-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Witamy. Ja mam sznaucerki miniaturki sztuk cztery. :evil_lol: W tym dwie z litości - jedną odkupioną bo źle trafiła (była bita) i drugą adoptowaną w sylwestra ze schronu.
-
Nie żartuję. Moje mają co 5,5 m-ca. Tylko wstyd przed sąsiadami. Te gonitwy, zalecanki i włażenie na siebie. :evil_lol: Kaja to wogóle jest chyba innej orientacji - jak ma cieczkę to warczy na wszytkie obce psy za to ma ochotę na swoje koleżanki. Teraz też chętnie się Nuce podstawia. A jeszcze tydzień temu jej nie lubiła i gdy Nuka do niej podchodziła to powarkiwała. A teraz najlepsze koleżanki do bara bara.
-
Zenuś na charcich nóżkach - już w nowym domku !!! :)
AnkaG replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jak patrzę na niego na zdjęciu z Hund to widzę moją sznaucerkę Nukę którą zabrałam ze schronu w sylwestra. Ważyła 5,4 kg i do dzisiaj czasami taki podkulony ogona ma i cała zwinięta. :-( -
Zenuś na charcich nóżkach - już w nowym domku !!! :)
AnkaG replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No to jak będzie potrzeba w czerwcu to piszcie PW. -
Wzięłam kundle i pojechałam na łąki. Stado rozlazło się na wszystkie strony. :angryy: Kiedys nie wytrzymam i w dooo... wleję. Wołam, wołam a one głuche. Loozerko Gangus dojdzie do siebie. Często po narkozie psy kilka dni dochodza do siebie. A on jak pisałas ciężko ją przeszedł. Uszka do góry.
-
Czarodziejko po tych rewelacjach o których piszesz to wygląda, że masz kosmicznego doła. :calus:
-
[quote name='loozerka']Hmm, to Dumka cieczkę miała teraz??[/quote] Chyba nie bo przeciez zastrzyk blokujący dostała. :shake: Przynajmniej tak mi się kojarzy. Celinko ślicznie zrobili Dumci sterylkę. :lol: Moja Esta po wycięciu guza miała cztery szwy. Ale ładnie się zarosło i tylko cieniutka kreseczka na karku jest.
-
Ja mam dobrze bo u mnie to TZ rano wychodzi z psami. Pakuje do samochodu i jedzie na działki obok nas.
-
Zenuś na charcich nóżkach - już w nowym domku !!! :)
AnkaG replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Gowa widzę, że się już zgłosiłaś na ochotnika. Jak potrzebujesz wsparcia to mogę z tobą pojechac na kontrolę ale dopiero po świętach. Ja nigdy nie byłam na kontroli. :oops: -
Eeee - u mnie jak mi niewygodnie to nogą przesuwam kundlocha. Albo nogą wierzgnę i same się przesuwają. One tak przyzwyczajone do tego, że nawet nie reagują. ale najlepsza jest Esta. :evil_lol: Jak się kładę spac a ona śpi na mojej kołdrze to zero reakcji. Podnoszę kołdrę. Ona się sturla i dalej śpi tam gdzie spadnie. czasami to nawet oka nie otworzy.
-
Chojrak alergik nie przetrzyma zimy :(((( Ma już domek :))
AnkaG replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Cześc dziewczyny. :bye: Fajowy roześmiany Chojraczek. :lol: -
U mnie zeeero higieny. Nie dośc, że spią w łóżku w sypialni - łoże mam 2mx2m to po ostrzyżeniu pod kołdrę się pakują bo im zimno. My z Tz-tem to już nawet przez sen podnosimy kołdry bo drapią nas jak chcą wejśc. Keysi jak się jej nie wpuści to sama łepetynę wpycha po kołdrę i przy okazji pól kołdry ze mnie ściąga. A Esta najpierw drapie delikatnie a jak nie skutkuje to tak długo i tak mocno aż wlezie. Dzisiaj w nocy to o 1.00 przypomniały sobie (spały na dole na kanapie), że wszyscy juz śpią i przylazła cala trójka i był sprint kto pierwszy się pod moją kołdrę załapie. Nuka śpi z Michałem i nie bardzo jest chętna spac pod kołdrą ale jak się ją przykryje to też nie narzeka. No cóż trochę rozpuścilismy towarzystwo. :evil_lol:
-
Ale bródkę to ma po prostu cuuuudowną. :lol: Tylko wycałowac ten słodki pysio. (ja jestem z tych co całują psiury :eviltong: )
-
O rany ale miałaś przeżycia. :shake: Życzymy zdrówka.
-
Śliczny sznupek. :loveu: Widac szczęście na tym usmiechniętym pysiu. Ja mam cztery miniatury w tym jedną adoptowaną w sylwestra z naszego szczecińskiego schronu.
-
Witamy na dogo. :bye: Instrukcja wklejania zdjęć na dogo: 1.Wejdź na [URL="http://www.imageshack.us/"][COLOR=#006699]http://www.imageshack.us/[/COLOR][/URL] 2.Kliknij [B]'Przeglądaj'[/B] i wybierz zdjęcie ze swojego komputera, które chcesz zamieścić na forum 3.Kliknij [B]'Host it!' [/B] 4.Skopiuj adres, który ma w opisie hotlink for forums (1) (jest to pierwszy link POD za.ładowanym zdjęciem) Teraz wystarczy, że wkleisz ten adres w wybrane miejsce na forum Jeśli zdjęcie jest duże, zanim klikniesz 'Host it!' zaznacz "[B]resize image[/B]?" i wybierz najlepiej [B]320x240[/B] (for websites and email). Wtedy zdjęcie będzie już odpowiednich rozmiarów
-
Loozerko a co ja mam powiedziec.:evil_lol: Ja to już wogóle nigdzie nie mogę się ruszyc z rodziną. Myslisz, że zostawienie Nuki to była taka prosta decyzja. U mnie to czwarty pies. Na spacer to musimy w dwie osoby chodzic. A ludzie na nas nawet na łąkach patrzą dziwnie i się pytają po co nam tyle psów. Większośc myśli, że hodowlę mamy. I dla kasy je trzymamy. :crazyeye: A Kaja i Nuka to trafiły do nas tylko dlatego, że nikt ich nie kochał i nie chciał.
-
[quote name='Gabryjella']Ale Keysi to ma taki błysk w oku jakby capnąć chciała :oops:[/quote] E.... ona jak była młoda to miała zapędy do capania. Teraz to lizaczek - ale fakt, że ona ma mocny charakter. :razz:
-
Wczorajsze zdjęcia spacerowe Nunek wącha [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5776/p3280043zv5.jpg[/IMG][/URL] Nuka i uśmiechnięta Esta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1676/p3280044fj7.jpg[/IMG][/URL] Wąchaaaamy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/391/p3280045aj7.jpg[/IMG][/URL] Kózki się pasą na łące [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6598/p3280047ba2.jpg[/IMG][/URL]