Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. przelałam swoja deklarację za XI ,XII [zapisuję bo gubie się trochę ;)]
  2. śliczności maleństwo..
  3. [B]Dla tych co patrzą sercem..[/B]. Agus w typie pudelka Ten przesliczny, mały [8kilo?] kudłatek chudnie i marnieje w schronisku z tęsknoty za człowiekiem. Agusek stracił jedno oko,na drugie niedowidzi. Ciężki jest los bezdomnego psa ,a bezdomnego kaleki? To spokojny,łagodny staruszek, potrzebuje tylko kawałeczka podłogi i odrobiny serca. Bardzo pilnie szuka domu stałego lub tymczasowego.Ratujmy nim będzie za późno... [moze cos w tym typie-chyba niestety niewiele więcej wiadomo o piesku ?]
  4. dziękuję bardzo ,przekazałam telefon-bo ja spod stolycy i nic nie wiem o psiaku...
  5. [quote name='Ania-tygrysiczka']Mopek jedzie dzis do DS w Wawie na Ochocie. 3 mieszkające razem przyjaciółki, dwie pracujące, jedna studiująca. Ta, która go adoptuje miała już sznaucerka, został w domu rodzinnym pod Warszawą z rodzicami, gdyż tam się wychował i tam ma swój dom, a ona od jakiegoś czasu szuka sznaucerka dla siebie, może być mix. Mopek chwycił za serce, dziś jedziemy na wizytę i jeśli wszystko będzie ok, Mop zostaje. Mamy w odwodzie jeszcze p. Jolę, która zgłosiła się do mnie jako dt, tez z Warszawy, trzymajcie kciuki bardzo mocno.[/QUOTE] pokażcie proszę tego biedaka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248581-Agus-makabrycznie-zaniedbany-ma%C5%82y-kud%C5%82acz-W-SCHRONISKU-NIE-PRZETRWA[/url] drugiej pani zainteresowanej kudłaczem, -ten piesek chudnie i bardzo potrzebuje pomocy!!
  6. przydałoby sie troche wiecej informacji o psiaku
  7. [quote name='Equus']Słuchajcie, skoro nie ma chętnych na to wdzianko wśród pudli to może zaproponuję Znajdkom [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173686-Przytulisko-p-Joli-czyli-jest-taki-mały-domek-wypełniony-miłością-po-dach/page355[/URL] ? Pogoda na płaszczyk jak znalazł a ja nie chcę go przetrzymywać w nieskończoność...[/QUOTE] to dobry pomysł, napewno sie przyda :) jak bywasz w okolicy Centralnego to tam mozna bedzie przekazać "[COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande]uż od 2 grudnia w pawilonie firmy na Dw. Centralnym w Warszawie będzie można przekazać dla Znajdek dary rzeczowe, takie jak puszki, koce, miski, smycze lub sucha karma [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.swinkimorskie.eu/nowe_forum/images/smilies/icon_e_smile.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Lucida Grande] Potrzeby w przytulisku są duże, więc każdy dar będzie mile widziany.[/FONT][/COLOR] [URL]https://www.facebook.com/events/632125083519595/[/URL] w stoisku Tanifilm :)
  8. zapisuję psiaka..
  9. moze go zgłosić na wątku pudle do adopcji?: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177924-Pudle-i-pudlowate-w-potrzebie-prosz%C4%85-o-pomoc-!!!/page277[/url]
  10. moze znajdzie się gdzieś kąt dla takiego maleństwa...a podwyzszony nieco ALAT w tym wieku raczej o niczym nie swiadczy...
  11. [quote name='ocelot']Z ogłoszeń cisza. Nie wiem czy szukać transportu do bambino czy nie. 450 zł. niby nie dużo, a ogromna kwota w sumie.[/QUOTE] ocelot, moze w pierwszym poście zebrać deklaracje, dopisać do tytułu,ze zbieracie-bo czas leci ,na fb cisza,a łatwiej zebrac po pare groszy niz znaleźć dt dla duzego burka- na dt dla 3 suń moze by sie uzbierało[ tylko na konkretne suczki -wiecie przeciez ,ze lepiej sie wpłaca na Pikusię czy Misię niż na "psy";) -ja 2 dychy deklaruje
  12. [quote name='Anja2201'] U nas dzisiaj pierwszy śnieg spadł , na szczęście rano już tylko na dachu samochodu było go widać -ee to u mnie jeszcze wiosennie;)
  13. widziałam dzisiaj Sambe "na zywo"-przemiły przytulaśny psiak!
  14. [quote name='zoja.'][SIZE=2]Mimiś, Ty Moja Królowo! Trzaskasz kasiorę, że hej! Chyba się z Tobą ożenię! Ja będę gotować, Ty zarabiać ;-)[/SIZE][/QUOTE] ojej.a ja całe życie czekam na kogoś kto powie:" leż kochanie i pachnij,a o kasą ja sie zajmę .".:-(
  15. zapisuję wątek
  16. zapisuję wątek
  17. albo sprzedaj na bazarku
  18. bo tak to jest :czasem słońce czasem desc :)
  19. [quote name='Erin32']A co to ma być?[/QUOTE]-a nic, wypadek przy pracy :niewiem: zostawmy to bez komentarza pliss
  20. zakończyłam bazrek książkowy, oto rozliczenie: ROZLICZENIE: [B]monika083[/B]: nr3 "Fikołki..." za 10zł+nr 7 "Kobieta ..." za 12zł+ nr 11 "Miasto.Ł "za 10zł = 32zł + przesyłka pp 8zł= [B]40zł[/B] [B]irysek[/B]: nr 2 "żabi król" za 11zł+ nr 4 "Kroki do..." za 9zł+ nr 5 "Morderstwo..." za 9zł+nr 6 " w nastepnym zyciu..." za 7zł + nr 8 "Listy..." za 11zł+nr 17 "Dlaczego on" za 11zł =58+przesyłka pp 11zł [paczka, gabaryt A]=[B] 69zł[/B] [B]majowa[/B] : nr 12 "Kobiety dyktatorów" za 10zł+ nr 14 "Sekrety..." za 10zł =20zł + przesyłka pp 8zł =[B]28zł[/B] [SIZE=4]Razem: 137zł [B][SIZE=3]bardzo dziekuję Kupującym za pomoc psinkom z tego wątku :)[/SIZE][/B] [/SIZE]
  21. mimiś

    Boluś

    poleciał pod blok i dał sie złapac -czyli juz jest ich-kurcze, szkoda,ze nie ma takiego miejsca gdzie mógłby sie bezpiecznie wybiegać ...państwo powinni skupić się na cwiczeniach -jak Bolus nauczy sie wracac na sygnał i NIE atakować innych psów beda mogli puszczac go wolno w terenie .ja mam kawałek działki ale i tak staram się raz dziennie pójść na dłuzszy spacer bo przy domu tak sie psy nie wyszaleją ..
×
×
  • Create New...