Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Staruszka Paola... mix doga? [IMG]http://images20.fotosik.pl/121/8a20186b4eaa0fde.jpg[/IMG]
  2. Potrzebujemy tymczasu dla Azora... na cito!
  3. Niestety, ja już wziąć nie mogę kolejnego żywiołowego psa...
  4. [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG]Komu pyszna Szynka? W całości prawie, tylko ogonka brak... ;)
  5. Maksiu, ciesz się życiem! [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG]
  6. [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG]:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. Bo bokserki są pełne energii i trzeba ją ukierunkować i spożytkować odpowiednio: [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG]
  8. Trzeba chyba poszukać domku inaczej... może jakaś starsza pani z sąsiedztwa?... tylko takie rzadko zaglądają na dogomanię...
  9. Och to ADHD... [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG]
  10. To Korkosmok potrzebuje jednej panienki dziennie?... :mad: :evil_lol: My też tak chcemy! My też! (to Platon napisał) [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG]
  11. Miluś cieszyłby się na widok swoich ludzi tak: [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG]
  12. Współczujemy straty! Dobrze, że macie psinkę - pocieszynkę.
  13. [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Zwierzeta/Pieski/12.gif[/IMG]Oj jak się Łatek - Roberto rozrusz, to... :evil_lol:
  14. Fajnie, że mu się udąło! Ale nie dziwi to - taki piękny pies musiał znaleźć dom.
  15. A co z pomysłem Jotki, Wandziu?...
  16. Podobno psa dziś wywieźli... :-( tylko pytanie, gdzie?... :-( :mad: :mad: :mad:
  17. Może i ja coś dostanę?... :cool3: Tylko niestety nie może to być Azor... :-(
  18. Jaka przymilaśna sunieczka! :loveu:
  19. [quote name='Sylvia_76']Kochana, przybywaj z nią do Warszawy :) pospacerujemy, pogadamy - zobaczysz jak Ci się dziewczyna muzycznie rozwinie (jestem muzykiem klasycznym - serio, serio :) nic dziwnego, że mój synek jest uzdolniony muzycznie :) ) A to Korkosmok Posągowy :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/9148/dsc02207qc0.jpg[/IMG][/URL][/quote] To my jednak sobie będziemy śnić o księciu Korkosmoku...
  20. dobrze, że Inka mi tu nie śpiewa... ;)
  21. My też wierzymy w to mocno! I trzymamy kciuki za dom! Dziękujemy Ci, Olesiu!
  22. Azor ma Allegro, miał na pewno.
  23. A panienka już omdlewa z tego odprężenia... :evil_lol:
×
×
  • Create New...