-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
[quote name='matusz5']Roxanko a powiedz Ty mi kochana, gdzie są jakieś nowe zdjęcia Hektorka ???? :mad::mad::mad::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Następne będą za 2 miesiące .... :evil_lol:
-
Jamniki i jamnicze mixy- Scrapi i Fionka JUŻ W NOWYM DOMU/ Szczecin
AnkaG replied to Inez's topic in Już w nowym domu
No przecież to jeszcze dzieciaczek. :lol: Super, że dogadał się z Fidem (chyba dobrze odmieniałam). Mizianko dla psiurków. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Myślałam, że między 3 i 4 zbytniej nie będzie - ale jest - bardziej się rozłażą na spacerach. Każda w inną stronę. :evil_lol: -
Bunia- kochana jamnicza babunia- już w Nowym Domku we Wrocławiu!
AnkaG replied to Roxana's topic in Już w nowym domu
Dostałam dzisiaj fotki od Pani Marty Buniolka. :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/255/bunia1yi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7348/bunia2sz0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9349/bunia3ve9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/771/bunia4yh5.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kupiłam majowego Mojego Psa - jest artykuł o Maksiu, Pani Irenie i o was ciotki. Mogę jutro zrobić skan i chętnym wysłać. Kto chce niech podaje adres mailowy. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Jasne, to rzeczywiście Twoja wina :evil_lol: Jak już była ubrana do wyjścia, to trudno! Ja chceeeeeeeeeee Pyzeeee - kto zaadoptuje moją zołzeczkę Amigę ?? ;)[/quote] Ja naprawde nie mogę - mam już cztery. :shake: :evil_lol: -
A może przeszkadza psu, że nie ma co wylizywać ? :evil_lol: :eviltong:
-
Moje kofffane noski. :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2327/p4070066rh4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3054/p4070068kx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2333/p4080074zo7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5451/p4080075jk0.jpg[/IMG][/URL]
-
A jak dzwonki Gangusiowe (a raczej woreczek po nich) ?
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A mnie się na tym zdjątku Pyzulka podoba. :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/236/d7f0be6d23fab697.jpg[/IMG][/URL] Weszka pamiętasz ja też mówiłam, ze to sznupek. :lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Bianka1 - w sytuacjach awaryjnych można przerwac cieczkę u suki - ale do 3 dnia jest bezpiecznie. Ja to raz zrobiłam gdy jechałam na urlop i wszytkie (wtedy jeszcze miałam trzy) na raz dostały cieczkę. ŻEBY MNIE CIOTKI NIE ZJADŁY - ZROBIŁAM TO [COLOR=red]JEDEN[/COLOR] RAZ. Jechałam nad morze - w planach długie spacerki - i nie miałam wyjścia. :oops: Przerywa się tabletkami, które się podaje w ilościach zależnych od wagi psa. Jest kilka rodzajów i kurcze nie pamiętam jak one sie nazywały - tylko, ze była to nazwa na literę s. -
Dino-już w kochającym domku:) wszystkiego najlepszego!
AnkaG replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Najważniesze, że ma się dobrze. Ale fotki chętnie poogladamy. :multi: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Jak wizyta u weta? :roll: -
[quote name='Czarodziejka']Wzięłam na AFN fakturę na 366 pln, i tę za stelaż na 1500 pln też wezmę na AFN, szkoda, że są komplikacje, żeby dołożyć brakującą kwotę...Mogłabym przecież wziąć ją na siebie i załączyć skan na wątku dla wiadomości ogólnej. :( A AFN może finansować budowę kojca? Chodzi o przepisy dot. tej fundacji?
-
Niooo i jeszcze ci psy podrzucają ... :Dog_run: