Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Tia trawka po zimie - zdjęcia z dzisiaj. Pisałam wam, że mój TZ ma fioła na punkcie trawki. :evil_lol:
  2. Tiaaa za około rok. :shake:
  3. Dziekujemy za odziwedzinki. :lol: Piękne to zdjęcie jak śpią razem w łóżeczku.
  4. Nooo się naumieliśmy wklejac to będziemy wiecej fotek dawać. :lol: Jedno dam tutaj [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5243/p3200012hd7.jpg[/IMG][/URL] Zobacz Celinko nawet po zimie mam ładną trawę.
  5. Jak teraz mówić, że to mix sznaucera. :placz:
  6. AnkaG

    Hektorek :)

    Ja się widziałam z Roxaną jakieś 15 minut - jak zabierałam od niej Bunię. :eviltong: A gdzie fotki reszty stada ?
  7. Za tydzień idziemy do fryzjera. :razz: Będzie widać różnicę. Ciekawe czy poznacie która jest która. Dziękujemy za odwiedzinki. :loveu:
  8. Jestem Pańcią czterech sznaucerek miniaturowych: Esty, Keysi, Kajci i Nuki. Esta ma 11 lat i była tym wymarzonym, wyproszony u TZ-ta psem. Keysi lat 7 to jej córcia. Kaja lat 6 trafiła do nas przypadkiem - odkupiliśmy ją gdyż trafiła w nieodpowiedzialne ręce. Nukę adoptowaliśmy w sylwestra 2006r. ze szczecińskiego schronu. Mieliśmy być DT ale została. :lol: Esta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/5426/p3200015lx6.jpg[/IMG][/URL] Keysi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7876/p3200007gw2.jpg[/IMG][/URL] Kaja [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/6140/p3200013sa2.jpg[/IMG][/URL] Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3217/p3200010tr8.jpg[/IMG][/URL] Esta, Kaja i Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/5243/p3200012hd7.jpg[/IMG][/URL]
  9. No ślicznotki po prostu. :multi: Zobaczysz jak fajnie żyją dwa psiaki razem. Jak potrafią się namawiać i razem grandzić.
  10. To link do bazarku z biografiami. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=55231[/URL]
  11. [quote name='Ania Agata']No to czekamy![/quote] To rozumiem, że nie czytałaś tych biografii ?
  12. To ja trzymam kciukasy, żeby Pyza szybko schron opuściła.
  13. O ile pamietam to mam biografie jean collins - podobała mi się. I Grace Kelly.
  14. [quote name='Niewiasta_21']mastertona,koontza i joe filding ksiazki !!![/quote] Mastertona niestety nie mam - horrorów nie czytam. Czytałam Tik-taka Koontza, ale nie mam. A filding to chyba joy a nie joe. :razz:
  15. Cioteczki na te książki są już chętni i dali dobre ceny. :lol: Wystawię następne na sznaucery w potrzebie.;) Co lubicie czytac?
  16. Kurcze może coś z gruczołami przydobytowymi?
  17. Cioteczki ale wam dobrze idzie. Super. :multi:
  18. Chłopak się powoli przyzwyczaja - dobrze, że nie wyszły z niego inne cechy typu agresja do psów. :cool3: A do mnie wczoraj dzwoniła pani Marta do której pojechała jamniczka Bunia która była na tymczasie u moich rodziców - też ma się super. :lol:
  19. Mój bazarek z książkami - na dzisiaj 37 zł. :lol:
  20. Jak to nie ma kto odebrać Pyzy ? :placz:
  21. Majaa - zalewscy są zbanowani na dogo.
  22. Zapomniałam jeszcze napisac, ze Pani Marta kupiła dla Buni szeleczki do jazdy samochodem - jeździ na miejscu pasażera. Kupiła szeleczki bo Bunia ładowała się jej na kolana w czasie jazdy. :evil_lol:
  23. A przy okazji - święta się zbliżają. Szykujemy wałówkę dla Pani Ireny ?
×
×
  • Create New...