-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
"Menrzusiowi" - całuski! :loveu: :evil_lol: -
Dwa duże stróżujące...doczekały się!!! Mają wspólny dom:)
halbina replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Misiaki wspaniałe, zwłaszcza chłopak wyjątkowej urody! -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
halbina replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB']no właśnie, ale gdyby sunie wzieła agabe, to raczej - jak rozumiem bez małych...?? no i nie byłabym taka pewna, czy szczeniole sie nie sprzedały - 50 zł za przynajmniej kilkuprocentowe prawdopodobienstwo posiadania psa w typie ddb to naprawde niewiele w koncu jak wyrośnie co innego to przeciez są schroniksa.... albo drzewa w lesie...[/quote] Na dodatek "świąteczny" czas, piszczące prezenty pod choinką to takie rozczulające przecież... :mad: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że się dogadają! I że dadzą Wam czasem dojść do głosu! Życzymy Wam wspaniałego, dobrego Nowego Roku! -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
halbina replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Znowu ofiara "człowieczeństwa", biedactwo! Podnoszę! -
Yoszi już nie szukamy, śpij spokojnie Serce Nasze ['][']..
halbina replied to Folen's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Yoszi, ile tu pięknego światła u Ciebie! -
Witajcie po świętach! Jak czytam opowieści Tanieczki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2683805#post2683805[/URL] , to naprawdę utwierdzam się w przekonaniu, że Bazyli jest bratem bliźniakiem Platona. One zachowują się identycznie! Może tylko Platon nie rzuca się na inne psy, kiedy jest na smyczy, ale po pierwsze to pies miejski od samego początku, po drugie jest u mnie od października, więc był znacznie młodszy i zdążył się oswoić ze smyczą i okolicą, a Bazyli czuje się niepewnie jeszcze i pewno broni pańci... Biegają identycznie - ciężkawo ciut, po szczenięcemu jeszcze, ale za to rozkręcają się w trakcie i są wytrwałe, po prostu długodystansowce. Czy Bazyli poznał już śnieg? U nas ciut popadało, Platon miał ubaw, można się było wślizgiwać w to białe zimne, zwłaszcza zaś nos... Platon też zapoznaje się z kagańcem - raz, że to obowiązkowe w mieście (Straż Miejska! i histeryczni ludzie), dwa, że Platon bardzo lubi stołować się resztkami śmietnikowymi, zwłaszcza kośćmi, a to już poważny problem, jak to, Tanieczko określiłaś, alergiczny... Robaków pozbyliśmy się jakiś czas temu, ale hodowla była naprawdę imponująca... Bleee... A i męskością trzeba będzie się zająć na wiosnę, no, może latem... Boję się tylko, że mi się filozof roztyje, obserwuję to zjawisko u kota - Juniora, niestety... Co do komórki - to już pisałam na wątku Platona, a jak się zabierze za moje okulary, to mu zęby wybiję, oczywiście nie specjalnie, ze ślepoty, tak przypadkowo :evil_lol: Platon spokojnieje, robi się flegmatyczny... potem mam nadzieję nabierze dostojności... spokojnieje, bo pańcia w domu i ma go na oku... :cool3: przy sąsiadce leżakował grzeczniutko i w ogóle nienachalny raczej wobec gości jest, wobec mnie trochę mniej... ale nie żebrze o jedzenie, raczej o pieszczotki (tego mi brakowało, teraz mam w sama raz!), na smyczy chodzi już ładnie, przy nodze, spuszczony, pilnuje pańci, mam tylko problem z przychodzeniem na zawołanie do nogi, muszę używać forteli z kijkiem albo zacząć akcję pt. smakołyk. Co do urody - znów widzę podobieństwa z Bazylem :crazyeye: Platonowi również ciemniej grzbiet i rośnie od zadu ;-) ale kiedy się budzi, zsuwa się z rogówki, tyłeczek zostawiając na górze, a łapy wyciągając przed siebie i robi taki wklęsły grzbiet :evil_lol:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Wandul, petardy?... :shake: Litości! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Karolina Maxi i Sara'] Z imprezy sylwestrowej zrezygnowalam bede przy suni,przy malej Karolci,aby nowy rok zaczela przy boku czlowieka i zeby tak juz zostalo. Patrze na moje 3 boksie lezace na kanapie,na Sare-katowana i schorowana,na Pirata co mial byc uspiony,na Maxi co ma chora watrobe i trzustke i na collie co nie widzi i nie slyszy i jestem chyba najszczesliwszym czlowiekiem,one mi daja tyle radosci.I jestem pewna ze sunia-Karolka da swojej nowej pani tyle samo szczescia co mi moje kochane psy.[/quote] Wszystkiego wymarzonego w Nowym Roku! Zasłużyłaś! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
JEZU! :-( Trzymajcie mnie, bo kogoś zapier.... :angryy: -
jamolek został wydany z azylu, więc chyba dotarł :roll:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
To ja się wpiszę w poście nr 1000, teraz zadziała magia liczb! -
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
halbina replied to Evas's topic in Już w nowym domu
Biedactwo maleńkie! Trzymam kciuki za Figunię! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Boże mój, widzisz i nie grzmisz? :shake: Biedactwo! :-( -
...i zabrać do domku! :-(
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Wandula chyba urobiona po łokcie, bo się wcale nie odzywa...