Jump to content
Dogomania

halcia

Members
  • Posts

    16421
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halcia

  1. Aviomarin przestali juz produkować?
  2. Piekne przytulanki!I błoga minka suni...
  3. TU po prostu szkoda psa....co tu więcej pisac:shake:
  4. Nie,moze dadza rade...wiecie ze SAIf nie żyje?
  5. CO sie stało?ZMArł,czy trzeba było uśpić?Wspóczuje CI serdecznie.Strasznie duzo złych wiesci ostatnio......
  6. I TAk trzymać!Na takie wieści czekamy.Serdecznie tez pozdrawiamy.
  7. JEszcze nie wybył.......a ile tu nieraz nadziei bywało.....Kiedy Murko?WIadomo?
  8. No to może sie im uda razem zaprzyjaznic.CZekamy.
  9. Śliczna i zgrabna,no i jeden z piękniejszych psich uśmiechów!
  10. śliczny i bardzo wyrazne foteczki,.....wąsy i ząbki można mu policzyć.Jeszcze ten domek by sie przydał.
  11. Trzymam,trzymam.Co znaczy pomyślnie?Że nie dziabnął ....:diabloti:czy przylgnął jakos do Pana?:evil_lol:
  12. Mija kolejny tydzien bez wieści!Nasuwają sie pytania.....czy MArtin jest w innym hoteliku,.....w domku,...czy u "włascicielki"?Obiecane były wiesci,tymczasem nie wiadomo nic.JA tez niejednego psa opłacałam sama w hoteliku,ale nie znaczy to,ze jego losy były tajemnicą.Jeden niestety nie zyje....RUdi,wiec wszystko sie moze zdarzyc.W W-wie zaginęła sunia ledwo wyadoptowana....to tez sie zdarza!!
  13. PEwnie tak,bo nie ma juz paniki.....gdyby było zle EmkaEmilka by napisała..
  14. TO legowisko bardziej oryginalne,tyle,ze twarde!
  15. ROzkosznie odsypia,nie powiem:evil_lol:
  16. Czyli psiaki jakby odblokowało.Nie słuzyło im zagęszczenie i wzajemne towarzystwo,przynajmniej ostatnio.TAnia wygląda pięknie,Kuleczka tez niedługo osiągnie spokój i równowage.Stało sie jak sie stało,ale im obu akurat wyszło na dobre.
  17. TEz pamiętam DZiadunia z pysiem o wyglądzie szczeniaczka [*]:-(:-(:-(
  18. Ze starej ekipy nikt,Neczka która szczuła dotąd,az byłysmy niemile widziane,tez nie,chyba wreszcie wyszło szydło z wora.Nie wiem,ale sa jacys wolontariusze,bo pisza o psach na spacerach,strona schr.jest piękna i prowadzona aktualnie.Sa przeprowadzane akcje w Przemyslu w celu nagłosnienia schr.i zachecania do adopcji.....ale Przemysl jest specyficzny.Jak kiedys przeczytałam komentarze pod artykułem o wsłpópracy z niem.Fundacją ,to mnie zemdliło jakie podejscie do psów......przykre i ordynarne.
  19. Smutny dzień i na dogo,odżyły wątki naszych cudownych psiaków które odeszły......Mati ,mysle ze i tam jesteś kierowniczką na etacie...
  20. Aż sie przestraszyłam dzisiejszego wpisu,odżyły watki psiaków które zmarły .....i nagle do przedu wyszedł wątek NElutka.NIe pisze ,bo i nie jezdze,ale często zglądam i wspominam.NElutku trzymaj sie dzielnie czarny skarbie!Na awatarku jest własnie Nela ,przytulona......Buzka,oraz mały Ernest między nogami........Oni oboje mają juz domy.....
  21. PAmiętam [*]mam nadzieje,ze jest dla nich tenTM i są szczęsliwe....
  22. Aga,stało sie i tego juz nie zmienisz!Ściągnij ten tragiczny banerek i nie dręcz sie!ONa i tak w Twoim sercu zostanie,przeciez wiesz....ale nie rozpamiętuj tego ciągle!
×
×
  • Create New...