Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Ja czasem też nie wyrabiam przy moim stadzie, odkąd Inka zawitała w moje progi, mam znacznie mniej nadwyżek energii, by upuszczać ich w potoczystych opowieściach na wątku Platona, ale jednak co kilka dni piszę e-maila do jej poprzedniej pani, składając króciutkie sprawozdanie z jej życia. I myślę, że także nowy dom Samuela powinien co jakiś czas dać nam znać, co u Samiego słychać. Większość nieporozumień bierze się z braku informacji.
  2. No to czekamy na TYLKO DOBRE WIADOMOŚCI! :lol:
  3. A może mała zamianka? Ty weźmiesz Azorka, a Wandeczka Kamę? Przepraszam za desperackie pomysły :shake:
  4. [quote name='syla00']nagabuje wszystkie osoby w pracy, ale miłośnicy psiaków już zakundleni. Reszta nie da się przekonać.:placz:[/quote] U mnie, niestety, to samo... :-(
  5. No... ja myślę! Ale grunt, że I miejsce zajął dog! DOGI GÓRĄ! :evil_lol:
  6. Psiuńki nie wiedziałam na pewno... :shake:
  7. Gratulujemy, ale dlaczego II?... :mad:
  8. A to feler... westchnął seler... :shake:
  9. Mniejsza z tym d...m... Sunia prześliczna! :loveu:
  10. Wandulko, absolutnie wszyscy mamy moralnego kaca, ale Ty masz najmniej powodów do niego, pamiętaj o tym!
  11. Facet ma szczęście, że nie pracuję w klinice weterynaryjnej, bo bym uśpiła na pewno... jego... :mad:
  12. Zdjęcia są ponoć sprzed sterylki, Bodziulko... :cool3:
  13. Ponoć... do trzech razy sztuka :cool3:
  14. To szukać cywilizacji pora, Justynko! Takiej z zapleczem dożym i dużym... :evil_lol:
  15. Ja się nawet nie dziwię, święta idą, każdy potrzebuje dobrej szyneczki... :evil_lol:
  16. Rozczulające! :loveu: A Ty, Menrzusiu, też tak dbasz o swoją panią? :evil_lol:
  17. No, Tajfunek coraz bardziej podobny do Platona! :cool3:
  18. [quote name='czarna_hancza']Oj zniknelam...ale nie wyrabiam :shake: Na kompa wchodze tylko przed szkola na 10 minut jak zachodze po brata. A tak ciagle ganiam...:/ chce ktos za mnie mature pisac? :cool3: Obiecuje ze sie poprawie[/quote] Obiecanki cacanki... :mad: Ale matura zdana... chyba?... :eviltong:
  19. Bardzo mi przykro, ale wiesz, Kasiu, że w tej chwili mogę tylko podnieść. :-(
  20. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/rog.gif[/IMG]Ogłaszamy sunię?...
  21. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/rog.gif[/IMG]Sunia czeka na domek! Kto jej go da?...
  22. [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/rog.gif[/IMG]Hallo, panie obserwatorze!!! Pies czeka na domek!!!
  23. To one sikają czy Ty?... ;) :evil_lol:
  24. Błękity będą, ale my nie damy rady przybyć... a to tak blisko... :placz: :placz: :placz: [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/rog.gif[/IMG]UWAGA: SETNA STRONA KORKOSMOKOWEJ GALERII!!!
×
×
  • Create New...