Przede wszystkim muszą obie psice traktować tak samo, bez forowania jednej, czy drugiej.
widać, że nie mają niestety pojecia o posiadaniu dwóch psów. Nie wolno puszczać ze smyczy jednego psa, podczas gdy drugi idzie na smyczy. ja są przy pańci, to obie, albo zadna. Szkolenie, to panciostwu jest potrzebne...