-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Musi lepiej obstawiac miejsce.Przed kominkiem goraco,miedzy nimi tez,gdzies z boczku mógł ten kremowy tyłeczek ułożyc.Żartuje,ogromnie sie ciesze ,ze jest między nimi przyjazn.To cudne wiesci... -
Zalękniona Maja z Mielca - KONIEC TUŁACZKI! ZOSTAJE Z NAMI.
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Maleństwo cudne,ale MAja zdecydowanie ocięzała/za gruba/Siądą jej stawy i będzie bieda... -
Bardzo dobre wieści od PAnci,nie spanikowała,podczytuje,wierzy ,ze wszystko sie ułozy ,my też!DOgomanka i juz!W dobrym słowa znaczeniu,bo i tu "odmieńcy "występują.POzdrawiamy serdecznie.
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
"Oj mogłabym tak długo..." My też!Czytać!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
O matko! Zawsze ucieczka jest straszna,a tuz przed zimą,przerażajaca.Dobrze,ze juz jest.SZybka i sprawna akcja na szczęscie.
-
Margo – przykład jak miłość człowieka potrafi czynić cuda
halcia replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Ona ma króciutką siersc i moze byc skłonna do poziębien,taki delikatny organizm... Tej bakterii przy normalnym badaniu nie sposób chyba wykryć.Biedny Margol,co rusz coś! -
Moze...ale wole wiedziec na pewno.....
-
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Na razie pieniązki mamy,ale wyglada na to,ze wykruszyły sie/w maju ostatni raz/2 Magdy+Ewelina i Malibo57/mam nadzieje,ze wróci jak zacznie byc krucho tfu,tfu,tfu/.A ty LOrus masz racje,grasowac mozna przy ładnej pogodzie,przy deszczowej szanuj zdrowie. -
Gustaw - szorściak słodziak - spójrz w te oczy.....Mielec. Ma dom
halcia replied to majuska's topic in Już w nowym domu
W tej zbroi to nawet wiem na jaki watek by sie przydało go wysłac!Tłuszczyk zrzucony...wręcz chudzinka:eviltong: -
Drobna i pełna życia sunia o imieniu Krysia znalazła wspaniały domek!
halcia replied to terier's topic in Już w nowym domu
Jest taka cudna...szok,ze domy sie nie biją o nią.- 160 replies
-
- bezdomne
- do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Przykre to,pewnie sprawa rozbija sie o koszty utrzymania....:shake:
-
No i super,mnie tez Szpilka wstawiała z psiakami z ORzechowców.Tam jest 3 czarne psiaki,tego między nogami nawet nie widac....
-
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ulka18 ma wyjazdy zagraniczne z pracy i mało czasu na dogo....no i koniec roku w firmie... -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
A niech chrapie!Byle to był spokojny sen bez psich zmartwien.Chłopa chrapiacego bym wywaliła,psie chrapanie mnie zawsze bawi. DZiękujemy za wiesci karmelciu! -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Powtórzyło mi sie i nie mogłam skasować.I co Jelena,TZ żałuje,czy sie wystraszył takiego przyodziewku? -
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ja tez z Twojego ciesze!A moherowego nie masz?Wiesz...taki miziasty:diabloti::evil_lol:No i zobaczymy co Aga wynajdzie -
>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jestesmy,wszyscy zyjemy,psinki też. -
Dlatego właśnie ,że to tacy ludzie Kundzia poczuła sie u nich dobrze.A co do małej znajdy to wiesci o włóczeniu i apetycie mnie nie zdziwiły.Koło mnie sąsiad kiedys znalazł podobną czekoladke i był to dosłowny włóczykij,kopacz i złodziej/kradł ludziom słoiki i buty, czasem skarpety i znosił do domu.A co do apetytu nie pytłam,ale wystarczyło go dzwignąc.Wyglądał na 6 kg,a ważył chyba z 15....Sasiad szukał mu domu z ogrodzeniem ,bo go wstyd było za psiaka.Ludzie przychodzili do niego po swoje rzeczy,bo sie rozniosło kto kradnie i gdzie znosi...A swoją droga gospodarny pies.A ,jak jechało auto wskakiwał do rowu przycupnięty,jak juz nie było auta słychac ,wystawiał łepek oceniał sprawe i sie tłuścioch wyczołgiwał,czasem mu tyłek musiałam dzignąć by wylazł/bo włóczył sie za nami/.Totalna śmiechawa z psa.I tez farciarz do tego zaradny.
-
NIEŚMIAŁY KUDŁACZEK JAREK - w najwspanialszym domku na świecie :-)
halcia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No wiesz...jak przymierza nago....:diabloti::evil_lol:a jest np.niewyrośnięty. -
Olbrzym Lori - co może zdziałać morze miłości i ogrom cierpliwości...
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Trzeba poprosic Yoko ,by zrobiła bazarek tak jak obiecała na leczenie Loriego,bo jego zapasy kasy topnieją....Mysle,ze zgrają sie z Bajką bez problemu.A dla Jarej słóma czy siano na pewno dobrze nie wpływa na alergię. -
Podobnie zachowywała sie Zorza po wyadoptowaniu przez jakies 2miesiące.Az w koncu zrozumiała ,ze jest to jej dom i nikt jej nie zagraza i jest tam bezpieczna.Pani to przetwała,a doradzano gosciom obłaskawiać ją smakołykami.
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
halcia replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
"Dwie twarze "szorsciaka,co?Ale Tata drze łacha z Ciebie,co? -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
I sie poryczałam na opis "Tylko zabierz mnie z powrotem ze sobą..."Najbardziej wzruszają takie pokorne psiaki.Raz w życiu miałam z takim do czynienia/Bunia/.Bo moje to w proteście stawiają całą okolice na nogi,a wet jest w cięzkim strachu...