[quote name='AMIGA']Monita :p Pewnie,że w stadzie pieskom lepiej! Zdaje się, że będzie wielka bitwa o Pyziolca. Ja bym też stawała w szranki o nią, ale musiałabym - tak jak radziła Kiwi oddać moją zołzeczkę Amige do adopcji :evil_lol:[/quote]
Moje też były niechętne jak Nuka przyszła - powarkiwały i parę razy doszlo do spięć. Kaja to do niedawna warczała jak tylko Nuka się do niej zbliżała. Ale to do czasu jak Nuka dostała cieczkę. :evil_lol: Kaja jest innej orientacji i uznała, że Nuka jest super do uprawiania seksu. Zaraz sama dostała cieczke i .... fuj . I teraz śpią nawet przytulone.
Tak, że nie bądź pewna jak by sie ułożyło z twoją sunią.