-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
[quote name='Kasia25'] Widok sznupków w samochodze - super!!!!!!!!! To się pewnie ludzie dziwią podczas mijania Was, hihihi. [/quote] No paaatrzą ludzie - zwłaszcza, że te wariatki drą się na wszystko co zobaczą: psy, koty, rowerzystów itd. Więc trudno ich nie zauważyc - i skaczą po całym samochodzie.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Sznupek bez brody. :placz: Zostawcie chociaż skróconą. Pliiiissss. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Do kołtunów lepszy jest przecinak niz nożyczki. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaB']te kołtuny nad oczami są chyba najgorsze w ogóle ta jakby głowa była najbardziej sfilcowana - no i brzuch... nogi o grzbiet sa nie najgorsze - sierstka jest długa ale prawie wcale nie skołtuniona.. no i te ząbki - jakie sliczne.. monita - dajesz jakos rade:lol: :evil_lol:[/quote] Cóż jako właścicielka czterech sznupków mini mogę napisac to co zaobserwowałam:, - głowa z długim włosem niestety szybko sie filcuje i robią kołtuny - ale głowę sie praktycznie całą goli a brode i brewki z pomoca przecinaka można z grubsza bedzie doprowadzic do porządku, - grzbiet ma twardy włos dlatego się nie kołtuni, - brzuch to niestety bolesne miejsce ale i tam włosy się skraca więc może będzie można rozczesac. -
Przypomniało mi się, że w wątku Buni są zdjęcia Nuki z dnia zabrania ze schronu. To wkleje tutaj. Coś dzisiaj na wspominki mi się zebrało. Sylwester 2006 [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/31c5357ea7ab3764med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/f1ea96f03c4a2d68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/6f874ca4fdff49e3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/6/3596701c0a1baac2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/08ed2787d9f0fef4med.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/04b946c5de7be6c1med.jpg[/IMG]
-
[quote name='Gabryjella']No ja nie wiem Celinko myju myju bródek po jedzonku, wycieranko po piciu :razz: Jamniki mniej kłopotliwe, w koca owiniesz i już :cool3:[/quote] My se nie myjemy - wolimy w kanapę wytrzec. :evil_lol: i nachlapac na podłodze. Zwłaszcza fajowo jak Nuka się napije - bo ona tylko wode z dodatkiem mleka pije - czystej nie rusza.
-
To jest młoda sznupka Weszki. Tylko kurna nie pamiętam jak ma na imię. Pięęęękna. :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/57/57c348f74f8f48b2.jpg[/IMG][/URL]
-
Poczekajcie już sobie przypomniałam gdzie była Weszka. :evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Śpijcie słodko. :sleep: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Musiałam się mocno przyjrzec gdzie przód a gdzie tył i kto co wącha. :evil_lol: -
[quote name='Roxana']Nic nie wycmoktana :shake: Monsz wyjechał i tyle z tego cmoktania wyszło...[/quote] Wpadnij do mnie to cię wycmoktam chociaż generalnie wolę facetów. :evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
:razz: Pyzunia tyle od wczoraj miała przeżyc - musi odreagowac. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Niestety zapaszek schroniskowy dobrze się trzyma. :evil_lol: A grzeczna była w kąpieli? -
Tak sobie myślę, że Momo spędził praktycznie życie w budzie w schronisku. I domek z kochającym czlowiekiem nawet bez kanapy to i tak byłoby szczęście dla niego.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to Pyzula u Monity. :multi: Obgryzam palce .... -
Z Weszką złapałyśmy kontakt na dogo szukając domku dla naszego szczecińskiego Guzika. Tak wyglądał w schronisku. Chory starszy psiak - z małymi szansami na adopcję. [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1174/zinkazkoskiegorajuijejdyd7.jpg[/IMG] A tak żyje sobie w nowym domku w Wiśle. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/40/48ffb01baa8f257f.jpg[/IMG][/URL] Ech jak sobie przypomnę jak go wiozłam do Ani K. (która go ostrzygła i zawiozła do Warszawy skąd przejęła go Weszka i zabrała do Krakowa), to mi się łezka kręci w oku.
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: Ja znam sznupki co nie są szczekacze. Ale moje dziamgają ile wlezie. -
Ano tak one mają umaszczenie: czarno-srebrne. Miniatury są jeszcze białe (mało), czarne i pieprz i sól. To tak dla info o rasie. :lol: A Weszka ma sznupki olbrzymy pieprz i sól. Jest ich mało w Polsce. Tylko nie chce ich nam pokazac - tylko w awatarku mozna zobaczyc. :mad: I aktywnie działa w adopcjach sznupków. :multi:
-
[quote name='loozerka']oj, juz dużo, dużo lepiej gdyby nie fakt, ze rana nie jest do konca zaklejona, no i czesc to strup, w zasadzie mogłabym pozwolić mu wracac do normalnego zycia. A tak w domu chodzi nadal w kolnierzu, ale to mu dobrze robi, faktycznie go uspokaja. Natomiast na spacerach juz go nosi, juz dzisiaj chcial szalec z Kuki, niestety jego szalenstwa z Kuki wygladają tak, ze on wskakuje na nia, by ją podgryzc, w zwiazku z róznicą ich wzrostu to w zasadzie wsponaczka, wiec nie moge jeszcze na to pozwolic. Ale jest mi go wrecz juz szkoda, bo go power rozpiera, a pancia zatrzymuje na smyczy :D[/quote] Najważniejsze, że już się goi i ni paprze dalej. :lol:
-
[quote name='loozerka']:mad: a pasy gdzie !!!!??? fajna gromadka, one w tlumie to jak wieloglowy stwór wygladaja- całe osierscione i gdzieniegdzie broda wystaje i oczka spod brwi podpalanych :))[/quote] Loozerka zlituj się - cztery psy w pasach. :cool3: :placz: U TZ-ta jezdżą w bagażniku.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
No to coraz bliżej .... :lol: Weszka - kuruj się ciotka. :drink1: :drinking: :drinka: