Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Jak dobrze... oj jak dobrze... można odetchnąć z ulgą i uronić łezkę radości i rozczulenia... :Rose: :Dog_run: :kciuki: :sweetCyb: :Cool!: :Cool!: :bigcool: :bigcool: :cunao:
  2. Rozumiem pytania, ale przecież wszyscy widzimy, że Olesia pokochała tego psa i jesteśmy pewni, że tak zaangażowana osoba nie pozwoliłaby go skrzywdzić. I na pewno będzie nas informować, co u niego słychać! A kiedy przejmuje się odpowiedzialność?... Nie wiem, ale znacie ten cytat: "Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś..."?
  3. Bardzo jeśteśmy szczęśliwi, że Telesfor znalazł dom... oby jego życie było dobre!
  4. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/8199/boksia3bj4.jpg[/IMG][/URL] Cud miód!
  5. Gdzie jest szczeniak teraz? Rozwiązaniem mogłaby być klatka kennel...
  6. Biedactwo... :shake:
  7. Mysiu, co u maleńkiej?
  8. :cool2: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :BIG: :Dog_run: :sweetCyb: :kciuki:
  9. Plutku, startuj na górę po domek!
  10. Miluś! Bomba radości w górę!
  11. Dobre wieści, powodzenia, Łateczku - Roberto!
  12. [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5315/dscf0009mv2.jpg[/IMG] Piękna fotka... jak do kalendarza!
  13. ma-ja na spacerki chodzę na razie różnie, ale jestem niezmotoryzowana, więc jeśli wspólny spacer, to tylko w Zabrzu - w lesie niedaleko stadionu Górnika i kościoła św. Józefa lub na ulicy Nad Kanałem, ale dopiero w wakacje zapowiada się okazja na pewno... do wakacji... może tydzień przed świętami lub majowy weekend, potem urwanie głowy - matury...
  14. A ja jeszcze nie zdążyłam wpłacić nawet... ale dobrze, że problem znalazł rozwiązanie!
  15. Dogofanko, życzę Tobie z okazji Dnia Kobiet... znalezienia domu dla boksia! I zdrowia!
  16. O dwóch takich co rododendrony stratowali... :evil_lol:
  17. [quote name='pajunia']Nie jest juz w kotlowni.[/quote] A gdzie teraz mieszka Łatek?
×
×
  • Create New...