Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Gołąbków nie podali... :mad: Doga nie mam sumienia zjeść :roll: Kopytka niestrawne same :shake: A sosu niet... :evil_lol: Zjem ruskie... :p
  2. kopytka?... z sosem też dam radę... najwyżej zostaną na jutro...
  3. Oj, Ty się Menżuś nie martw, jadał osię kiedyś, oj jadało... co tam dla mnie taki dożek?... :evil_lol:
  4. Bardzo proszę! Bo jak nie, to zjem doga... z kopytkami... :evil_lol:
  5. Domku, jesteś potrzebny! Odezwij się szybciutko!
  6. Co z tymi gołąbkami, załapię się?... :mad: Umieram z głodu!!!
  7. Warto było czekać... na taki dom, nieprawdaż?... :lol:
  8. Wiosna idzie... psiaki przyjdą na świat... potem wakacje... wiem, wiem, defetystka ze mnie...
  9. Królestwo za gołąbki!!! Mizianko dla wszystkich!
  10. Oby tylko kury na grypę nie zapadły, to pewnie nauczą się wychodzić z kojca... i dostarczą sobie treningu biegania odpowiednią dawkę... To taki obóz przetrwania dla ptactwa domowego... :evil_lol:
  11. I oby historia Portierka skończyła się słowami: i żył odtąd dluuuuuuuugo i szczęśliwie, otoczony miłością i troską.
  12. pies trafił albo do schroniska, albo do budy... jako stróż, ale na pewno nie wiem jeszcze, czekam na informację... :-(
  13. Nadziejo, matko ..., nie opuszczaj Wanduli, Azora i nas wszystkich!
  14. Witaj! Nazywają mnie Elzą z ostródzkiego buszu. Dlaczego? Pamiętasz Elzę z afrykańskiego buszu? Tę ogromną lwicę, która miała wspaniałą naturę i była łągodna jak baranek?... Jestem owocem miłości rasowego rottwailera i pięknej wielorasowej suczki. Urodę odziedziczyłam po obojgu rodzicach, charakter – stanowczo po mamie. Kiedy byłam maleńka, zapowiadałam się na bardzo groźnego psa i wtedy – paradoksalnie - miałam szansę na dom. Kiedy jednak zaczęłam dojrzewać i okazało się, iż tylko wielkością i umaszczeniem przypominam ojca, zaś moje oczy i charakter przypominają raczej owieczkę, szansę tę straciłam i wylądowałam w schronisku. Mam już pięć lat i wciąż wypatruję kogoś, kto pokocha moją łagodną naturę, której odbiciem jest melancholijne spojrzenie w ciele psa stróżującego. I wciąż zadaję sobie pytanie: co we mnie bardziej odstrasza? Postura czy też delikatność? A przecież mogłabym dać komuś i poczucie bezpieczeństwa i miłość pełną uległości, a na pewno dozgonne przywiązanie! Dlatego proszę: spójrz w moje oczy! Dlatego błagam: zabierz mnie stąd!
  15. No to przybywamy... jako ten duch z lampy Alladyna... Już skrobię po klawiaturze :evil_lol:
  16. Takie sodziaki wszystkie, a kazdy :lol: inny...
  17. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b47dcb1e12e47fdc.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/22/b47dcb1e12e47fdcmed.jpg[/IMG][/URL] To moze nie Niteczka, ale bardzo biedny Platonowaty :placz: :placz: :placz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51237&page=4[/URL]
  18. klawiatura pisze po chinsku... Sterylizujecie biedactwo! :mad:
  19. Czesc, co slychac... napisz w skrocie, prosze, bo nie mam silz przebijac sie przez setki stron... a kolo 21.00 padam na pysk ze zmeczenia... a jeszcze spacer przede mna...
  20. Kto by tam za Wami nadazyl z czytaniem --- :evil_lol: Nasze stado pozdrawia Wasze stado! :multi: :loveu:
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b47dcb1e12e47fdc.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/22/b47dcb1e12e47fdcmed.jpg[/IMG][/URL] w KATOWICKIM SCHRONISKU CZEKA TAKA SIEROTKA... :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=51237&page=4[/URL]
×
×
  • Create New...