-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
To ja wkleję fotki, żeby nie było, że tylko gadamy. :evil_lol: Dzisiejszy spacer [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4453/p4080070zm3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/319/p4080071ug5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3685/p4080076ji4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/905/p4080077la7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Elitesse']oj doswiadczam to ja na codzien u Wacika :shake: moge go codziennie roczesywac a i tak koltunki sie robia :diabloti: za to sredniaki moge raz w tygodniu rozczesywac i nie ma problemu :multi:[/quote] U mnie się zdarza, że raz na miesiąc są czesane. :evil_lol:
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Trochę niepokoją mnie te braki wiadomości od Danki. :roll: -
[quote name='Celina12']:diabloti:-ja też nie i nawet nie zabieram się za zgadywanie bo i tak nie rozpoznaję:shake: [IMG]http://img150.imageshack.us/img150/905/p4080077la7.jpg[/IMG] to potrafię...4 poopki -prawda? Zgadłam???:diabloti:[/quote] No chciałam wsystkie złapac ale cholerki tak się kręcą, że zanim zrobię jedno jako takie zdjęcie to pięc do usuniecia. :evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Ale stron napukałyście. :evil_lol: To dobrze, że jest wesołym i młodym psiakiem - łatwiej będzie domek znaleźc. -
Roxana u mnie się domagasz fotek a sama nic nie dajesz. Ty tu nie zagaduj tylko foty dawaj. :eviltong:
-
[quote name='Czarne Gwiazdy']Bo wtedy ta sierść była szorstka, a teraz mamy amerykańce - czyta sznaucero-pudle :evil_lol: Tak piekne kudłacze generalnie z sierscią trudną to utrzymania - czesac, czesac i czesac. Piękne na wystawach a na co dzień filcujące się, watowate wiecznie poplątane futerko.
-
[quote name='eria']mój Kreon ma około 8-10 lat, sierść ma jak drut dosłownie, bardzo twardą i prostą, a nasza znajoma 3-letnia olbrzymka miękką i falującą :shake:[/quote] 8-10 lat temu nie było amerykańskiej krwi praktycznie w Polsce. Dlatego twój Kreon ma sierśc twardą.
-
No niestety amerykańska krew dała mocne budowy ale koszmarny włos. W Stanach to (tak słyszałam) sznupki już nie są szorstkowłose. :evil_lol: Prawdę mówiąc nie wyobrażam sobie by ktoś miał mi trymowac psa podając głupiego jasia. Zgadzam się z tym co pisze Bill. Ja mam jak już pisałam cztery sznupki mieszanki przeróżne: krew i włoska i i niemiecka i amerykańska. I każda ma inny włos. I jedynie z Keysi i to tylko wiosną wyłazi włos bez problemu i jest faktycznie trymowana do łysa. Ale jej ten włos lekko wychodzi. Reszta jest tylko trochę przeskubana - tzn ma tylko miejscami prześwity. [B]Doginka [/B]to nie krytyka w twoja stronę - absolutnie. To tylko moje przemyślenia.
-
No przecież miałas nie bic. Ja na cztery nie namawiam no ale dwa ....
-
Bafciu zdrowiej pieseczku.
-
Dzisiejszy spacer [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4453/p4080070zm3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/319/p4080071ug5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3685/p4080076ji4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/905/p4080077la7.jpg[/IMG][/URL]
-
Łóżkowych dzisiaj nie ma ale jest zagadka. Kto jest na zdjęciach? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2327/p4070066rh4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3054/p4070068kx5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2333/p4080074zo7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5451/p4080075jk0.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agnie Koty']Mój Boze, przecież loozi nie znajdzie jej lepszego domu, to raz. Sama mówiła że kiepski z niej tymczas bo się przywiązuje, to dwa. Poza tym, co to za płonąca dogomaniaczka z jednym psem, to trzy.[/quote] Zgadzam się w całej rozciągłości. Ja mam cztery psy. I też miałam być DT dla tego czwartego. Loozy nie bij. :evil_lol:
-
Zostaje ?????? :multi:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pyzul szczęśliwy. :multi: -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Neris już znalazłam. :lol: -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Najedź na tytuł wątku - kliknij prawym klawiszem i wybierz utwórz skrót i później tutaj daj - wklej. -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może mi podac nr pryw. konta Greven to wyślę cokolwiek kasy i wystawię książki na bazarku. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to się udało. :lol: Dzielna jesteś. -
A masz jakieś zdjęcia Figi - albo jest jej watek na dogo ? A może jest ktoś z twojej miejscowosci co ma sznaucera i mógłby obejrzeć twoja sunię i ocenic włos ?
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to ja jutro mocno trzymam :kciuki: -
Celinko dopiero poszły do ładowania. Muszą się całą noc ładowac. :roll: