Rozumiem pytania, ale przecież wszyscy widzimy, że Olesia pokochała tego psa i jesteśmy pewni, że tak zaangażowana osoba nie pozwoliłaby go skrzywdzić. I na pewno będzie nas informować, co u niego słychać!
A kiedy przejmuje się odpowiedzialność?...
Nie wiem, ale znacie ten cytat: "Jesteś na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś..."?