I ja przeglądałam 2 dni cały watek,chocby po to, żeby wiedziec i potwierdzic ,ze wet powiatowy wiedział o adopcjach niemieckich.Jest o tym mowa na tym wątku,a teraz naiwnego rżnie w TV.Wiedział o tym od 2008.Wtedy ARKA dzwoniła do powiatowego i ten temat był poruszany również
Tak samo jak nic nie było ukrywane o współpracy z Fundacją DNH
jest to na stronach…;102,112,132,