Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Niedobrze ... :-(
  2. Mogło się coś odnowic jak nadwyrężył. :shake:
  3. A ja mały off. Syn właśnie dzwonił. :multi: Na turnieju w Kielcach zdobył II miejsce w solo disco. Jest Wicemistrzem Polski. Joopi. :multi: Z duetem zajęli 7 miejsce na 60 startujących a z mini formacją 5 na 40 stratujących. :lol:
  4. Malawaszko się muszem pochwalic. Syn właśnie dzwonił. :multi: Na turnieju w Kielcach zdobył II miejsce w solo disco. Jest Wicemistrzem Polski. Joopi. :multi: Z duetem zajęli 7 miejsce na 60 startujących a z mini formacją 5 na 40 stratujących. :lol:
  5. Już usunęłam. :eviltong: Syn właśnie dzwonił. :multi: Na turnieju w Kielcach zdobył II miejsce w solo disco. Jest Wicemistrzem Polski. Joopi. :multi: Z duetem zajęli 7 miejsce na 60 startujących a z mini formacją 5 na 40 stratujących. :lol:
  6. Ja rozumiem, że pies je banany, jabłka, mandarynki, melony ..... Ale Nuka ukradła dzisiaj surowego ziemniaka i zanim ją dopadłam to połowę zjadła. I to ukradła z miski z wodą jak poszłam wieszac pranie. :crazyeye: A i waży 6,55 kg - więc przytyła 1,15 kg. :lol:
  7. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/7344/p4170108dq2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/4643/p4170110ut8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/923/p4170111ar2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/6638/p4170112wn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5738/p4170113aq4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9982/p4170114uf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5336/p4170116rg6.jpg[/IMG][/URL] A to kącik z medalami i pucharami syna. Wiszą tam też medale psów. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/9577/p4170117xo2.jpg[/IMG][/URL]
  8. Monita suuper dbasz o Pyzulkę. :buzi:
  9. To ty Czarodziejko taki tłuścioszek jak i ja. :evil_lol:
  10. Priorytetem nie :oops: tylko poleconym, żeby na pewno doszły.
  11. Mam nadzieję, że plakaty dojdą na początku tygodnia.
  12. Miejmy nadzieję, że to TEN domek. Momusku trzymam kciuki.
  13. Czarodziejko - ty podobno mała krucha istotka a duch w tobie przeogromny. :cool3:
  14. Skan wysłałam do Inez i masienka. Następne dopiero mogę w poniedziałek.
  15. Cioteczki ja ostatnio znowu w robocie zarobiona - nie mam siły.
  16. Booooska. :loveu: Monita ty się jeszcze zastanów ... :eviltong:
  17. No pewnie, że jest - ok. 300 psów. Wystarczy wrzucić w google: schronisko szczecin. Ale na stronie mało psów - lepiej obejrzeć w schronisku. Wolontariuszką jest np. Inez i można z nią się skontaktować i umówić. Może kolega np. powie jakiego by widział psiaka to wybierze się te które podobne i zrobi fotki.
  18. [quote name='Ludek']To ja też porpszę o skan [email protected] Dziękuję. Poszło. :lol:
  19. Pyzulka zrobiła porządki poświąteczne. :evil_lol:
  20. Skana nie kasuję, może np. dusja będzie chciała. Przecież ona dalego mieszka.
  21. [SIZE=4]Yajo[/SIZE] wylicytował u mnie na bazarku ksiązki za [SIZE=4]50 zł.[/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] :bigcool: :bigcool: :bigcool:
  22. Loozerka to ja tylko tyle: :calus: :buzi: :cunao:
  23. No to trzymam kciuki za domek. Pyzunia taka śliczniusia. :lol:
  24. Wysłałam skan do trzech osób, które wyraziły zapotrzebowanie. :lol:
  25. [SIZE=4][COLOR=red]UWAGA !!![/COLOR][/SIZE] Jutro wpłacam na AFN pewną kwotę i tym sposobem otworzę skarpetę po nazwą [COLOR=red][B]Kremowy Greven[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...