Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. PISłysmy w tym samym czasie.Wyprowadzaj może o stałych porach,chwal załatwianie na zewnątrz i obserwuj psinke,mysle,ze niedługo jak bedzie coś chciał bedzie podchodził pod drzwi,albo do Ciebie,cos tam wspolnie czytelnego dopracujecie!MA adresówke?
  2. Bardzo dziekujmy za wiadomości.Nieraz zdarzyło sie,ze psiaka spuszczono ze smyczy i nawiał,różne rzeczy bywały.To nie,zebysmy CI nie wierzyły,ale brak wiadomości powoduje nasz lekki strach.TOmcio nie jest dzikuskiem,ale nigdy nie wiadomo co psiaka może przestraszyc i "pójdzie w długą"Jesli jest spuszczany ze smyczy,to koniecznie adresówka z Waszym numerem telefonu,zawsze to bezpieczniej.A biegunka,większość psiaków tak zaczyna w nowym domku,szczególnie te prosto ze schroniska.Tomuś nie bezposrednio ze schronu,ale zmiana jedzenia,stres,przeżycia itp.....Pozdrawiamy serdecznie.:lol:
  3. Śliczne!:loveu:Każdy kłaczek na niej mozna policzyc...Ale na ostatnim juz mała znudzona:evil_lol:
  4. Złapałam temat koscioła.....ja gubiłam sie w tłumie i znajdywałam sie pod kosciołem po wszystkim,jak ludzie wychodzili,oczywiscie jak juz miałam te ok 10 lat.Też byłam zmuszana,ale radziłam sobie jak sie dało.
  5. A przychodzenie dalej mile:angryy::diabloti:widziane,coraz milej chyba,juz nawet mailami do Agi/ULKi/ nie odpowiadaja,co wskazuje na poprawe:cool3::diabloti:stosunków!
  6. Jak sie tak skacze,to sie wyskacze.Mały słodziak!
  7. Bardzo prosimy o nawet malutką odpowiedz,ze wszystko OK.ZAwsze sie bardzo niepokoimy o początki w nowym domku,zdarzały sie ucieczki/tfu,tfu,tfu/i rózne rzeczy.Stąd nasz niepokój i prośby.....
  8. Pomponiki są przewaznie okrągłe:evil_lol:.Fajnie ze juz nie taka siusiawka.:loveu:Pomiziaj ode mnie,dla Ciebie serdeczne pozdrowienia:lol:
  9. AgaCz,nie martw sie,nieTy jedna nie potrafisz...:eviltong:Ktos sie tu na pewno zgłosi,kto potrafi i ma czas,wyślesz wtedy na maila i ten ktoś wstawi.Tak staramy sie sobie pomagac...Ja niestety tez nie potrafie i nie lubie prac na komp.Pozdrawiam,głaski dla małej:lol:
  10. Strasznie wzruszające,takie rozczulające te zdjęcia kruszynki....
  11. Chociaż podrzuce malutką!
  12. Wiesz,kazda narkoza robi swoje...moze faktycznie znieczulenie miejscowe jesli takie stosują u psiaków,bo na zywca brrrr i chyba tak nie robia
  13. Koniec zachwytów,teraz troszke rygoru:cool3:nie ucierpi na tym,a bedzie miała jasne zasady.
  14. Mam nadzieje,ze koty nie sa głupie,bo Martinek na pewno nie!:evil_lol::eviltong:
  15. To i ludzi taki stan zapalny przenosi sie nieraz na sąsiedni ząb.Biedny mały,ale na pewno znów bedzie dzielny!
  16. Coś cie maluchu ostatnio usterkują.....
  17. To takie wieści,na jakie czekamy.:lol:Dokładnie takie!!!!:loveu:Dziękujemy z całego serca!:loveu:
  18. Kto rywalizuje o względy suni?Ludzie czy zwierzątka,czt wszyscy razem?
  19. Mam nadzieje,ze wszystko dobrze,Tulona głaskana pokocha szybciutko.Serdeczne pozdrowienia .Domek juz pewnie zwiedzony powolutku...
  20. Super,już się na pewno pokochały,mocno w to wierzę!!!!Czekamy...
  21. Ta pierwsza foteczka normalnie powala....!Reszta...:evil_lol::eviltong:No to czekamy na pierwsze relacje z ust samej Pani.Juz dawno stwierdziłam ,ze na dogo najwiecej chyba Agnieszek i Kaś!
  22. WSzystko bedzie dobrze,dacie rade,a my pozdrawiamy serdecznie i cierpliwie czekamy na fotki;)
  23. Jak go odpasiesz,to jeszcze moze być przewodnikiem stada....:diabloti::eviltong:no...może Daisy niekoniecznie sie na taki jego awans zgodzi....:evil_lol:Dzielny mały!
  24. A ja jeszcze raz mam jego obraz w oczach jak dziarsko wieczorem wymaszerował ze schroniska po lepsze życie.:loveu:Ten moment mi wraca tak"obrazowo".Psy maja wahania,on szedł pewnie....:lol:Gratuluje wyboru!
×
×
  • Create New...