Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nuka ma cieczkę i przystawia się do koleżanek - no i awanturki. :mad:
  2. No to masz tuuuu :p Keysi i Nuka [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9269/p3280035xu1.jpg[/IMG][/URL] Keysi i Esta [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/6021/p3280037sj9.jpg[/IMG][/URL] Kaja [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2513/p3280038jr4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3402/p3280039xd3.jpg[/IMG][/URL] Keysi, Nuka i Esta [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/1698/p3280040ht8.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Celina12']Aniu a gdzie reszta Panienek???Też wyglądają uroczo....te Pycholki slodkie :loveu: Beatko jak dobrze ,że pomogłaś-jejku ilu Ty już Pieskom pomogłaś-:loveu::loveu:[/quote] Reszta w naszej galerii. :lol:
  4. Keysi została wytrymowana w zasadzie do łysego. Ma tylko resztki futerka. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6580/p3280041hi1.jpg[/IMG][/URL]
  5. Kiśka za dwa tygodnie będzie już pokryta futerkiem. :razz:
  6. Dlaczego .... :placz: (*)
  7. U nas faktycznie już zieloniutko. :lol: Popatrz na trawę na moim ogrodzie. Keysi i Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9269/p3280035xu1.jpg[/IMG][/URL] Keysi i Esta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img475.imageshack.us/img475/6021/p3280037sj9.jpg[/IMG][/URL] Kaja [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/2513/p3280038jr4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3402/p3280039xd3.jpg[/IMG][/URL] Keysi, Nuka i Esta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img453.imageshack.us/img453/1698/p3280040ht8.jpg[/IMG][/URL] Keysi na wypranej kanapie Michała. Tu widać jak jest łysa. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6580/p3280041hi1.jpg[/IMG][/URL]
  8. AnkaG

    Hektorek :)

    Nie sprzątaj - poczekaj do następnych swiąt. ;)
  9. Celinko - na pewno troszkę go boli i może po narkozie nie najlepiej się czuje. Mizianko dla jamniorków.
  10. Danka jak się układa między chłopakami ?
  11. Jak zwykle piękne foteczki. Ja się dopiero uczę robic. :cool3:
  12. Są trymowane a reszta po trymowaniu golona maszynką. Sznaucery sie trymuje - bo one nie lnieją. Ja też sama je trymuję. Nuka u poprzednich "cudownych" właścicieli była tylko golona maszynką. Jak futro odrosło to wszystko sterczało na niej. Sama jej parę garści kłaczków wyciągnęłam trymerem. A Keysi jest dosłownie goła. Wyskubane ma prawie całe futro - tak z niej wyłaziło. Jutro zrobię jej fotki z bliska, bo dzisiaj baterie siadły.
  13. Jeszcze trochę [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/4811/p3270029ah4.jpg[/IMG][/URL] Esta [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6187/p3270030mk1.jpg[/IMG][/URL] Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4232/p3270033zl7.jpg[/IMG][/URL]
  14. Uwaga, uwaga jesteśmy po fryzjerku. ;) Kajcia w ulubionej pozycji (jeszcze przed fryzjerem) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7808/p3240025yr6.jpg[/IMG][/URL] Nuka [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2130/p3270026ci2.jpg[/IMG][/URL] Keysi została praktycznie oskubana do goła. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7393/p3270027gi9.jpg[/IMG][/URL]
  15. Baffi jak tam zdrówko ?
  16. AnkaG

    Hektorek :)

    Roxanko trzymaj się zdrowo. :roll:
  17. [quote name='Gabryjella']Cześć dziewczynki :bye: Zgaduję :roll: Na pierwszym: Na tarasie Kaja, na dole z prawej Esta, z lewej Keysi. Na drugim z przodu Nuka[/quote] Łooooł rozpoznałaś wszystkie. :multi: Ale masz oko. Niektórzy znajomi to na żywo ich nie rozróżniają. W środę postaram się pojechac po Michała na trening i podrzucic tobie adresówkę. Teraz jestem bez samochodu - w naprawie.
  18. Cały czas trzymamy za Pyzulkę kciuki.
  19. A ja zawsze nastawiam budzik. Potrafię się o 11 obudzic. :oops: Fajne macie towarzycho na spacerkach. :lol:
  20. Celinko jak Estka miała wycinanego guza to też miała taką lekką narkozę. A ma 11 lat. Po takiej narkozie to się odbiera wybudzonego psa - Estka sama przyszła do mnie do gabinetu i normalnie wyszła od weta - na swoich nóżkach. Będzie dobrze. :calus:
  21. Mała podpowiedź - są wszystkie cztery na tych dwóch fotkach. Na pierwszym są trzy - jedna stoi na tarasie.
  22. Loozerka jak byś widziała ten podkulony ogon i przerażenie w oczach po zrobieniu sioo to też byś wybaczyła. :cool3: Na pewno ten pies nie miał lekkiego życia. Pewnie pamiętasz jak pisałam u Celinki jak się zachowywała u nas przez pierwsze tygodnie. Miesiąc trzymałam ją na lekach uspokajających. Niedawno na łąkach spotkałam moją wetkę (ćwiczyła tropienie ze sznaucerką olbrzymką) i jak popatrzyła jak się teraz zachowuje Nuka biegając z resztą mojego stada to stwierdziła, że wreszcie ten pies zachowuje się normalnie i widać, że jest szczęśliwa. :lol: Ale jeszcze trzeba czasu by zapomniała o wszystkim co złe ją spotkało. Zdjęcia z dzisiaj: Zgadywanka: Kto jest na zdjęciach ? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img464.imageshack.us/img464/3792/p3240020ia8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/5965/p3240021fn2.jpg[/IMG][/URL]
  23. Ja ostatni posiłek daję ok. 17 Spacer wieczorny ok. 22.
×
×
  • Create New...