Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. cd wczorajszego spacerku [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/1453/p4080081lb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6903/p4080082so1.jpg[/IMG][/URL] A tak jeździmy samochodem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/9976/p4080083vt0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8545/p4080085mx9.jpg[/IMG][/URL]
  2. Neris przeczytałam trochę o twoim Synku. :-( Ma takie smutne oczy .... A kłótni nie będę komentować - co jakis czas wybuchają takie spięcia. Jeden madrzejszy od drugiego ... :mad:
  3. [quote name='Neris']Ja już o to na b... byłam podejrzana i antybiotyk 3 tygodnie łykałam. Psy zakroplone i kleszcze na mnie z nich w nocy przełażą... Wieczorem jak się myłam to jeszce go nie było. Asiu, a z nowości to mój nowy pupilek... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59221[/URL] Nie czytaj pyskówki, ale obacz Synka.[/quote] A na której stronie jest zdjęcie synka?
  4. [quote name='Jowita Poznań']i ja oczywiscie jak zawsze zaglosuje- tylko musze haslo swoje przypomniec bo mi sie zapomnialo hihi loozerko, Haniu- jak sliczna tak niedobra - oj bedzie nas dziecko wychowywac, bedzie hihihi[/quote] Śliczniusia. :loveu: A tam niedobra - z charakterkiem panienka. :evil_lol:
  5. No ale wagowo to wygrywasz. :evil_lol: Moje sznupki to miniatury. Ostatnią adoptowaliśmy w sylwestra ze schronu.
  6. To ja zrobię mały off ... To moje stado
  7. Co zajrzę to coraz lepsze wieści. :multi: Do łapania siku dla weta polecam łyżkę wazową. Sama to przećwiczyłam z Nuką. :evil_lol:
  8. [quote name='MartaReksKiwi']nie tylko :) wystarczy pooglądac troszkę sznaucerów na wystawach- odrazu widac który skubany a który nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale w sumie apeluje- NIE SKUBCIE psów :loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: lepiej dla nas :multi::multi:[/quote] Ja nie mówię o tym żeby tylko golić maszynką a o skubaniu całego psa do łysa. Każdy sznupek wymaga trymowania. Znam wiele osob mających sznaucery i wystawiających od lat. I ich psy wygrywają i nie są za każdym razem skubane do łysa.
  9. [quote name='loozerka'] Kuki....no chyba zostaje, choć jeszcze tak na 100% sie nie zarzekam...i nie deklaruje..:) :multi: :multi: :multi: bedę miała do Was ogromną prośbę w tym miesiącu, by zagłosować na krakvecie na pomoc schronisku w Szczytnie, naprawde na to zasługuje. Juz je zgłosiłam, ale potem, po 16.04. trzeba oddać glosy. Wiecie co? Wczoraj bylam tam z 2 godziny i gdy widzialam, ze wszystkie psy na widok pani, ktora tam pracuje, az sie skręcają z radości- to serce rośnie :)))[/quote] Ale przypomnij jeszcze po 16-tym bo stara ciotka ma sklerozę.
  10. Wyślij mi nr konta na PW to coś wpłacę. :lol: Fajna foczka. :loveu:
  11. [quote name='monita']No to akcja w toku :huh: ale mam nerwy :errrr:[/quote] Nie dziwię się. Trzymamy kciuki aby psiurki się dogadały.
  12. [quote name='ewelinabuck']to ja mam 2 psy i mam swira a co by bylo gdybym miala ich wiecej:p :p poprostu jeszcze wiekszy swir:cool3: :cool3: :cool3: zapraszamy na foteczki od 363 do 365;)[/quote] No ja mam cztery psy to mam świrka do kwadratu. :evil_lol: Zresztą ludzie tak na nas czasami dziwnie patrzą na spacerach ....
  13. No cóż to teraz tylko od Gajesi zależy, czy Momus jej się spodobał ....
  14. [quote name='kaLOlina']Pyza spala jednak ze mna w lozku:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote] A jak wytrzymałaś aromaty schroniskowe ?
  15. Dziwi mnie, że tak chętnie chcecie skubac do łysa :crazyeye: Poczytajcie na wątkach Sznauceromaniacy i Galeria Sznaucerów. Po co skubanie do łysa. Tego wymagają tylko psy po liniach amerykańskich ze względu na słabą jakośc włosa. Ja płacę w Szczecinie 70 zł od sztuki miniatury (mam cztery). Ale zrobienie psa trwa do 4 godzin. Dziennie fryzjerka robi max dwa psy.
  16. Zosiu pamiętamy, wspominamy. :-(
  17. [quote name='olenka_f']u mnie 6 to już choroba czy jeszcze nie? facet miał wyrażny powód do picia w końcu dobrze widział:evil_lol:[/quote] Eeee tam zaraz choroba. Ci co mają powyżej dwóch psów to tylko mają :stupid: :evil_lol:
  18. [quote name='olenka_f']ich jest 4 czy to mi się dwoi?[/quote] Kiedyś TZ szedł na spacer (wtedy jeszcze z trzema) i szedł sobie taki dobrze wypity facet. Stanął patrzy, patrzy i pyta TZ-ta: czy one są trzy czy mi się już troi w oczach. TZ: trzy. A facet: eee to jeszcze mogę się napic.
  19. To typowa porcja obiadowa ?
  20. To my wpadamy gościnnie. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2327/p4070066rh4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3054/p4070068kx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2333/p4080074zo7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5451/p4080075jk0.jpg[/IMG][/URL]
  21. Celinka już widziała w mojej galerii ale pokażemy się też innym cioteczkom. Dzisiejszy spacer [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/4453/p4080070zm3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img111.imageshack.us/img111/319/p4080071ug5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/3685/p4080076ji4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img150.imageshack.us/img150/905/p4080077la7.jpg[/IMG][/URL]
  22. U mnie dzisiaj była Bushak odebrac książki z bazarku. Dziękujemy Ani za wsparcie bo z tego co widziałam to wysłała więcej niż miała zapłacic za książki.
  23. Ech, żeby moje były takie posłuchane .... Jedyna Nuka co grzecznie chodzi przy nodze i się pilnuje. Reszta to ma mnie w doo... Dobrze, że Ganguś już lepiej się czuje.
  24. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2327/p4070066rh4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3054/p4070068kx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2333/p4080074zo7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5451/p4080075jk0.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Roxana']Ja 100% pewności nie mma, ale może... [B]1[/B]- Nuka [B]2[/B]- Keysi [B]3[/B]- Kaja [B]4[/B]- Esta Pewnie się pomyliłam ale spróbować musiałam ;)[/quote] Kurna znowu zgadłaś. :cool3: A u nas była dzisiaj dogomaniaczka Bushak odebrac książki z bazarku. :multi:
×
×
  • Create New...