-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Wybrałam tylko te z okolic Łodzi - Dolny Ślask itp. odpuściłam. Z tego co tak patrzę na sunię i z opisu jej zachowania to może być kilkumiesięczny szczeniak. Napisałam PW do Helgi_psiaki. PS Już mnie brzuch rozbolał z nerwów - ja mam 4 takie małe sznupki. Żebym nie mieszkała tak daleko to bym pewnie ją zabrała. -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Kolejne ogłoszenie - to Opoczno 2 MAJA WIECZOREM W OKOLICACH ULICY WYSZYŃSKIEGO ZAGINĄŁ PIES RASY SZNAUCER MINIATURA. UCZCIWEGO ZNALAZCĘ PROSZĘ O PILNY KONTAKT POD NUMEREM 664786024 [B]--> Adres/tel:[/B] 664786024, [IMG]http://www.opocznianie.pl/ogloszenia/gfx/tel.gif[/IMG] -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Kolejne [FONT=Tahoma][COLOR=#22364f]dnia 09/04/07 w okolicy Sękocina przy al.krakowskiej zaginęła suczka sznaucer miniaturka-szczeniak,masci pieprz i sól,miała czerwona obroże,uczciwego znalazce prosimy o kontakt,czekaja zrozpaczone dzieci [/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#22364f]data publikacji: 16-04-2007 kontakt: 0 609480915 [/COLOR][/SIZE][/FONT] -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Będę wklejać ogłoszenia, które znalazłam. O ile kojarzę z innego forum do dzisiaj się nie odnalazła. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH O POMOC.DNIA 08.02.2007r W WAWRZE PRZY ul.TRAKT LUBELSKI ZAGINĘŁA MŁODA 9 MIESIĘCZNA SUCZKA SZNAUCER MINIATURKA,MAŚĆI CZARNEJ ZE SREBRNYMI ŁAPKAMI I MORDKĄ,SIERŚĆ DŁUGA NIE ŚCIĘTA,NA SZYI CZERWONA OBROŻA Z CYRKONIAMI I ZAWIESZKA SERDUSZKO NA KTÓREJ ZNAJDUJE SIĘ ADRES I NUMER TELEFONU WŁAŚCICIELI.WABI SIĘ NELA.PIESEK JEST BARDZO UFNY,ŁASI SIĘ DO LUDZI.BARDZO,BARDZO PROSZĘ O KONTAKT JEŻELI KTOŚ COŚ WIE.ZA INFORMACJE PRZYCZYNIĄCE SIĘ DO ZNALEZIENIA PIESKA,LUB ZNALEZIENIE WYSOKA NAGRODA!!! TEL.0-22 815-30-80, 0503-012-135.JESZCZE RAZ PROSZĘ O POMOC!W DOMU CZEKA NA PIESKA MAŁY CHŁOPCZYK. -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Ostatnio zaginęły młode suczki sznaucerki - KarOla trzymaj małą nie oddawaj chociaż trochę - poszukamy właścicieli, a jak nie to domku plissss. A w jakim mieście została znaleziona? Kojarzę dwie suczki młode zaginione. I sprawdźcie na brzuchu czy nie ma tatoo - w pachwinie - czasami schowane pod włoskami może być. To wg mnie jest sznaucer miniatura czarno-srebrny. I to młody. Ostanio Helga_ psiaki namawiała rodzninę na adopcję pieska sznupka mini z Elbląga ze schronu ale już go adoptowano. Dziewczyna ma jednego sznupka i chciałaby do towarzystwa drugiego. Zaraz do niej napiszę PW z linkiem do wątku. Postarajcie sie o jakies dobre fotki. A ja przeszukam internet o zaginięciach suczek sznupków mini. Bozzze jaka ona słodka ... -
No to dla wujaszka będą czekoladki. ;) Ale iwlajn napisała że to ciotki rozrabiarki o wujku Puchatku nie pisała. :evil_lol:
-
Zostaniesz niedługo bez drzwi. :cool3: Ale ja wierzę, że on przywyknie do samotności i nie będzie rozrabiał. :lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A jak tam przyjaźń damsko - męska się rozwija ? -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzwoniłam przed chwilą do Anetki z Psiego Rancza. Przybędzie na spotkanie. :lol: Umówiłam się, że jak Roxana da mi znać, że Dusje dojeżdza to ja zadzwonię do Anetki. -
ładny psiaczek - fajną ma brodę. Moje to sobie w zabawach nawzajem obgryzają ...
-
Loozerka to nam jeszcze flaszkę postawi, że ciotki pamietają i tęsknią. :evil_lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
A moje łukiem omijają wodę - podejdą tylko się napić. Noo czasami stópki zamoczą. O Nuce nie moge jeszcze nic powiedzieć. :cool3: -
Weszka śliczne to twoje maleństwo. :multi:
-
Cześć - gdzie fotki po fryzjerze ?
-
[quote name='Figa Bez Maku']he he i nawzajem......loozerka to nie jest cielę na niedzielę:cool3:[/quote] Może ten porywacz wygląda jak ten macho z jej ukochanego serialu ...
-
A co porywacz miałby ją wykorzystać ? :razz: