-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Wiem Weszka - weszłam na twoja stronę. :-( Taki młody psiak. A na zdjęciu to ja. :evil_lol: Zobacz jak Nuka maleńka (leży w rogu kanapy) w porównaniu z resztą.
-
Wielka Ruda Morda pobiegła w stronę światła...
AnkaG replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie to że miał kaganiec świadczy o tym, że nie mógł się długo błąkac - zresztą nie wyglada na zaniedbanego. On raczej zaginął komus. Dlatego ogłoszenia trzeba dac - bo pies może w ciagu jednego dnia przebiec kilkadziesiąt kilometrów. Pies jeśli się zgubi w lesie to w końcu zaczyna domów szukac i garnąc sie do ludzi. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita będzie coraz lepiej. Ja też nie mogę się doczekac nowej fryzurki Pyzy. :loveu: PS A Nuka jest moim czwartym psem. :razz: -
Wielka Ruda Morda pobiegła w stronę światła...
AnkaG replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znalazłam takie ogłoszenie: Rudy kudłaty duży kundel zaginął 30 marca w brwinowie. Leoś był z nami 10 lat. kontakt 512205558. Kurcze czy Brwionowo to daleko od Pomiechówka ? Bo ja nie kumata. :oops: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A tak wygląda teraz - popatrzcie na ogon. :lol: No i waży o kilokram więcej [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4232/p3270033zl7.jpg[/IMG][/URL] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
To jest Nuka zabrana w sylwestra 2006r. ze szczecińskiego schronu. Była w nim tylko 4 dni. Ale nie wiadomo ile się błąkała bo została znaleziona. Nikt jej nie szukał. Mięliśmy byc tylko DT ale została u nas. Jak ją zabrałam to ważyła 5,4 kg. Na zdjęciach tego nie widac ale to była skóra i kości i była chora na kaszel kenelowy. :-( I była w tak totalnym stresie, że miesiąc trzymałam ją na lekach uspokajających (oczywiście po konsultacjach z wetem). To zdjęcia z jej pierwszego dnia u nas. Sylwester 2006 [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/31c5357ea7ab3764med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/f1ea96f03c4a2d68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/6f874ca4fdff49e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/6/3596701c0a1baac2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/08ed2787d9f0fef4med.jpg[/IMG] -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Oj cioteczki ale będziecie wybierac domek .... :evil_lol: Mogę tu pokazac fotki mojej Nuki z dnia jak zabrałam ją ze schronu ? :oops: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Przypomniało mi się jak skradałam sie za Nuką po ogródku, żeby złapac łyżką wazową sioo. :evil_lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Poranne sioo to chyba Monita będziesz w domu łapac. :-? -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pyzunia jak przywitałaś dzisiaj dzień ? Sioo w domu zrobiłaś? -
No - bo podjadę do ciebie i klapa dam za brak fotek. :cool3:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita to jeszcze tylko zwiększa moje podejrzenia, że mieszkała na dworzu. W mieszkaniu jej za ciepło. I to załatwianie się. Ale ona młoda i się nauczy. :lol: Najważniejsze, że jest takim wesołym i fajnym psiakiem. -
Właśnie - sobota minęła a fotek niet .... :mad:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita - jak zabrałam moją Nukę ze schronu to miesiąc walczylismy z koo i sioo w domu. Ale to był chyba wynik totalnego stresu. I do dzisiaj wali koo na środku drogi. Pewnie nikt Pyzy nie uczył załatwiania się z kulturką. Albo mieszkała np. w kojcu i tam sparwy załatwiała. :shake: -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Greven - dziewczyny zadały pytanie czy mogą w banerkach pisac nazwę twojej fundacji? A ja mam pytanie czy twoja fundacja jest organizacją użytku publicznego (chodzi o 1 % podatku) ? -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']A adres bazarku gdzie?...[/quote] Już się robi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59997[/URL] -
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam książki na bazarku. :lol: -
Specjalnie dla Gabryjelli. :razz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3801/p4090087vv4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/5602/p4090088oe9.jpg[/IMG][/URL] Wygrzewanko na słonku [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img464.imageshack.us/img464/3616/p4090091dx4.jpg[/IMG][/URL] Czyż nie jest słodka? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6532/p4090092xb9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/4818/p4090093ec4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3455/p4090094oa1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][/URL]
-
Amelko smutne wiesci - ale niestety tak to jest jak pies bez smyczy chodzi. Znam wiele przypadków, że psy ginęły po kołami samochodów z tego powodu. Eeeh kolejny psiak. Myślę Amelko, żee Ty najlepiej bedziesz wiedzic który psiak potrzebuje pomocy. Ale może Buuffi? Albo ten czarnulek któremu szukasz domku ?
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Nooo minęło 10 minutek ..... :-? -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Mmmmmm jaki kochany grzeczny psiurek. :loveu: