-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Zenuś na charcich nóżkach - już w nowym domku !!! :)
AnkaG replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Super, że Zenuś znalazł domek. :multi: Jak wzięłam moją Nukę ze schronu to się zachowywała jeszcze gorzej od niego. Ze strachu to potrafiła koo na kanapę zrobić ... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AnkaG replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Monika czytałas majowego Mojego Psa? Jest tam artykuł "Anioły i ..." To o nas szczeciniankach i dogomanii. Jak pomogłyśmy pani Irenie i pieskowi Maksiowi. Ja też tam jestem wymieniona. :evil_lol: Mogę skan mailem wysłac.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wieprzowina i żółty ser - absolutny zakaz. Może ew. wołowinę surową i to też nie za dużo. Bo on alergik. A i Pani wet dała tabletki na odrobaczenie. :lol: Za tydzień ma dostac i po kolejnych dwóch tygodniach jeszcze raz. -
[quote name='Puchatek']Artykułu nie widziałem ale śledzę wątek.[/quote] Oooo jest i Wujaszek. :oops: W artykule jest i o dogomanii.
-
Tatoo rasowców zaczyna sie na literę i poźniej są numery. Napisz mi na PW jaki nr ma wpisany w książeczce. Litera oznacza miasto. Np Szczecin ma literę P. A czytały cioteczki artykuł w majowym Moim Psie o szczeciniankach co pomagają pieskowi Maksiowi i jego pani Irenie? Jak nie to mogę wysłac jutro skan. Tylko mi adres mailowy podajcie.
-
A czytały cioteczki artykuł w majowym Moim Psie o szczeciniankach co pomagają pieskowi Maksiowi i jego pani Irenie? Jak nie to mogę wysłac jutro skan. Tylko mi adres mailowy podajcie.
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Byłam dzisiaj z Panią Ireną i Maksiem u Pani weterynarz. Maksiu został zaszczepiony kombajnem tj na wściekliznę i wszystkie wirusówki. Pani doktor nie chciała zapłaty bo jak stwierdziła: woli go zaszczepic niz później leczyc - taniej wyjdzie i zdrowiej. :evil_lol: Rozmawiałam tez o jedzeniu Maksia. Pani doktor pozwoliła gotowac mu ryż z warzywkami i kurczakiem. Bo Pani Irenie smutno, że on tylko karmę je. A i Pani wetka nie czytała artykułu. Jutro jej wyślę. :roll: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Śpimy już w łóżeczku ? :evil_lol: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Umówiłam się na jutro z Panią Ireną na szczepienie Maksa. -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jutro zadzwonię do Pani Ireny i umówię się, żeby zawieźc Maksia na szczepienie. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita suuuuper. :bigcool: :bigcool: Tylko czemu sama nie napisałaś :-o -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasia skan wysłałam. :lol: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='justine.']wszystkie ciotki macie dobre serducha :loveu: :loveu: jesli moge to chetnie przeczytam ten artykul z 'mojego psa', ktos mi moze wyslac skan?:) [email protected] Juz wysyłam. -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Monita haaaalo ! -
Och te psiaki. :evil_lol: U nas Nuka ostanio wypiła Michałowi kawę i ukradła i pożarła (zanim dopadłam) pół surowego ziemniaka.
-
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Skarpetka na AFN założona - może ktoś coś dorzuci? :cool3: -
Wywożę kundle na łąki, żeby się wybiegały. A ja guuupia matka nie wiedziałam, że to były najważniejsze mistrzostwa. :oops: Młody łapie się z tym wynikiem na mistrzostwa europy i świata.
-
Neris pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie twoje zwierzaczki.