Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. zupełny klonik pozostałych psiaków..malutka na szczęście ,i chyba juz niewiele urośnie -ma ogłoszenia?
  2. i ja zaglądam , on taki labkowaty z mordy...
  3. bardzo proszę : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-Rozliczenie-Bazarek-ogłoszeniowy-01-05-g23-59/page5[/URL] w poście 123 zaznaczyłam,ze Ty wstawiasz zwierzę :) a z tymi postami wcześniejszymi mam tak samo...
  4. ja zajrzałam już wczoraj,ale co tu pisać jak pomóc nie można? szkoda psiaka,zwłaszxza,ze ma wspaniały charakter,ale tak trudno o dom...
  5. Aleksandra::cool2: ten pierwszy tekst Pauli jest super, pamietam że jak go przeczytałam to od razu wyobraziłam sobie małego zagubionego psiaczka , i zdjęcia Maksik ma fajne...-ja bym go brała[gdybym nie miała podobnego:evil_lol:]
  6. [quote name='kejciu']Mimiś ja wszystkie złośliwości hehehe odstawiam na bok i nie reaguję bo za dużo bym musiała na wszystkie czasu tracić - a wolę go przeznaczyć na szukanie domków, ogłoszenia itp :D:) myślę że Paula miała na myśli jakieś nowe osoby może :D a nie ciągle my :D hehehe[/QUOTE] pewnie,tak tylko dla smichu napisałam..;)
  7. [quote name='paula82']nikt do Maxa nie zajrzał? Szkoda. [/QUOTE] słyszysz,kejciu? ja i ty to jesteśmy NIKT:diabloti:
  8. Dziewczyny ja kupiłam 1 pakiecik ogłoszeń-ale widzę ,ze niepotrzebnie,to może przekażę go innemu potrzebującemu-ok?
  9. akurat napiszemy jakis tekscik duszoszczypatielnyj..:)
  10. Soniu zamówiłam pakiet dla małych na bazarku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-OSTATNI-DZIE%C5%83-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-01-05-g23-59"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241691-OSTATNI-DZIE%C5%83-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-01-05-g23-59[/URL] " [B]Zdjęcia i pozostałe dane proszę przesyłać na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (podpis Nick z dogomanii zamawiającego) – ewentualnie tu, w bazarku, choć wolałabym mieć porządek i wszystko w jednym miejscu. [COLOR=#008000][U]Tytuł do przelewu: Nick z dogomanii + imię zwierza[/U][/COLOR] [COLOR=#0000cd][B]Dane do ogłoszeń:[/B][/COLOR] [LIST=1] [*]tekst do ogłoszenia (jeśli zwierze ma już jakieś ogłoszenia to niech tekst będzie trochę zmieniony - unikniemy usunięć z powodu powtórzeń) [*]max 4 zdjęcia (ułożone według priorytetu umieszczania) [*]tytuł do ogłoszenia (tak samo jak w tytułach) [*]dane kontaktowe (proszę pamiętać o podanie osoby do kontaktów np. imię) [*]miejscowość w której przebywa pies [*]miejscowość na którą mają być ogłoszenia (+województwo) [/LIST] Zamówienia realizuje w ciągu tygodnia od złożenia zamówienia, zaksięgowania wpłaty i wklejenia pełnych informacji. (Od tego zależy również kolejność realizacji zamówień)" [/B]wyslij zdjecia z tekstem pod adres mailowy z dopiskiem "od mimiś "-zeby było wiadomo o co kaman...
  11. Soniu kundelkowa przyznała 100zł dla szczeniat,-ale w pośpiechu przekopiowałam tylko część konta:( więc albo kasa wpłynęła po uzupełnieniu albo wpłynie później -w kazdym razie daj znać proszę jak dostaniesz pieniążki
  12. Jolu,chyba dużo nie straciłysmy bo dyscyk ciupie we warszawce...mało udana pogoda na Dzień Ziemi
  13. przypominam,ze "kundelkowa" chce pomóc: "[COLOR=#000000]Mimiś, pomożemy. prosze o podanie kwoty i wyslanie konta." soniu,moze na szczepienia-odrobaczenie-fiprex dla tych małych? -można poprosić np o 100zł ale potrzebny [B]nr konta[/B] !! [/COLOR]
  14. no i już ;) -maleńka,słodka przytulanka,czyściutka ozdoba parapetowa-szuka domku! -hehe niewiele czasu Wam to zajęło -Wróż Mimiś:eviltong:
  15. zrobicie z niej przytulankę i ktoś sie skusi na mikruska -mam nadzieję..
  16. dziewczyny,była kiedyś prośba na fb chyba,o starą pościel itp do szpitaliku w K. jesli to aktualne-moze która przelatuje przez Pruszków w drodze do schronu?-podałabym trochę.. wracam dzisiaj późno, ale jak dostanę tel na pv to oddzwonię w dogodnych dla Was godzinach
  17. dopiero dzisiaj trafiłam na wątek tego Szczęściarza,piękna historia! Strego -:buzi: cudownie zakończyłaś tę opowieść:)
  18. to cudowna wiadomość:) obyoby..
  19. czyli malutki psiaczek...wiele miejsca nie zajmie.i do tego sliczny.
×
×
  • Create New...