Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Super, że Zenuś znalazł domek. :multi: Jak wzięłam moją Nukę ze schronu to się zachowywała jeszcze gorzej od niego. Ze strachu to potrafiła koo na kanapę zrobić ...
  2. Monika czytałas majowego Mojego Psa? Jest tam artykuł "Anioły i ..." To o nas szczeciniankach i dogomanii. Jak pomogłyśmy pani Irenie i pieskowi Maksiowi. Ja też tam jestem wymieniona. :evil_lol: Mogę skan mailem wysłac.
  3. To ci mailem skan wyślę. Tu na dogo jest wątek tej sprawy. To o pomocy Pani Irenie i pieskowi Maksowi. Ktoś dojrzał temat na dogo i prasa się zainteresowała. :evil_lol:
  4. A czytały cioteczki w majowym Moim Psie artykuł "Anioły i ...". Ja z Roxaną też jesteśmy w nim wymienione. :evil_lol: A całą akcje rozpętała Amiśka. Mogę skan mailem wysłac tylko podajcie na PW adresy.
  5. Wieprzowina i żółty ser - absolutny zakaz. Może ew. wołowinę surową i to też nie za dużo. Bo on alergik. A i Pani wet dała tabletki na odrobaczenie. :lol: Za tydzień ma dostac i po kolejnych dwóch tygodniach jeszcze raz.
  6. [quote name='Puchatek']Artykułu nie widziałem ale śledzę wątek.[/quote] Oooo jest i Wujaszek. :oops: W artykule jest i o dogomanii.
  7. Tatoo rasowców zaczyna sie na literę i poźniej są numery. Napisz mi na PW jaki nr ma wpisany w książeczce. Litera oznacza miasto. Np Szczecin ma literę P. A czytały cioteczki artykuł w majowym Moim Psie o szczeciniankach co pomagają pieskowi Maksiowi i jego pani Irenie? Jak nie to mogę wysłac jutro skan. Tylko mi adres mailowy podajcie.
  8. A czytały cioteczki artykuł w majowym Moim Psie o szczeciniankach co pomagają pieskowi Maksiowi i jego pani Irenie? Jak nie to mogę wysłac jutro skan. Tylko mi adres mailowy podajcie.
  9. Byłam dzisiaj z Panią Ireną i Maksiem u Pani weterynarz. Maksiu został zaszczepiony kombajnem tj na wściekliznę i wszystkie wirusówki. Pani doktor nie chciała zapłaty bo jak stwierdziła: woli go zaszczepic niz później leczyc - taniej wyjdzie i zdrowiej. :evil_lol: Rozmawiałam tez o jedzeniu Maksia. Pani doktor pozwoliła gotowac mu ryż z warzywkami i kurczakiem. Bo Pani Irenie smutno, że on tylko karmę je. A i Pani wetka nie czytała artykułu. Jutro jej wyślę. :roll:
  10. Śpimy już w łóżeczku ? :evil_lol:
  11. Umówiłam się na jutro z Panią Ireną na szczepienie Maksa.
  12. Jutro zadzwonię do Pani Ireny i umówię się, żeby zawieźc Maksia na szczepienie.
  13. Monita suuuuper. :bigcool: :bigcool: Tylko czemu sama nie napisałaś :-o
  14. [quote name='justine.']wszystkie ciotki macie dobre serducha :loveu: :loveu: jesli moge to chetnie przeczytam ten artykul z 'mojego psa', ktos mi moze wyslac skan?:) [email protected] Juz wysyłam.
  15. Och te psiaki. :evil_lol: U nas Nuka ostanio wypiła Michałowi kawę i ukradła i pożarła (zanim dopadłam) pół surowego ziemniaka.
  16. Skarpetka na AFN założona - może ktoś coś dorzuci? :cool3:
  17. A ja coraz bardziej biała.... :mad: Też chciałabym byc naturalna blondi. :loveu:
  18. Wywożę kundle na łąki, żeby się wybiegały. A ja guuupia matka nie wiedziałam, że to były najważniejsze mistrzostwa. :oops: Młody łapie się z tym wynikiem na mistrzostwa europy i świata.
  19. Nie mam kiedy przebić się przez te x stron ale pozdrawiam cioteczki. :lol:
  20. Neris pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie twoje zwierzaczki.
×
×
  • Create New...