Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. (*) (*) (*) dla trzech zabitych przez samochody kotków. Tyle widziałam dzisiaj jadąc do pracy. :-(
  2. Rany jaki piękny i posłuszny pies. :crazyeye: My raz pojechaliśmy do Poznania na wystawę halową. I efekt był taki, że Keysi stała na stole na przeglądzie i wyła a tak wariowała, ze TZ zerwał ringówkę. Taki to posłuszny pies był. Ale fakt, że one przez tę halę i pogłos szczekania to wariacji dostawały wszystkie.
  3. AnkaG

    Hektorek :)

    Moje to w zasadzie nie mają ciągot do zabawek. Zabawki się walają czasami któraś coś tam weźnie i próbuje się bawic. One generalnie to ze sobą sią bawią. Teraz to brzydkie zabawy bo mają cieczki. :diabloti: A do spatunia to nas chcą. :evil_lol: A tak wogóle to dawaj fotki Hektorka i reszty stada. :mad:
  4. Moja Esta kiedyś miała rankę na boku - też tak się niby goiła a później znowu paprała i znowu goiła. W końcu poszłam do weta który stwierdził, że jak się bakterie wdadzą to się tak paprze. I kazał smarować maścią z antybiotykiem - nie pamiętam jaka ale to była "ludzka". Psikaj tym sprajem z antybiotykiem.
  5. [quote name='Roxana']Obstawiam, że łapki są Keysi :cool3:[/quote] Skąd wiedziałaś ???? :crazyeye:
  6. Kto pozna czyje to łapki ? Tak lubimy spać [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/8383/p3290052xh4.jpg[/IMG][/URL] A tak spała Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3011/p3290053it8.jpg[/IMG][/URL]
  7. Ja się nie znam na kastracji bo mam suki i to nie strylizowane. Esta jak miała wycinanego guzka to od razu dostała zastrzyki: antybiotyk i przeciwbólowe. A nie mogła nic skubać, bo miała na karku. I kazano mi po dwóch dniach zacząć przemywać roztworem nadmanganianu potasu,żeby odkażać ranę. Biedny Ganguś. Ucałuj od ciotki Anki w tę kosmatę bródkę.
  8. Hmmm tak ogólnie patrząc to sznaucery nie są raczej rasą potulną. :evil_lol: Pyzunia ma na pewno fajny charakter. :lol: Wierzę w to ...
  9. Loozerka żyjesz czy padłaś z przejedzenia ? :diabloti:
  10. Weszce wysłałam (jak pisała wcześniej) 40 zł na paliwo.
  11. Zdjęcia spacerowe Nunek wącha [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5776/p3280043zv5.jpg[/IMG][/URL] Nuka i uśmiechnięta Esta [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1676/p3280044fj7.jpg[/IMG][/URL] Wąchaaaamy [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/391/p3280045aj7.jpg[/IMG][/URL] Kózki się pasą na łące [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6598/p3280047ba2.jpg[/IMG][/URL] Zwróćcie uwagę jak mi Keysi wyskubano - praktycznie została bez futra.
  12. U nas teraz trzy mają cieczki - hmmmm nie będę pisać co wyprawiają. Wstyd tylko przed sąsiadami. :evil_lol:
  13. Ciągle trzymam kciuki za Pyzulkę. :lol: Tu i tak macie czas na przygotowania. Jak wyciągaliśmy Guzika z naszego szczecińskiego schronu to była akcja błyskawica. Rano się dowiedziłam, że muszę zabrać go ze schronu. Schron czynny do 16.00 i ja pracuję do 16.00 - musiałam się urwac z pracy. Ale się udało. I teraz mieszka w domku w Wiśle.
  14. [quote name='monita']No więc tak :eviltong: Keysi i Kaja mają kopiowane uszy i okonki :p Nuka to 100% natural :razz: A Esta ma kopiowany ogon tylko ;) Zgadłam :diabloti:[/quote] Huuura zgadłaś. :klacz: Nuka to ostatni nasz nabytek. Adoptowana w sylwestra ze schronu - trzesąca się przerażona kupka futra.
  15. [quote name='Doginka']Rozpoznanie chyba łatwe:razz: - Jedna ma kopiowane uszy i ogon, druga tylko ogonek, a trzecia jest natural:diabloti: :loveu:[/quote] A czwarta ? :evil_lol:
  16. [quote name='monita']HiHi jak Ty je poznajesz :diabloti:[/quote] Ja to nawet w nocy po ciemku wiem która wskoczyła akurat na łóżko albo która do mnie podeszła. Nawet po dotyku i zapachu rozróżniam a nie tylko po wyglądzie. :evil_lol:
  17. A to moje stadko: Keysi i Nuka [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9269/p3280035xu1.jpg[/IMG][/URL] Keysi i Esta [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/6021/p3280037sj9.jpg[/IMG][/URL] Kaja [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2513/p3280038jr4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3402/p3280039xd3.jpg[/IMG][/URL] Keysi, Nuka i Esta [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/1698/p3280040ht8.jpg[/IMG][/URL] Keysi [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6580/p3280041hi1.jpg[/IMG][/URL]
  18. Nuka kończy cieczkę. Keysi i Kaja dostały. Kaja która nie trawiła Nuki teraz jest jej najlepszą koleżanką - tylko im bara bara w głowie. ;) Ciekawe co będzie jak się skończą cieczki.
  19. Nie mówcie w schronie, że to sznaucer - chyba nie ma tatuażu? U nas w szczecinskim schronie Amiśka uświadomiła panie, że rasowy to ten co ma tatuaż a inne to są w typie danej rasy. I nie ma problemów. Ja za wykup Nuki zpałaciłam 40 zł.
  20. [quote name='monita'][B]AnkaG [/B]ja jestem miłośnikiem sznupków ;) [/quote] To galeria moich sznupków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55301[/URL]
  21. W niektórych sklepach zoologicznych.
  22. Nie ja przecież ze Szczecina. :razz: Ale mam cztery sznupki mini. W tym jedną zabraną ze schronu w sylwestra. Więc kibicuję Pyzuni.
  23. Może jest jakiś wielbiciel sznupków ? Pyzunia czeka.
×
×
  • Create New...