka wątku pojawi, to mam propozycję:lol:. Umieścić moje zdjęcia przed psem i po na wątku metamorfozy:cool3:, to dopiero zrobi furorę.[/QUOTE] To będzie dopiero reklama;)
  7. [quote name='1izabelka1']bo jestem komputerową nogą [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/frech/h055.gif[/IMG][/URL] ,ale zdolności manualne mi jakieś zostały [URL="http://www.cheesebuerger.de/smilie.php"][IMG]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/frech/n075.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] Ja tej strony nie ogarniam, a chętnie bym się pobawiła....
  8. Widać, że jest jej dobrze:)
  9. [quote name='Ladymonia0610']Sorki zle przeczytałam...Coś pomyśle. Ale nie chce wybiegać na przyszłość co będzie...zobaczymy...[/QUOTE] No jasne, jeszcze za wcześnie.
  10. Biszkopcik w szuwarach;) On jest piękny:):)
  11. Miałam na myśli kozy płci żeńskiej.
  12. A może jest chory? Myslałaś, żeby ze dwie kozy zostawić w tym gospodarstwie. Kobieta miałaby mleko.
  13. Są to trudne psy, wymagają dużo ruchu i zapewne to jest powód braku zainteresowania.
  14. [quote name='Yorija']pomówienie!!!! chomik nie merda ogonkiem w takim tempie jak ten mały gnom chomik, hmmmm[/QUOTE] Oj tam, od razu pomówienie:evil_lol:
  15. [quote name='Gezowa']Pisząc "w typie" miałam na myśli psa bez rodowodu. Jeśli myślimy o Fuksie to prawdopodobnie jest to zwyczajna mieszanka kilku ras, bo z tego co kojarzę to każdy szczeniak z miotu wyglądał inaczej. Po prostu taki wyszedł i może z wyglądu jest podobny (jego uszy mnie zniewalają :loveu:), ale nie wiem jak z charakterem. Wg. mnie marne są szanse, że faktycznie w przodkach ma podenka :) Podenco z Ibizy występuje w dwóch odmianach: szorstkowłosa i krótkowłosa. O tych trzech rozmiarach to prawdopodobnie chodzi ci o Podengo Portugalskiego :) Indywidualistami są również charty - jedne bardziej niż inne. Zdaję sobie z tego sprawę :). Dlatego wciąż są wątpliwości. Bardziej skłaniam się ku PF, którego niezależność wygląda w ten sposób, że jeśli z nim nie pracujesz to on zajmuje się swoimi sprawami. Każdy oczywiście jest inny. Podejrzewam, że jakbym młodego nie nakręcała na kontakt ze mną to też miałby teraz nieco inny charakter :). Zostało mi jeszcze sporo czasu, więc się nie śpieszę z decyzją. Najbliżej mimo wszystko jest jednak drugi whippet, a PF czy podenki pozostają póki co w sferze marzeń ;).[/QUOTE] Ja to wszystko wiem, interesowałam się podenkami jakiś czas temu;). oglądam je czasami na wystawach. Napisałam o nich w dużym skrócie.... W ubiegłym roku na wystawę do Rzeszowa przyjechała Czeszka z sunią podenka, urocze stworzonko:):)
  16. [quote name='Jara']Szczeniaki raczej jak się zobaczą to się będą chciały bawić, a nie pozagryzać ;)[/QUOTE] O zagryzaniu nawet nie pomyślałam;)
  17. Aha, jak jechałam po swojego szczeniaka, to własnie duże kocie szelki kupiłam. I nie miałam pojęcia, że tak sie nazywają;)
  18. Niech to będą najlepsze domu na świecie!!!!! A własnie, co to są za szelki?
  19. Może w mieszkaniu, którego żaden maluch nie zna? Chociaż do tego "nie wychodzenia", to ja mam swoje zdenie...
  20. [quote name='Eden']Moja Kofinka lubi wodę? ....nie no ja się chyba na DT nie nadaję, nic o swoim tymczasowiczu nie wiem :-)[/QUOTE] Głupia sprawa;)
×
×
  • Create New...