Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. On ściągnął tę pościel z łóżka? :evil_lol: A i zmniejsz fotki bo cię modzi zjedzą.
  2. Bono fajny chłopak. :lol: Chociaż bezjajeczny. ;) Może uważa, że jego zapach jest już w całym domu i nie trzeba więcej znaczyć. :evil_lol:
  3. [quote name='weszka']AnkaG a widziałaś ile nowych bidul przybyło :( ??? Normalnie niewyróba :(:(:([/quote] Widziałam - generalnie olbrzymów masa ... :-(
  4. Dawaj, dawaaaj fotki bo my uwielbiamy oglądać piękne sznupki. :lol:
  5. AnkaG

    Hektorek :)

    Roxana - piękne pogody a ty chorujesz? :cool3:
  6. One takie odważne - przy pańci. A jakby co to ogon pod siebie i Pańcia raaatuj.
  7. Dogo wreszcie normalnie działa. :multi: Gabryjella fajowe fotki. :evil_lol: My też śpimy z psami. :lol: A Nuka na początku to spała na jednej części kanapy a syn na drugiej. Później zaczęła się pokładac przy nim na kołdrze. A teraz ładuje sie na poduszkę i przesuwa, przesuwa i młody w końcu na prześcieradle śpi a ona rozwalona na poduszce. Jak pojechał na mistrzostwa to spała z nami. Jak TZ rano wstał, to spałam z Nuką morda w mordę na mojej poduszce.
  8. Ech bo to się ma miękkie serce do tych zwierzaków. Nuka dzisiaj raniutko poszła na ogródek, a pózniej TZ je ubrał w obroże i smyczki i zaczął pakowac do samochodu na spacer w garażu. A ta skubana w przedpokoju koo walnęła. Ona wie, że nie wolno - łepek spuszczony, przebiera łapkami, ogon opuszczony i lekko merdający i oczka na boki uciekają - ale i tak skubana czasami zrobi. :mad:
  9. Ona na pewno nie wiedziała, że to cudo to do spanka służy ...
  10. Słyszałam o przypadku pokrycia wyżlicy przez jamnika. A mojej siostry nieżyjący już kundelek Cyganek to na kamień wlazł, żeby sunię ten teges.
  11. Amelko - gratulacje. :lol: O Tancerzyku też czytałam. :multi: Ja też miałam być DT no i Nuka została ...
  12. Fajnie masz, ze Pyzulka tak mądrusia. U nas niestety dalej wpadki się zdarzają. Dzisiaj rano Nuka koo walnęła w domu. Pomimo tego, że była wczesniej na ogródku i stała już zapięta w obrożę gotowa do wyjazdu na spacer (TZ zabiera je samochodem) ....
  13. Witam Momuska i jego ukochaną Pańcię. :hand: Może zmiana jedzenia spowodowała uczulenie ?
  14. Amiga - przeczytałam na wątku Pyzy, że masz psiaka, więc zajrzałam. Zdrówka dla malucha i cierpliwości dla ciebie.
  15. Ja tam wylegiwałam się na ogródku - opaliłam sie i wypoczęłam i głowa mnie nie boli. :cool3: Loozerka a moąe to przez to, że mało sypiasz?
  16. Ciesze się, ze plakaty dały efekt. :lol: Buziaki chętnie przyjmę - chociaż ma mnie kto całować bo mam 4 psiaki.
  17. Małpeczko jesteś takim pięknym sznupkiem i na pewno kochanym ... :-(
  18. Jak będziecie jeszcze potrzebowac plakaty to dajcie znac na PW. Czasami mogę druknąc. Ja dzięki plakatom odnalazłam jedną z moich suniek, która zaginęła w lesie. Szukaliśmy jej 3 dni.
  19. Pozdrowionka od ciotki Anki. Mało wchodzę na dogo bo mnie nerwy biorą, tak wolno chodzi. U nas wszystko oki. Suńki mają się dobrze. Piękna pogoda więc wylegujemy sie na ogródku. Ucałowanka dla jamniorków.
  20. Pięęękne fotki. Taki szczęśliwy psiak. :lol:
  21. [quote name='monita'][B]AnkaG [/B]nawet nie :p Ale próbuje się z nim bawić, przez bicie łapą :diabloti:[/quote] Nie ma to jak żywy pluszak do zabawy. :evil_lol:
  22. Dziękujemy za zdjęcia Zulki. :lol: A królika nie próbuje zjeść?
×
×
  • Create New...