Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Niunia... podniesiemy!
  2. Wandeczko, bardzo mi przykro... Odwieźcie Azora do schroniska. :-(
  3. A to feler... westchnął seler... :shake:
  4. Obserwator doskonały... jak Platon!
  5. 50 złoty... jak ja nienawidzę przesyłać pieniędzy... ani ich przelewać... ale pomoc Ani potrzebna... :placz:
  6. :-o :-o :-o :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :roll: :roll: :roll: :shake: :shake: :shake: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  7. Czekam na odpowiedzi na powyższe pytania. Szczeniaka powinien obejrzeć wet... jeśli nie może u Ciebie zostać, zaszczep go przynajmniej. I w razie konieczności td... trzeba zorganizować transport do Zabrza... :roll:
  8. Ja chcem... ale nie mogem wziońć... :roll:
  9. Tylko, że ja bym musiała autobusem do Gliwic z dwoma psami... :roll:
  10. Miluś, co u Ciebie słychać? :razz:
  11. A u nas nie chce popadać porządnie... Tylko się zaciąga... Ale już zelżał upał przynajmniej...
  12. Cudeńko w promocji dla najlepszego domku!
  13. Reklama dźwignią handlu, ale to cudo nie trzeba dodatkowo reklamować... zdjęcia mówią wszystko!
  14. Że też takie cuda nie mają domu... :shake: :shake: :shake: :-(
  15. Gołąbek zaczął pić samodzielnie... ale co wypije, to z niego zaraz wylatuje drugą stroną... pomachał dziś skrzydełkami... to znaczy jednym... drugim nie potrafi... albo jest złamane, albo porażone... to samo z nóżką... wydaje mi się, że coś nie tak z jego klatką piersiową... ale bo ja wiem?... :-( :-( :-(
  16. O Boże! Jakie cudeńko! :loveu: :loveu: :loveu:
  17. [quote name='amelka0']I jak Halbina,rozmawiałaś już ze Swą znajomą???? Prosimy baaaaardzo!!!!!!!! Jeszcze nie, to nie takie proste, jak się wraca z pracy po 20.00 od trzech tygodni... Cierpliwości, jak porozmawiam, dam znać, ale nie obiecuję niczego... Milę wzięli na jedną dobę i przestraszyli się, że tak żywiołowa i napastuje im kota...
  18. W górę, sunieczko!
  19. Na to szkolenie to my też powinniśmy się wybrać... :roll:
  20. To dobre wiadomości od Kremowego! Teraz oczekujemy podobnych dla niego!
×
×
  • Create New...