[quote name='amelka0']I jak Halbina,rozmawiałaś już ze Swą znajomą????
Prosimy baaaaardzo!!!!!!!!
Jeszcze nie, to nie takie proste, jak się wraca z pracy po 20.00 od trzech tygodni...
Cierpliwości, jak porozmawiam, dam znać, ale nie obiecuję niczego... Milę wzięli na jedną dobę i przestraszyli się, że tak żywiołowa i napastuje im kota...