-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Dobrze, że nie mam dywanów. :evil_lol: Tylko łóżko Michała jutro będę prac. Śpi na drugiej części - tej nie zasikanej.
-
[quote name='loozerka']widze, ze u Was tez nawroty załatwiania sie w domu są. Juz mialam nadzieje,ze to koniec, a tu cała seria poszła Aniu, a sprawdzaliscie, czy to nie ma podloza chorobowego, bo nie pamietam...? Badaliscie jej mocz np? Moze ona ma cos z nerkami, pecherzem, albo co..?[/quote] Mocz badaliśmy - łyżką wazową łapaliśmy - czysty. :evil_lol: Nawet sama jej zastrzyki z oxytocyny robiłam. To jest nerwicowe raczej - ona jest ciągle takim przestraszonym psem. Albo mieszkała w kojcu - i tam robiła, więc teraz ciężko odzwyczaic. Ona wie, że to się robi na dworzu ale potrafi robic co godzinę.
-
Niestety psiaki z dłuuugimi uszkami często mają kłopoty z nimi. Hektorek życzymy zdrówka.
-
Widzisz jak dobrze miec dwa psy. :razz:
-
[quote name='Elizusiek']Witam, Śliczne mordeczki :loveu: głaskanko dla wszystkich panienek :loveu:[/quote] Dziękujemy za odwiedzinki. :bye:
-
[quote name='Roxana']Co tam Aniu u Was słychować? :cool3:[/quote] Super :mad: Nuka nasikała dwie noce temu na łóżko. Po południu w niedzielę nasikała w przedpokoju, a dzisiaj koo i sioo w domu. Pomimo tego, że godzinę wczesniej była na ogródku. W zasadzie to ciągle balkon otwarty i latają po ogrodzie. Nie wiem czy to nie dlatego, że dzisiaj dostała cieczkę. :roll: Ale i tak ją kochamy. Wie, że źle robi - cała skulona i przestraszona. Te przerażone oczy. :roll:
-
Bazarek z książkami dla Rexa http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=56022
-
Mój syn wrócił w piątek z treningu z akrobatyki ledwo żywy (zemdlał na nim). Przespał 2/3 soboty, rano wymiotował, do niedzieli wieczór bolał go żołądek i wszystkie gnatki. A dzisiaj już zdrowy.
-
Jutro wystawię na bazarku dwie książki na kojec Rexa. Czarodziejko - ale chyba podamy, że na twoje prywatne konto wpłata ?
-
A mnie coś choróbsko kręci. Zaszczepiłam się przeciw grypie jesienią, więc tak tylko pobolewają mnie dłonie i stopy no i oczy. Dzisiaj w końcu odstawilam samochód do naprawy. Ciasteczko kochane nie choruj bo cioteczka loozerka się martwi. :roll:
-
KRAKÓW - Mundek ma już nowy domek :) prosimy o przeniesienie :)
AnkaG replied to Asior's topic in Już w nowym domu
A poszedl na pewno do adopcji....? -
Nie wiadomo co ta ślicznotka przeszła w życiu. Bidulek. Wiesz jak ona spała na dworzu a teraz w domu to może byc jakaś sprawa przeziębieniowa.
-
Celinko wiesz, że ja uwielbiam twoje paróweczki oglądac a tej fotki nie widziałam. :lol: Twoje tak elegancko śpią - poduszeczki i kołderki. :loveu:
-
Fajnego masz uszatka. Taki wiecznie uśmiechnięty pysio. :multi:
-
Nie znam się na takim dyszeniu. :roll: Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.
-
To jeszcze wszystkie razem [IMG]http://images11.fotosik.pl/47/29ad5f9ea8100c49med.jpg[/IMG]
-
I jeszcze lutowe [IMG]http://images13.fotosik.pl/27/0fae7a6105896e7dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/75/68a7606a53314a82med.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/27/fd98c49e0e2323f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/75/99af6f26bbd75f31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/76/b142d1cb61681413med.jpg[/IMG]
-
Wkleję stare fotki. :lol: opalanko :razz: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/845/skmbtc25006101814100yc6.jpg[/IMG] :hmmmm: co by tu zbroić :evil_lol: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2127/skmbtc25006101814110zc6.jpg[/IMG] jesienna depresja :loveu: [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/7482/skmbtc25006101814111eh8.jpg[/IMG] Roxanko - byliśmy dzisiaj na łąkach na spacerku - do lasu boimy się chodzic. Teraz ciepło to ciągle wiszą przy płocie i obszczekują wszystko co się rusza. :evil_lol: Nuka wisi z nimi.
-
Faktycznie pasują do siebie - i jak się zgadzają. ;) A ja ślepa - pomimo wskazówek Celinki nie wiem gdzie na zdjęciu jest Ganguś. :diabloti:
-
Piękna zastawa stołowa. :loveu:
-
Grzbiecika tak - szybko odrasta - ale broda będzie odrastać co najmniej kilka miesięcy.