Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Loozerka podejrzewa nas, że zagłosowałyśmy na inne schronisko. ;)
  2. A Nuka dzisiaj rano jak została sama z resztą kundli (na 15 min) od razu walnęła klocka z nerwów. :mad: Ech te zasrańce ...
  3. Majaa dzięki za info. :lol: A schudł Dredzik ?
  4. :evil_lol: U mnie się zgadza. Kwiecień - na cztery suki trzy cieczki. Weszka ty bocka nie przeganiaj i wytłumacz Lunce, że dzieci to poważna sprawa ...
  5. Wywala mnie z krakvetu - jutro spróbuję.
  6. Jakie cudne kluseczki i te różowe łapki. :loveu:
  7. Danka jak dobrze, że się odezwałaś bo się baaardzo wszycy martwiliśmy. Jak brakuje ci czasu to napisz od czasu do czasu, że wszytko ok. Nawet jedno zdanie. Pozdrwiamy.
  8. Ja nie mówiłam tylko o skubaniu ale o zrobieniu całego psa. :cool3:
  9. No właśnie im się wszystko wybacza- bo się je koooocha. :lol:
  10. Ale piękne dwa czarnuszki. :razz: A jeden to cwaniak - wlazł na ławeczkę, żeby lepiej widzieć co do jedzonka szykują. :p
  11. [quote name='AMIGA']Monita :p Pewnie,że w stadzie pieskom lepiej! Zdaje się, że będzie wielka bitwa o Pyziolca. Ja bym też stawała w szranki o nią, ale musiałabym - tak jak radziła Kiwi oddać moją zołzeczkę Amige do adopcji :evil_lol:[/quote] Moje też były niechętne jak Nuka przyszła - powarkiwały i parę razy doszlo do spięć. Kaja to do niedawna warczała jak tylko Nuka się do niej zbliżała. Ale to do czasu jak Nuka dostała cieczkę. :evil_lol: Kaja jest innej orientacji i uznała, że Nuka jest super do uprawiania seksu. Zaraz sama dostała cieczke i .... fuj . I teraz śpią nawet przytulone. Tak, że nie bądź pewna jak by sie ułożyło z twoją sunią.
  12. Czy to jest to pryw. konto Greven bo ja nie widzę konta fundacji. :oops: I widzialam nr na wątku konia Liv tutaj nie - ale może na starość ślepota mnie dopada. :evil_lol:
  13. Jaki piękny aniołeczek. :loveu:
  14. Czy jest już skarpetka na AFN na pomoc Greven albo na budowę kojca? Bo chcę małą wpłatę zrobić.
  15. Monita wiesz psy lubią żyć w sworze .... :cool3:
  16. Neris kochana tak smutno .... :-( Tyle psiaków odchodzi ... PS Zmień tytuł.
  17. No teraz sznupek w calej okazałości. Ślicznota.:multi: A co do tego, że niegrzeczna - może pierwszy raz była u fryzjera ?
  18. Wrzuciam go na forum zaginionepsy z linkiem na dogo.
×
×
  • Create New...