Ze starej ekipy nikt,Neczka która szczuła dotąd,az byłysmy niemile widziane,tez nie,chyba wreszcie wyszło szydło z wora.Nie wiem,ale sa jacys wolontariusze,bo pisza o psach na spacerach,strona schr.jest piękna i prowadzona aktualnie.Sa przeprowadzane akcje w Przemyslu w celu nagłosnienia schr.i zachecania do adopcji.....ale Przemysl jest specyficzny.Jak kiedys przeczytałam komentarze pod artykułem o wsłpópracy z niem.Fundacją ,to mnie zemdliło jakie podejscie do psów......przykre i ordynarne.