-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
[IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3377/pieszadowolonyxp3.jpg[/IMG] Oj dojrzewa... dojrzewa... :evil_lol:
-
A ja jestem zbulwersowana! :oops: Pokaż to zdjęcie z ekstazą światu... :eviltong: :evil_lol: [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/979/dsc02217dq7.jpg[/IMG]
-
A u mnie to w oknie i na oknie sterczą i Platon i Inka... okien już nie zasłaniam firankami... mycie też uznaję za syzyfową pracę... efekt widoczny najwyżej godzinę po umyciu... :evil_lol:
-
Wykazuje duże podobieństwo do wujcia Platona... to czytanie prasy i zajęcie obserwatora, a i ściany przy drzwiach ozdobił, jak widzę... - bardzo dużo podobieństw! :evil_lol:
-
przepiekna sunia taki niby collie :) piekne umaszczenie juz w domku
halbina replied to karcia's topic in Już w nowym domu
Czekamy z niecierpliwością, Jolu! -
MIESZKO - prześliczny szczeniaczek zostaje u mnie :)))
halbina replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Milusi Mieszko jest, znajdzie domek na pewno! -
Maleńka... i nikt Cię nie chce?... nikt Cię nie pokochał jeszcze?...
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Jotka ma pewien pomysł... mnie się podoba, ale co na to Wandul?... i reszta?... -
Banerek musi być piękny, bo psinka urocza!
-
Prawie jak OWCZAREK BELGIJSKI GROENENDAL! Znalazł dom!
halbina replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Podnosimy i pamiętamy! -
Labek ma domek,Boksio wciąż szuka dobrych ludzi !!!
halbina replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
To wspaniale! Zmieńcie tytuł! -
Kochany spanielek z Zabrza MIAŁ DOM, teraz ZA TM :placze:
halbina replied to Patikujek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: To straszne! Bardzo mi przykro! Współczuję straty! -
Milusiński! Buziaczki!
-
Tak, grunt żeby się nie nudził! Słodziak!
-
Nie mam zdjęcia, ale pies jest piękny i młody - mieszaniec goldena i podhalana, duży. Zimą tamtego roku moi sąsiedzi zlitowali się nad nim, kiedy ich syn przyniósł tę kulkę ze śmietnika. Był szczeniakiem, choć już wtedy wiadomo było, że wyrośnie na dużego psa. A oni mieszkają w malutkim mieszkanku we czworo, pokój i kuchnia... Powiedziałam im wtedy, że gdyby ktoś go podrzucił na moją wycieraczkę, zaopiekowałabym się nim, ale jeśli pies podrośnie, to nie mają mi go przyprowadzać, bo nie chcę psa "wychowanego" przez kogoś innego. I co?... Wykrakałam... Teraz okazuje się, że pies jest za duży (śpi w wannie lub w przedpokoju wielkości pudła od telewizora), że niepokorny... Ponoć rzuca się na pana domu (rzadko go widuje, bo jeździ tirami). A młodzieniec, który go znalazł wolałby psa takiego jak Platon... Zaproponował wymianę... Wyobrażacie sobie?... Zamierzają oddać go do schroniska. Wklejam zdjęcie goldena z Vikipedii, Goofi jest bardzo podobny, ma tylko dłuższą sierść, bardziej kremowożółtą, jest większy. Taka to była kuleczka: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Golden-retriever-2.jpg"][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/03/Golden-retriever-2.jpg/250px-Golden-retriever-2.jpg[/IMG][/URL] A teraz jest prawie taki: [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Golden-retriever-1.jpg"][IMG]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/28/Golden-retriever-1.jpg/250px-Golden-retriever-1.jpg[/IMG][/URL]
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Znam ten ból... łagodny pies, a jatka jest... cóż... poczuł się u siebie i zaczął walczyć z rezydentem o pozycję samca alfa... Bąbel walczyłtak z Platonem, ostatnie dwa dni było już krwawo... Niestety, Platon już dojrzał i w dodatku ma pannę, więc jatka byłaby nieunikniona... Mogę jedynie zaproponować pożyczenie swojej klatki kennel, ale to chyba nie jest rozwiązanie w tej sytuacji. Bardzo mi przykro. -
Melba potrzebuje domku! A i bardzo podobny pies... mieszaniec podhalana i goldena z mojego sąsiedztwa też... Pies piękny, nazywa się Goofi, rok temu zimą został uratowany ze śmietnika, ale wielkość psa przerosła jego wybawców... i trochę przerosła ich rola wychowujących... cóż... wtedy powiedziałam, że jeśli go nie mogą zatrzymać, wezmę go, ale jak urośnie, to mają go nie przyprowadzać... ale wtedy to była wielka puchata kulka, szczeniak... a teraz to już dorosły pies... :shake:
-
Snooker - energiczny bokser szuka nowego domu - Ruda Śląska
halbina replied to VladimirH's topic in Już w nowym domu
I co z domkiem? wiadomo już coś? -
Zabiedzony dog niemiecki w Radomiu-Dorf pojechal do nowego domu
halbina replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Właśnie... pora chyba zmienić tytuł... :cool3: -
O!... kolejny braciszek Platona, pozdrawiamy! :loveu:
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Czeka ktoś na Azorka, czeka... tylko czy zagląda na dogomanię?...