[quote name='Shilomaniak']Już nie mam siły do odśnieżania :angryy:, ale jak popatrzę przez okno na padający śnieg podświetlony przez światło latarni, zasypaną ulicę, drzewa i krzewy takie uśpione- ufff, bajka :roll:[/QUOTE]
No bajka, ale jeździć też się nie da....U nas pługu nie uświadczysz :angryy: