[quote name='Sylvia_76']Kochana, przybywaj z nią do Warszawy :) pospacerujemy, pogadamy - zobaczysz jak Ci się dziewczyna muzycznie rozwinie (jestem muzykiem klasycznym - serio, serio :) nic dziwnego, że mój synek jest uzdolniony muzycznie :) )
A to Korkosmok Posągowy :)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/9148/dsc02207qc0.jpg[/IMG][/URL][/quote]
To my jednak sobie będziemy śnić o księciu Korkosmoku...