Jump to content
Dogomania

halbina

Members
  • Posts

    19838
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halbina

  1. Śliczne maleństwo! I na pewno zasługuje na wspaniały domek.
  2. Finansowo nie możemy, ale wspierać pomożemy!
  3. Biegnij Bonusku na szczyt, tam domki rozdają grzecznym pieskom... :roll:
  4. I... w górę... po domek!
  5. Teraz tak, z całą pewnością! :evil_lol: :multi: :lol:
  6. Obserwatorzy to się zlecą stadami pewno... oby też dobry domek się zgłosił!
  7. Przy tytule wątku znajduje się bardzo smutna mina... czy można ją usunąć albo zastąpić jakąś radośniejszą?
  8. Jakieś wieści o dożynce? Jak się dziewczyna sprawuje?
  9. Bardzo mi przykro! Biegaj już na zawsze młody, zdrowy i szczęśliwy za Tęczowym Mostem, Aresiku!
  10. Kajanku, zasługujesz na najlepsze!!!
  11. tam już trafiłam, dziękuję! Co z tym domem tymczasowym... dlaczego tylko 10 dni?
  12. Dlaczego ja muszę trafiać na wątek doga w potrzebie "przez przypadek"?... :mad:
  13. Czekamy na banerek... :roll:
  14. Brutus... na lato i na niepogodę!
  15. Nareszcia łezka... wzruszenia i radości... :loveu:
  16. Niestety, zrobiłam Wam niepotrzebnie nadzieję, po doświadczeniach z Milą zrezygnowali na razie z psa... przykro mi bardzo. Szukamy domu gdzie indziej!
  17. 50 złoty wpłacę Formicy - Kasi osobiście. Nie było mnie kilka dni, a tu taki szok! :crazyeye: :shake:
  18. Platon też... niestety... ale na szczęście w wakacje mam wolne, więc w największe upały jakoś uda się opanować sytuację swoją obecnością tak, by nie męczyć psa.
×
×
  • Create New...