-
Posts
16421 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halcia
-
PISłysmy w tym samym czasie.Wyprowadzaj może o stałych porach,chwal załatwianie na zewnątrz i obserwuj psinke,mysle,ze niedługo jak bedzie coś chciał bedzie podchodził pod drzwi,albo do Ciebie,cos tam wspolnie czytelnego dopracujecie!MA adresówke?
-
Bardzo dziekujmy za wiadomości.Nieraz zdarzyło sie,ze psiaka spuszczono ze smyczy i nawiał,różne rzeczy bywały.To nie,zebysmy CI nie wierzyły,ale brak wiadomości powoduje nasz lekki strach.TOmcio nie jest dzikuskiem,ale nigdy nie wiadomo co psiaka może przestraszyc i "pójdzie w długą"Jesli jest spuszczany ze smyczy,to koniecznie adresówka z Waszym numerem telefonu,zawsze to bezpieczniej.A biegunka,większość psiaków tak zaczyna w nowym domku,szczególnie te prosto ze schroniska.Tomuś nie bezposrednio ze schronu,ale zmiana jedzenia,stres,przeżycia itp.....Pozdrawiamy serdecznie.:lol:
-
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Śliczne!:loveu:Każdy kłaczek na niej mozna policzyc...Ale na ostatnim juz mała znudzona:evil_lol: -
Złapałam temat koscioła.....ja gubiłam sie w tłumie i znajdywałam sie pod kosciołem po wszystkim,jak ludzie wychodzili,oczywiscie jak juz miałam te ok 10 lat.Też byłam zmuszana,ale radziłam sobie jak sie dało.
-
A przychodzenie dalej mile:angryy::diabloti:widziane,coraz milej chyba,juz nawet mailami do Agi/ULKi/ nie odpowiadaja,co wskazuje na poprawe:cool3::diabloti:stosunków!
-
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
halcia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Co tam u WAs słychać? -
FRANIO pojechał do DS w Nowej Rudzie! Powodzenia rudasku!!!
halcia replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Jak sie tak skacze,to sie wyskacze.Mały słodziak! -
Bardzo prosimy o nawet malutką odpowiedz,ze wszystko OK.ZAwsze sie bardzo niepokoimy o początki w nowym domku,zdarzały sie ucieczki/tfu,tfu,tfu/i rózne rzeczy.Stąd nasz niepokój i prośby.....
-
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
AgaCz,nie martw sie,nieTy jedna nie potrafisz...:eviltong:Ktos sie tu na pewno zgłosi,kto potrafi i ma czas,wyślesz wtedy na maila i ten ktoś wstawi.Tak staramy sie sobie pomagac...Ja niestety tez nie potrafie i nie lubie prac na komp.Pozdrawiam,głaski dla małej:lol: -
SMERFI - schroniskowa weteranka - znalazła wspaniały dom!
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Chociaż podrzuce malutką! -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Koniec zachwytów,teraz troszke rygoru:cool3:nie ucierpi na tym,a bedzie miała jasne zasady. -
Martin - pies ideał - już w swoim domu w Krakowie! :)))
halcia replied to KasiaKia's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje,ze koty nie sa głupie,bo Martinek na pewno nie!:evil_lol::eviltong: -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
To takie wieści,na jakie czekamy.:lol:Dokładnie takie!!!!:loveu:Dziękujemy z całego serca!:loveu: -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Kto rywalizuje o względy suni?Ludzie czy zwierzątka,czt wszyscy razem? -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje,ze wszystko dobrze,Tulona głaskana pokocha szybciutko.Serdeczne pozdrowienia .Domek juz pewnie zwiedzony powolutku... -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Super,już się na pewno pokochały,mocno w to wierzę!!!!Czekamy... -
Azunia z Mielca w końcu u siebie :) Cudowna psina ma dom! :)
halcia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Ta pierwsza foteczka normalnie powala....!Reszta...:evil_lol::eviltong:No to czekamy na pierwsze relacje z ust samej Pani.Juz dawno stwierdziłam ,ze na dogo najwiecej chyba Agnieszek i Kaś! -
WSzystko bedzie dobrze,dacie rade,a my pozdrawiamy serdecznie i cierpliwie czekamy na fotki;)
-
A ja jeszcze raz mam jego obraz w oczach jak dziarsko wieczorem wymaszerował ze schroniska po lepsze życie.:loveu:Ten moment mi wraca tak"obrazowo".Psy maja wahania,on szedł pewnie....:lol:Gratuluje wyboru!