-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Zwykły trymer też mam. :lol: Ale mi sie nie chce skubac - w końcu to cztery sztuki. Do tego kąpiele, czesanie ... Na wystawy nie jeździmy. :razz:
-
[quote name='matusz5']nom taka prawda Roxana, ale moi rodzice nie chcą sie zgodzić na 2 psa a co dopiero na 3 :-(:-([/quote] No to ja jestem dobra mama bo pozwoliłam zatrzymac czwartego. To syn sie uparł, ze Nuki nie odda a mielismy byc tylko DT.
-
[quote name='ToB']mi w pewnym sklepie powiedziano ze takie cudo z zyletka to trymer.. :roll: mi sie wydaje ze te grabki duzo wyciagaja podszerstka bo sa ostre i przy okazji przycina wlos[/quote] Im chyba chodziło o przecinak. :niewiem: Te moje grabki nie mają ostrych brzegów.
-
Ja to tylko trochę je trymuję. Do fryca chodzą co 4 m-ce i wtedy to są baaardzo dokładnie trymowane. Tak jak pisałam - Keysi odebrałam ostatnio praktycznie łysą. Reszta też ma prześwity. Ale dzieki temu mają naprawde fajny włos. Teraz tylko muszę adoptowaną Nukę doprowadzic do porządku.
-
[quote name='matusz5']ja :D ja jeszcze nie mam dzieci, i w najbliższym czasie nie planuję:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] No cóż w wieku 17-18 lat lepiej chyba jeszcze nie miec dzieci. :diabloti:
-
[quote name='Elitesse']bo grabki raczej ciezko nazwac trymerem[/quote] Jak naładuję baterie to zrobię jutro foto tych grabek i ocenicie do czego to służy - mi powiedziano, że do trymowania i faktycznie podszorstek dobrze tym się ściąga.
-
[quote name='matusz5']ja też mam za rok maturę...[/quote] Ale ty czy twoje dziecię ...
-
No wiesz pies wie lepiej jaka piłka jest fajniejsza. :evil_lol:
-
Widzisz jak Ganguś cieszy sie z towarzystwa :lol:
-
Chciałam dzisiaj zrobic fotki ale mój synuś ciągle się filmuje jak tańczy (żeby oceniac błędy) i oczywiście ZNOWU baterie rozładowane. :mad:
-
Ja w sylwestra wzięłam ze schronu sznaucerkę mini - jest mała i drobna - musiała byc ok. 2 m-cy wcześniej strzyżona ( i nikt jej w tym schronie nie szukał :roll: ). Teraz mam już cztery sznupki mini. Na początku marca jak jej włos odrósł wzięłam trymer (mam już taki profesjonalny w kształcie grabek) i wyczesałam z niej dwie pełne garście podszorstka. I jej ten włos rósł fatalnie - sterczał do góry - z tego wnioskuję, że też była tylko strzyżona maszynką. Z tego co ja zaobserwowałam u swoich psów to musi minąc minimum 2,5 m-ca od strzyzenia i porządnego trymowania, żeby włos wychodził. Włos martwy i podszorstek musi praktycznie sam w trakcie trymowania wychodzic. To nie moze byc bolesne dla psa.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Chyba wszystkie ciotki będą obgryzac palce z ciekawości jak Pyza będzie po fryzjerku wyglądac. -
Pewnie, że będzie dobrze. :kciuki: A mój syn już za rok maturę. Kurna stara jestem ....
-
Z tego co ja wiem to praktycznie każdego psa mającego szorstki włos powinno się trymowac - jamnika, foksteriera itd. Pytanie tylko czy twój psiur odziedziczył szorstki włos. Czy w ciągu roku lnieje czy włos mu wogóle nie wychodzi "sam" ? Bo inne rasy jak wiadomo wiosną i latem zmieniają włos. A sznaucery trzeba trymowac, żeby usunąc martwe włosy.
-
[quote name='eria']czy każdy sznaucer wystawowy(chodzi mi głównie o olbrzymy) MUSI być własnie w ten sposób skubany całkiem do łysa????[/quote] Ja mam cztery miniatury. Keysi też została wyskubana do łysa, chociaż ja obecnie nie wystawiam. Ale akurat z niej na wiosnę tak chętnie włos wychodzi. Moja fryzjerka powiedziała: jak tak wyłaziło to wszystko wyskubałam. Z pozostałych trzech nie wychodzi aż tak włos. Ale fakt, że ona trymuje porządnie. Może dlatego, ze od wielu lat jest kierownikiem sekcji sznaucera w Szczecinie i wie, że sznaucery muszą byc trymowane.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Lunka jak zawsze cudna chociaż się na ciotki wypina. :lol: A u mnie seks, seks, .... Trzy panienki mają cieczkę. Tylko Esta się jeszcze trzyma.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Gabryjella']Chciałam, ale nie dałam :cool3: Może być jeszcze czyj to ogon, jakby co to ja wiem, ja wiem :evil_lol:[/quote] Dobra ale będzie kopiowany ogon. :eviltong:
-
Miło się ogląda radość u psa. :lol:
-
Tak generalnie patrząc - sznaucery są najpiękniejsze, najmądrzejsze, naj.... :loveu:
-
Moja Esta to już starszawa pani - skończyła 11 lat. Jak miała 4 lata i była w zaawansowanej ciąży (raz mieliśmy maluchy - Keysi to jej córcia) to przeskoczyła z tylnego siedzenia samochodu na przednie przez oparcie. Myślałam, że zawału dostanę. I raz wyskoczyła przez okno w samochodzie biegnąć za mną do sklepu. A Nuka - chudzinka adoptowana ze schronu (ważyła 5,4 kg) potrafi z miejsca do pasa skakać jak widzi coś dobrego - zwłaszcza surowe mięso. A jak ją zabrałam ze schronu to nie miała siły na kanapę wskoczyć.
-
Hmmm zastanawia mnie ta fryzurka: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/53850f0be298b0c2.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/161/53850f0be298b0c2.jpg[/IMG][/URL]
-
Ciotki się śmieją a ja chciałam wam pokazać jak moje psiury lubię spać - reszta Keysi jest cała schowana pod kocem - łącznie z głową. :lol:
-
[quote name='Doginka']Nio :p - Takie małe , a tak wysoko skaczą:multi:[/quote] Zależy które - moja Keysi to na siedzenie samochodu nawet nie potrafi wskoczyć. :evil_lol: