Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Ja się nie czepiam - no trochę po jak w środku nocy dzisiaj zaczęły skakanie i galopy po łóżku to musiałam trochę objechać. Kiedyś muszę spać.
  2. Witamy. Ja mam sznaucerki miniaturki sztuk cztery. :evil_lol: W tym dwie z litości - jedną odkupioną bo źle trafiła (była bita) i drugą adoptowaną w sylwestra ze schronu.
  3. Nie żartuję. Moje mają co 5,5 m-ca. Tylko wstyd przed sąsiadami. Te gonitwy, zalecanki i włażenie na siebie. :evil_lol: Kaja to wogóle jest chyba innej orientacji - jak ma cieczkę to warczy na wszytkie obce psy za to ma ochotę na swoje koleżanki. Teraz też chętnie się Nuce podstawia. A jeszcze tydzień temu jej nie lubiła i gdy Nuka do niej podchodziła to powarkiwała. A teraz najlepsze koleżanki do bara bara.
  4. Jak patrzę na niego na zdjęciu z Hund to widzę moją sznaucerkę Nukę którą zabrałam ze schronu w sylwestra. Ważyła 5,4 kg i do dzisiaj czasami taki podkulony ogona ma i cała zwinięta. :-(
  5. No to jak będzie potrzeba w czerwcu to piszcie PW.
  6. Wzięłam kundle i pojechałam na łąki. Stado rozlazło się na wszystkie strony. :angryy: Kiedys nie wytrzymam i w dooo... wleję. Wołam, wołam a one głuche. Loozerko Gangus dojdzie do siebie. Często po narkozie psy kilka dni dochodza do siebie. A on jak pisałas ciężko ją przeszedł. Uszka do góry.
  7. Nuka dostała 10 dni temu cieczkę - Kaja chyba zaraz dostanie. Jak są suki w gromadzie to cieczka u jednej wywołuje cieczkę u pozostałych. Więc to co macie na linii damsko - męskiej, ja mam w wydaniu damsko-damskim. :p Małe zboczeńce
  8. Czarodziejko po tych rewelacjach o których piszesz to wygląda, że masz kosmicznego doła. :calus:
  9. Tia to ona wie co robi tylko udaje. Chyba jednak trzeba bedzie jakoś ostrzej reagowac. :shake:
  10. Czarodziejko a reagujesz na te koo i sioo w domu ? Może ona mysli, że tak można walic w domu. Pancia weźmie i posprząta. :razz:
  11. [quote name='loozerka']Hmm, to Dumka cieczkę miała teraz??[/quote] Chyba nie bo przeciez zastrzyk blokujący dostała. :shake: Przynajmniej tak mi się kojarzy. Celinko ślicznie zrobili Dumci sterylkę. :lol: Moja Esta po wycięciu guza miała cztery szwy. Ale ładnie się zarosło i tylko cieniutka kreseczka na karku jest.
  12. Ja mam dobrze bo u mnie to TZ rano wychodzi z psami. Pakuje do samochodu i jedzie na działki obok nas.
  13. Gowa widzę, że się już zgłosiłaś na ochotnika. Jak potrzebujesz wsparcia to mogę z tobą pojechac na kontrolę ale dopiero po świętach. Ja nigdy nie byłam na kontroli. :oops:
  14. Eeee - u mnie jak mi niewygodnie to nogą przesuwam kundlocha. Albo nogą wierzgnę i same się przesuwają. One tak przyzwyczajone do tego, że nawet nie reagują. ale najlepsza jest Esta. :evil_lol: Jak się kładę spac a ona śpi na mojej kołdrze to zero reakcji. Podnoszę kołdrę. Ona się sturla i dalej śpi tam gdzie spadnie. czasami to nawet oka nie otworzy.
  15. Cześc dziewczyny. :bye: Fajowy roześmiany Chojraczek. :lol:
  16. U mnie zeeero higieny. Nie dośc, że spią w łóżku w sypialni - łoże mam 2mx2m to po ostrzyżeniu pod kołdrę się pakują bo im zimno. My z Tz-tem to już nawet przez sen podnosimy kołdry bo drapią nas jak chcą wejśc. Keysi jak się jej nie wpuści to sama łepetynę wpycha po kołdrę i przy okazji pól kołdry ze mnie ściąga. A Esta najpierw drapie delikatnie a jak nie skutkuje to tak długo i tak mocno aż wlezie. Dzisiaj w nocy to o 1.00 przypomniały sobie (spały na dole na kanapie), że wszyscy juz śpią i przylazła cala trójka i był sprint kto pierwszy się pod moją kołdrę załapie. Nuka śpi z Michałem i nie bardzo jest chętna spac pod kołdrą ale jak się ją przykryje to też nie narzeka. No cóż trochę rozpuścilismy towarzystwo. :evil_lol:
  17. Ale bródkę to ma po prostu cuuuudowną. :lol: Tylko wycałowac ten słodki pysio. (ja jestem z tych co całują psiury :eviltong: )
  18. O rany ale miałaś przeżycia. :shake: Życzymy zdrówka.
  19. Śliczny sznupek. :loveu: Widac szczęście na tym usmiechniętym pysiu. Ja mam cztery miniatury w tym jedną adoptowaną w sylwestra z naszego szczecińskiego schronu.
  20. Witamy na dogo. :bye: Instrukcja wklejania zdjęć na dogo: 1.Wejdź na [URL="http://www.imageshack.us/"][COLOR=#006699]http://www.imageshack.us/[/COLOR][/URL] 2.Kliknij [B]'Przeglądaj'[/B] i wybierz zdjęcie ze swojego komputera, które chcesz zamieścić na forum 3.Kliknij [B]'Host it!' [/B] 4.Skopiuj adres, który ma w opisie hotlink for forums (1) (jest to pierwszy link POD za.ładowanym zdjęciem) Teraz wystarczy, że wkleisz ten adres w wybrane miejsce na forum Jeśli zdjęcie jest duże, zanim klikniesz 'Host it!' zaznacz "[B]resize image[/B]?" i wybierz najlepiej [B]320x240[/B] (for websites and email). Wtedy zdjęcie będzie już odpowiednich rozmiarów
  21. Celinko najtrudniejsze chwile za wami. Ucałuj te śliczne nochalki.
  22. Loozerko a co ja mam powiedziec.:evil_lol: Ja to już wogóle nigdzie nie mogę się ruszyc z rodziną. Myslisz, że zostawienie Nuki to była taka prosta decyzja. U mnie to czwarty pies. Na spacer to musimy w dwie osoby chodzic. A ludzie na nas nawet na łąkach patrzą dziwnie i się pytają po co nam tyle psów. Większośc myśli, że hodowlę mamy. I dla kasy je trzymamy. :crazyeye: A Kaja i Nuka to trafiły do nas tylko dlatego, że nikt ich nie kochał i nie chciał.
  23. [quote name='Gabryjella']Ale Keysi to ma taki błysk w oku jakby capnąć chciała :oops:[/quote] E.... ona jak była młoda to miała zapędy do capania. Teraz to lizaczek - ale fakt, że ona ma mocny charakter. :razz:
  24. Wczorajsze zdjęcia spacerowe Nunek wącha [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/5776/p3280043zv5.jpg[/IMG][/URL] Nuka i uśmiechnięta Esta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/1676/p3280044fj7.jpg[/IMG][/URL] Wąchaaaamy [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/391/p3280045aj7.jpg[/IMG][/URL] Kózki się pasą na łące [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/6598/p3280047ba2.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...