Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. AnkaG

    Hektorek :)

    [quote name='matusz5']Roxanko a powiedz Ty mi kochana, gdzie są jakieś nowe zdjęcia Hektorka ???? :mad::mad::mad::eviltong::eviltong::eviltong:[/quote] Następne będą za 2 miesiące .... :evil_lol:
  2. Oktawio cieszę się, że Wiki zdrowa. A ten pan to .... szkoda słów.
  3. No przecież to jeszcze dzieciaczek. :lol: Super, że dogadał się z Fidem (chyba dobrze odmieniałam). Mizianko dla psiurków.
  4. Myślałam, że między 3 i 4 zbytniej nie będzie - ale jest - bardziej się rozłażą na spacerach. Każda w inną stronę. :evil_lol:
  5. Tadam ... Czy ktoś poznaje tego psa .... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9349/bunia3ve9.jpg[/IMG][/URL]
  6. Dostałam dzisiaj fotki od Pani Marty Buniolka. :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/255/bunia1yi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7348/bunia2sz0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/9349/bunia3ve9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/771/bunia4yh5.jpg[/IMG][/URL]
  7. Kupiłam majowego Mojego Psa - jest artykuł o Maksiu, Pani Irenie i o was ciotki. Mogę jutro zrobić skan i chętnym wysłać. Kto chce niech podaje adres mailowy.
  8. [quote name='AMIGA']Jasne, to rzeczywiście Twoja wina :evil_lol: Jak już była ubrana do wyjścia, to trudno! Ja chceeeeeeeeeee Pyzeeee - kto zaadoptuje moją zołzeczkę Amigę ?? ;)[/quote] Ja naprawde nie mogę - mam już cztery. :shake: :evil_lol:
  9. A może przeszkadza psu, że nie ma co wylizywać ? :evil_lol: :eviltong:
  10. Moje kofffane noski. :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2327/p4070066rh4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img160.imageshack.us/img160/3054/p4070068kx5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2333/p4080074zo7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img133.imageshack.us/img133/5451/p4080075jk0.jpg[/IMG][/URL]
  11. No faktycznie - mówiłam, że się starzeję - ślepnę :evil_lol:
  12. A mnie się ten kiziolek straaasznie podoba. [IMG]http://images21.fotosik.pl/182/1ed300443c3c3974med.jpg[/IMG]
  13. Roxana czy ty musisz wszystkie zagadki odgadywac ? :evil_lol: Ja też chciałam .... że to koszatniczka. :placz:
  14. To proszę na PW adres do wysyłki. :lol: Jutro druknę i wyślę. Niestety tylko tak mogę wam pomóc ...
  15. Jaki plakat ma rozmiar? A4 czy A3? Jesli A4 to mogę druknąc 40 sztuk i wam wysłac, ale A3 to nie da rady.
  16. A jak dzwonki Gangusiowe (a raczej woreczek po nich) ?
  17. A mnie się na tym zdjątku Pyzulka podoba. :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/236/d7f0be6d23fab697.jpg[/IMG][/URL] Weszka pamiętasz ja też mówiłam, ze to sznupek. :lol:
  18. Bianka1 - w sytuacjach awaryjnych można przerwac cieczkę u suki - ale do 3 dnia jest bezpiecznie. Ja to raz zrobiłam gdy jechałam na urlop i wszytkie (wtedy jeszcze miałam trzy) na raz dostały cieczkę. ŻEBY MNIE CIOTKI NIE ZJADŁY - ZROBIŁAM TO [COLOR=red]JEDEN[/COLOR] RAZ. Jechałam nad morze - w planach długie spacerki - i nie miałam wyjścia. :oops: Przerywa się tabletkami, które się podaje w ilościach zależnych od wagi psa. Jest kilka rodzajów i kurcze nie pamiętam jak one sie nazywały - tylko, ze była to nazwa na literę s.
  19. Najważniesze, że ma się dobrze. Ale fotki chętnie poogladamy. :multi:
  20. No to np. :lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/179/62e633e90b069531med.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Czarodziejka']Wzięłam na AFN fakturę na 366 pln, i tę za stelaż na 1500 pln też wezmę na AFN, szkoda, że są komplikacje, żeby dołożyć brakującą kwotę...Mogłabym przecież wziąć ją na siebie i załączyć skan na wątku dla wiadomości ogólnej. :( A AFN może finansować budowę kojca? Chodzi o przepisy dot. tej fundacji?
  22. Celinko ty jak uchwycisz psią minę to paśc można ze śmiechu :mdrmed: A córcia ładniutka. :lol:
  23. Niooo i jeszcze ci psy podrzucają ... :Dog_run:
×
×
  • Create New...