Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='stokrotka.af']zimno, biało i ............ byle do lata ;)[/QUOTE] O tak, byle do lata ;)
  2. Uroczy Uszatek:):)
  3. [quote name='__Lara']Nie mam kabla żeby przesłać zdjęcia na kompa :eviltong:[/QUOTE] AAAAAAAAAAAa, to inna inszość;)
  4. [quote name='__Lara']A jakbym zrobiła na telefon to jakbym je komuś przesłała to wkleiłby je tutaj? :)[/QUOTE] Jasne, a sama nie umiesz wkleić?
  5. Ogrom nieszczęścia przeraża, to fakt.
  6. [quote name='vege*']Charakteryzacja teatralno-filmowa :)[/QUOTE] Super:):):)
  7. [quote name='__Lara']No musi, musi :) Jutro też jedziemy w odwiedzinki :)[/QUOTE] Fajnie, może jakiś fotki udałoby się pstryknąć?
  8. Cześć Onku wieczorkiem:) Sypie to białe non stop :shake::placz:
  9. [quote name='lasoa']A tak mniej więcej ? Ja od tygodnia jestem bezrobotna, to szukam jakiegokolwiek zajęcia xD[/QUOTE] A zasiłek?
  10. [quote name='Shilomaniak']Już nie mam siły do odśnieżania :angryy:, ale jak popatrzę przez okno na padający śnieg podświetlony przez światło latarni, zasypaną ulicę, drzewa i krzewy takie uśpione- ufff, bajka :roll:[/QUOTE] No bajka, ale jeździć też się nie da....U nas pługu nie uświadczysz :angryy:
  11. Cześć Rufi :)
  12. [quote name='__Lara']Krótko, ale dla niej to trauma, gorzej znosi schron niż inne psiaki, to widać.[/QUOTE] Musi wytrzymać dziewczynka.
  13. Nieciekawa sprawa. Życzę Wam, żeby się wyjaśniła.
  14. [quote name='jamnicze']A u nas już nasypało i przestało.[/QUOTE] Zazdroszczę, mam już dość odznieżania... [quote name='dOgLoV']dobry wieczorek ;)[/QUOTE] A dobry, a w zasadzie zasypany;)
  15. [quote name='Shilomaniak']To jest miłość od pierwszego wejrzenia :loveu:. Wlazła na kolana, glimnęła ozorem i "mój ci on, mój". Nawet potrafi się wpychać przede mnie ( w końcu tą ważniejszą sucz w stadzie), gdy witamy w progu powracającego do domu Pana i Władcę :angryy:[/QUOTE] Zawładnęła Panem bez reszty;) Zasypie nas to białe:mad:
  16. Ja też spałam całe popołudnie.
  17. Zdrowiej Miłka, zdrowiej!!!
  18. [quote name='C&B']odpowiem za Foxową : tak :evil_lol: mooja :loveu:[/QUOTE] Gratulacje :)
  19. Ja też nie robię, nie mam kiedy;)
  20. Cześć Mośki:)
×
×
  • Create New...